Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Tak.
Zastanawiające jest to iż u Oranje jest liderem a w Barcy czy UTD nie potrafił się odnaleźć.
0
@Rust_Cohle Weź się stuknij...
Szukasz zaczepki cały czas.
Później znowu będziesz się tłumaczył,że taki masz styl i bla bla.
Argentyna Mistrzem Świata! Dibu to kozak!
LFC póki co na dziurę,więc milcz.
2
@PatrychoO Dibu!
Bardzo lubię gościa i liczę na transfer do klubu z Topu bo Emiliano od 2 lat jest w gazie.
4
Jak Granerud ma słabo skoczyć to na Bergisel. Ta skocznia jest trudnym obiektem a z tego co kojarzę to on za nią nie przepada
1
@capoN On waży 50 kilo to będzie różnica 30 kg.
1
Nunez a Erling to póki co przepaść.
Czekawe czy Urugwajczyk w końcu odpali.
1
@hazo428 Martinez z powodzeniem może grać w lepszym klubie niż Aston.
Jeżeli Emery nie stawia na niego ze względu na zachowanie to jego strata.
Dibu to nie bramkarz turnieju od sezonu 20/21 bronił bardzo dobrze. Zeszły sezon znakomity a do tego ogromny udział w Copa czy MŚ.
0
@Matrixfcb Przecież to nie jest Polak,tylko ma pochodzenie Polskie.
Jak będzie dobry to wybierze Argentynę z wiadomych względów.
1
@Rust_Cohle Taki ubaw a sam mówiłeś,że Argentyna Cię piecze.
3
Komentarz usunięty
1
@HighestInTheRoom Grealisha wział po pierwsze.
Uwierz,że on by Leo wział w takiej formie jak jest teraz.
1
@AmigoBlancos Patrząc na ostatnie 4 to w LFC.
7
@Medium Nie musi w Aston,chętnie go zobaczę w innym klubie.
Co ma zachowania do bycia dobrym bramkarzem?
1
Dibu ławka bo dopiero co wrocił do zespołu.
2
@MesQueUnClub96 Też się zdziwiłam,bo wygladało jak z 3 metry dalej.
2
@QuaReL Odkąd Ronaldo odszedł, United idzie lepiej.
Więc wszystko możliwe.
0
Granerud to bardziej na Bergisel może się spalić. To specyficzna skocznia i dużo zawodników klasowych ma na niej problemy.
Czy to czasem nie on przegrał tam tego orła?
0
@draxidox Na to samo wyjdzie bo wszystkie produkty idą w górę. :-(
Albo i jeszcze gorzej.
6
@cris2706 Dobrze napisane,ale uważaj zaraz zjada się tutaj hipokryci,którzy do ostatniego meczu smieszkowali z Argentyny i Messiego a teraz ich mocno piecze.
2
@Kgorecki2500 Powiem tak.
Póki co jestem rozczarowana Xavim.
Ma dobrych zawodników a gramy straszną lipę.
Jak tak patrzę przez pryzmat Scaloniego to on potrafi zrobić z zawodników bez formy kotów.
2
Najlepiej to jakby Barca nie pojechała do tej Arabii na ten Superpuchar.
Wejść w nowy rok na pełnym skupieniu w ligę i celować w połfinał LE. (Uważam,że obecnie Arsenal jest poza zasięgiem Barcelony).
Nawet się nie zdziwię jak odpadniemy w 1/8 bo daje nam 35/40 % szans z United patrząc jak oni grają a jak my.
0
@VegetaPolska Wolnego jeszcze bym nie skreślała,miewał bardzo dobre sezony a w prawdzie ma 27 lat.
8
Widać ile Leo znaczył dla tej drużyny.
No Messi no party.
0
@masa11 Innsbruck mu numer wywinie i tam polegnie.
4
@AFA90 Ja to jestem taka happy,że dla mnie ten sezon klubowy jeżeli będzie nieudany i tak będę happy bo moja Argentyna MŚ!
Jeszcze jak pomyślę o Vareli, Buonanotte,Medina czy Alcaraz i reszcie młokosów to człowiek się raduje,że Albicelestes mają takich zdolnych młodych zawodników.
4
@Lionel_Messi10 Dzięki i wzajemnie :D
17
Mi tam humor dopisuje, nawet Real tego nie zepsuje.
Argentyna Mistrzem Świata!
0
@VegetaPolska Szanujmy się Cama był rezerwowym w Realu to jak miał zdobyć Golden Boya.
Przed nim nawet Musiała czy Judę.
2
@barcelonaLM Podbijał? Serio?
Stał w polu karnym i miał masę okazji to i strzelał.
5
Jupi ja a więc CR nie sięgnie już nigdy więcej po balona oficjalnie.
Nie widzę go na Euro 2024 chyba,że kadrę przejmie jego kolega.