Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cris2706 No ja przeczytałam,że w sumie ME to jest to samo co MŚ tylko plus Brazylia i Argentyna xd
Odklejency już sobie tłumacza,że to Euro jest jak MŚ.
0
@Criss18Barca Nie no wiadomo to tak w żartach napisałam.
Bo wczoraj był tylko jeden a dzisiaj już kilka
0
PSG dodało więcej postów z Leo,chyba zobaczyli,że Barca puszcza oczko.
5
@ranger3120 Na razie Scaloni zostaje w Argentynie.
Stworzył prawdziwa drużynę i niech to kontynuuje.
3
@Przemek2323 Oprócz Mbappe Griezman przede wszystkim
14
@Emhyr Jeszcze ma IO i MŚ do lat 20.
GOAT
1
@Gaz Finalissima dochodzi jeszcze,bo Copa to do poprzedniej edycji pewnie.
3
Scalonetta ma szansę na trenera roku?
0
Guardiola to miał nosa do tej Argentyny i ten trener z Arabii również.
0
@tbas Alvarez będzie znakomitym napastnikiem.
Tym turniejem to udowodnił.
Alvarez już w City
Enzo za gruby hajs pójdzie i zapewne MC Allister też.
1
@gaucho104 Jasne 42 Ronaldo gra taki fantastyczny turniej.
Nie sądzę.
17
@Alvarinho Do Holendrów? To nie oni prowokowali już przed meczem?
Trochę obiektywizmu.
8
Julian Alvarez 22 lata
3 finały z Argentyna i 3x wygrane
Copa
Finalissima
MŚ
Moim zdaniem Guardiola musi znaleźć miejsce dla Alvareza obok Halaanda bo jest za dobry aby być zmiennikiem Erlinga.
2
@Explode Dobrze powiedziane,Mbappe też musi mieć pomocników.
4
@Rudy432 Ciekawe, myślę,że bycie najlepszym nie opiera się tylko na trofeach.
Nie widzę,aby Mbappe był tak uniwersalny i zaczął rozgrywać czy miał taką wizję.
Ps Messi w jego wieku miał już 3 ZP
Zresztą jest też Halaand,który będzie miał również okazję na zdobywanie tytułów.
Kylian ma znakomita generację we Francji,też trzeba wziąć to pod uwagę.
4
@Przemek2323 Ciekawe,gdzie Ci co mówili,że Messi spuszcza głowe w finałach i nie istnieje.
2
Te ponad 30 lat bez trofeów są teraz wynagradzane Argentynie.
Copa,Finalissima i MŚ.
Scaloni jest znakomitym trenerem.
0
@Czajka90 Akurat wolne mam dziś :)
0
@D10SLEO Euro ma? ;)
43
Pamiętam jak mówi,że balonik mocno pęknie.
Balonik,którzy hejterzy sami wymyślili.
Prędzej to Brazylia,Francja były hypowane.
Argentyna po cichutku do celu i to mi się podoba!
Po 36 latach puchar wraca do Argentyny! :D
1
@HighestInTheRoom De Paul miernym zawodnikiem?
Przecież w Serie A był jednym z najlepszych.
Teraz na Mundialu również był znakomity.
To Atletico działa tak nie niego,powinien się ewakuować z tej drużyny.
0
@HERORICH2 De Paul powinien odejść z Atleti,tam zatraca swoje umiejętności.
Ewentualnie zmieńcie trenera i grajcie ofensywnie. Ja się wcale nie dziwię,że zawodnicy nie chcą grać w Atleti (Felix,De Paul), za bardzo defensywnie jest Atleti
0
@arasz1819 Chodziło mi o cały turniej :D i na karne z Holandia.
Wczoraj w trakcie meczu to unikałam,ale był zapewne śmieszki.
Vamos Argentina!
1
@VegetaPolska Nie bronie Kuna,ale to pewnie adrenalina.
Chłop się cieszy, zrobił źle to i może przeprosi Came.
Zaczepiał go Cama wcześniej,że tak zareagował?
2
@Mario96w No to może nie wiem,mi się wydawało,że zaregował tak na ten fatalny karny.
9
@VegetaPolska Emocje,a Kylian jak smiał się z Kane?
Dajcie już spokój,czas świętować!
1
@Kuczek Zdobył Finalissima z Włochami (Superpuchar)
0
@TheNekro94 Coś tam dodawała na insta. Messiego i Mbappe,ale co pisała to nie mam pojęcia.
2
@TheNekro94 Dokładnie do 80 min Francja nie istniała.
Argentyna ma znakomite perełki swojej lidze do oszlifowania,więc Scaloni chwila wakacji i do pracy. :D
Ostatnio taka radocha to w 2015 po wygraniu LM i 2021 Copa.
0
@arasz1819 Do 80 min Francja to nie istniała.