0

@Encore Tak.
Zastanawiające jest to iż u Oranje jest liderem a w Barcy czy UTD nie potrafił się odnaleźć.

0

@Rust_Cohle Weź się stuknij...
Szukasz zaczepki cały czas.

Później znowu będziesz się tłumaczył,że taki masz styl i bla bla.

Argentyna Mistrzem Świata! Dibu to kozak!
LFC póki co na dziurę,więc milcz.

2

@PatrychoO Dibu!
Bardzo lubię gościa i liczę na transfer do klubu z Topu bo Emiliano od 2 lat jest w gazie.

4

Jak Granerud ma słabo skoczyć to na Bergisel. Ta skocznia jest trudnym obiektem a z tego co kojarzę to on za nią nie przepada

1

@capoN On waży 50 kilo to będzie różnica 30 kg.

1

Nunez a Erling to póki co przepaść.
Czekawe czy Urugwajczyk w końcu odpali.

1

@hazo428 Martinez z powodzeniem może grać w lepszym klubie niż Aston.
Jeżeli Emery nie stawia na niego ze względu na zachowanie to jego strata.

Dibu to nie bramkarz turnieju od sezonu 20/21 bronił bardzo dobrze. Zeszły sezon znakomity a do tego ogromny udział w Copa czy MŚ.

0

@Matrixfcb Przecież to nie jest Polak,tylko ma pochodzenie Polskie.
Jak będzie dobry to wybierze Argentynę z wiadomych względów.

1

@Rust_Cohle Taki ubaw a sam mówiłeś,że Argentyna Cię piecze.

3

Komentarz usunięty

1

@HighestInTheRoom Grealisha wział po pierwsze.
Uwierz,że on by Leo wział w takiej formie jak jest teraz.

1

@AmigoBlancos Patrząc na ostatnie 4 to w LFC.

7

@Medium Nie musi w Aston,chętnie go zobaczę w innym klubie.
Co ma zachowania do bycia dobrym bramkarzem?

1

Dibu ławka bo dopiero co wrocił do zespołu.

2

@MesQueUnClub96 Też się zdziwiłam,bo wygladało jak z 3 metry dalej.

2

@QuaReL Odkąd Ronaldo odszedł, United idzie lepiej.

Więc wszystko możliwe.


0

Granerud to bardziej na Bergisel może się spalić. To specyficzna skocznia i dużo zawodników klasowych ma na niej problemy.
Czy to czasem nie on przegrał tam tego orła?

0

@draxidox Na to samo wyjdzie bo wszystkie produkty idą w górę. :-(
Albo i jeszcze gorzej.

6

@cris2706 Dobrze napisane,ale uważaj zaraz zjada się tutaj hipokryci,którzy do ostatniego meczu smieszkowali z Argentyny i Messiego a teraz ich mocno piecze.

2

@Kgorecki2500 Powiem tak.
Póki co jestem rozczarowana Xavim.
Ma dobrych zawodników a gramy straszną lipę.

Jak tak patrzę przez pryzmat Scaloniego to on potrafi zrobić z zawodników bez formy kotów.

2

Najlepiej to jakby Barca nie pojechała do tej Arabii na ten Superpuchar.
Wejść w nowy rok na pełnym skupieniu w ligę i celować w połfinał LE. (Uważam,że obecnie Arsenal jest poza zasięgiem Barcelony).

Nawet się nie zdziwię jak odpadniemy w 1/8 bo daje nam 35/40 % szans z United patrząc jak oni grają a jak my.

0

@VegetaPolska Wolnego jeszcze bym nie skreślała,miewał bardzo dobre sezony a w prawdzie ma 27 lat.

8

Widać ile Leo znaczył dla tej drużyny.
No Messi no party.

0

@masa11 Innsbruck mu numer wywinie i tam polegnie.

4

@AFA90 Ja to jestem taka happy,że dla mnie ten sezon klubowy jeżeli będzie nieudany i tak będę happy bo moja Argentyna MŚ!

Jeszcze jak pomyślę o Vareli, Buonanotte,Medina czy Alcaraz i reszcie młokosów to człowiek się raduje,że Albicelestes mają takich zdolnych młodych zawodników.

4

@Lionel_Messi10 Dzięki i wzajemnie :D

17

Mi tam humor dopisuje, nawet Real tego nie zepsuje.
Argentyna Mistrzem Świata!

0

@VegetaPolska Szanujmy się Cama był rezerwowym w Realu to jak miał zdobyć Golden Boya.
Przed nim nawet Musiała czy Judę.

2

@barcelonaLM Podbijał? Serio?
Stał w polu karnym i miał masę okazji to i strzelał.

5

Jupi ja a więc CR nie sięgnie już nigdy więcej po balona oficjalnie.

Nie widzę go na Euro 2024 chyba,że kadrę przejmie jego kolega.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?