Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Póki co Benzema forma nie rozpieszcza,więc dobrze,iż THE BEST trafi do Lionela.
1
@takisobiektos 120 nie jest warty to wiadomo,ale to nie jest gość turnieju.
Liczę,że trafi do Pepa i on go ukształtuje.
1
@Mixtape Ja tam nawet nie wchodzę,teraz mi się zdarzyło bo słyszałam,że Enzo jest w orbicie ich zainteresowań.
Enzo jak nie do Barcelony to to Pepa.
1
@MESSIah16 Mnie to nie zdziwi jak i nawet do 10 dobije.
Magik!
3
Na stronce Realu piszą,że Enzo to zawodnik jednego turnieju.
Tylko,że Enzo świetnie sobie radzi od początku w Benfice i dla mnie to nie było żadne zaskoczenie jak spisywał się na mundialu.
3
@LS Nie chcesz,żeby pisali o Messim a temat zaczynasz sam.
5
@VegetaPolska Nieźle xd
Sanah to jedne z najlepszych co Polsce się mogło przytrafic w muzyce
1
@Graves Tylko taka różnica,że mają dużo zdolnych chłopaków w swojej lidze.
Wystarczy odpowiednio ich wprowadzać do kadry a będzie z nich pociecha.
2
@LewoSkrzydlowy11 Wątpię,że wybierze tam mają Rodrygo,Viniciusa,Endricka
1
@tristan87 Zresztą Yamine chyba mógł wybrać Real skoro to taki talent.
Ogólnie z tego co słychac to Real chce: Bellingham,Enzo,Musiałem,Mbappe i 50 młodych talentów. Dobrze,że to niemożliwe.
0
Jakim cudem Lamal gra w Barcy skoro jego ojciec to fan Realu.
Modric,też kibicował Barcy a skonczył w Madrycie,ale nie zdziwię się jak Yamine wybierze Real.
0
@Leo Na co nam ten holownik?
Jedyne,gdzie się nadaje to wakacje w USA
10
@Kapitan hawk Szkoda,że przeciwnicy Argentyny do 80 min nie istnieli,gdyby nie faul Otamendiego nie było by czego szukać,ale całe szczęście był piękny finał i wygrana D10S.
0
@Rust_Cohle Napisał był 20 postów?
Chłopie czy pisałam coś jak Ronaldo odpadł,nie.
Kompletnie nic o nim nie pisałam.
Więc skończ farmazony pisać.
Jak już coś to o jego siostrze pisałam,że jest stuknięta i tyle. Bo kto dodaje zdjęcia rywala jak leży na murawie.
2
@MESSIah16 Dobrze,niech idzie Leoś do City.
0
@Guess Gdzie te bambusy w Argentynie.
Jak tam multi kulti nie widzę.
2
Martinez troszkę chamsko,ale się mu nie dziwię skoro Mbappe tak powiedział o Południowej Ameryce.
0
@VegetaPolska Skoro Fabian 100 razy lepszy to szkoda dalej dyskutować.
Martinez jest bardzo dobrym bramkarzem. Jego wina,że forma mu wystrzeliła po odejściu z Arsenalu?
Courtois był ręcznikiem w Chelsea i też Fabian lepszy?
0
@VegetaPolska Leo dużo im dał,ale oni są po prostu dobrzy,a młodych mają perspektywicznych.
Nie martw się,Argentyna to kraj futbolu ma 21 tytułow i zawsze bedzie groźna
0
@bartas97 Mbappe się smiał z Kane i co?
Każdy ma coś za uszami.
2
Pisanie,że Dibu to placek jest bynajmniej śmieszne.
Poprzedni sezon znakomity w Aston.
Duża wartość w Copa,gdzie bronił znakomicie.
Przecież na MŚ też ma ogromny udział chociażby z Australią, Holandią czy Francją.
Ocenianie go przez pryzmat zachowania czy jak?
Dibu spokojnie mógłby grać w lepszym kubie.
6
@Klaudiaa8 Jaki ostatni mecz a karne z Holandia to kto bronił?
Zresztą on zeszły sezon w Aston rozgrywał świetny a do tego przyczynił się do MŚ w Copa.
Wystarczy oglądnąć co wyrabiał na Copa jakie miał parady.
9
@VegetaPolska Przecież on zeszły sezon w Aston miał znakomity.
Copa/Mundial... Faktycznie niezły placek.
Martinez w formie jest znakomity.
2
@MarioVeB! Argentyna w swojej lidze ma dużo talentów.
Varela, Buonanotte,Alcaraz,Garnacho zawitają wnet do kadry.
1
@AFA90 Ogólnie Argentyna ma bardzo zdolna młodzież.
Varela, Buonanotte i kilkunastu innych.
Więc nic ino się cieszyć. :)
2
@FCB_dimiC Ja zdążyłam oglądnąć.
Mega! Szkoda,że mu zablokowali.
2
@MESSIah16 Finalissima jeszcze :D
2
@KlonaZepan Martinez,Romero,MC Allister,Almada
2
@LS
W samej lidze jest dużo talentów,które trzeba wyszlifować.
2
@MESSIah16 Almada,Varela,Buonanotte,Velasco,Garnacho i kilkunastu innych.
Argentyna ma mega zdolna młodzież.