2

@Lionel_Messi10 To nie jedzie na fete do Argentyny? :O

2

@MateuszQ On w Europie do 39/40 będzie grał,jego wizja gry wystarczy.
Tam w USA marnował by się.

3

@wojopancer Skoro on opiera się na takich wyimaginowanych stwierdzeniach to dlaczego nic nie wspomni o spalonych w LM? Hmmm
Oj piecze pupsko fanów CRa,bo Leo zrobił to bez spalonych i bez pchania w erze Varu!

41

Ale mnie jarają osiągnięcia Leo z reprezentacją!
Tak mu ubliżali w 2020 mówili,że nie będzie żadnego trofeum reprezentacyjnego chociaż miał już wtedy IO
W półtora roku zaliczył tryplet.
Vamos LIO!
Vamos Albicelestes!

0

@tbas Ciekawe,że po takich słowach jeszcze wrócił.

0

@bartas97 No nic jak na moje to chyba ta kadra nie była mu pisana.

2

@Messibestplayerintheworld Podobno dodała wpis,że najgorsze MŚ w historii.

Widziałam,że kilku Portugalczyków gratulowało Albicelestes ciekawe co na to kapitan Grzmot.

8

FIFA dawaj jakiś puchar Konfederacji czy coś.


Zapomniałam Argentyna grała by sama ze sobą,bo Włochów już pyknela

2

@Encore Nie przesadzaj,Mbappe sam sobie nie kreuje akcji,owszem miewa zrywy takie jak wczoraj,ale on potrzebuje pomocników.
Tchou i Rabiot to nie tartak a Griezman wybitny turniej grał na pomocniku.

1

@lucca87 Do tego mają w obwodzie Almade,Medine,Gonzaleza a jak obserwuje sobie ligę Argentyńska to jest tam masa perełek tak Buonnanotte,Varela,Alcaraz i kilkunastu innych.

3

@LS Wiesz,że trawa jest zielona?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Jak z Alvarez? Przykładowo jak by pyknał z City LM?
Chociaż Messi w PSG w tym sezonie póki co kosmos gra

2

@Pawci023x Dokładnie do 80 min Argentyna robiła co chciała,głupi bład.
Na całe szczęście wyszło dobrze.

0

@tbas Kiedy tak napisał? Po tej sferze czy teraz?

1

Nole wstawił na IG Leo z Maradoną.

6

Ja już się nie mogę doczekać na YouTube filmu od Messi Magic i od drugiego autora MagicalMessi. Piękne to będzie!

1

@Rewolucja123 No chodzi Ci o to,że będzie najlepszy z pośród Halaandow i reszty.
To mogę się zgodzić.
Jednak myślę,że Halaand swoim stylem nastrzelał dużo goli i też wpadnie mu jakąś ZP.

1

@Rewolucja123 Nie no Messiego?
Przecież on nie umie rozgrywać.
Nie jest taki komplety. Co do Neymara to się zgodzę,chociaż moim zdaniem Neymar ma lepszą technikę i dryg.

Moim zdaniem jak wygra 3 ZP to będzie bardzo dobrze.
Halaand,Vini i pewnie inni też będę się bić o ZP.

1

@Mezocyklon87 Tylko on w Benfice śmiga i już przed Mundialem było zainteresowanie jego osobą.

0

@VegetaPolska Ma jeszcze ligę angielska (najlepsza na świecie).
Takie gdybanie to jest,może nie musi.

0

@Rewolucja123 Na pewno póki co jest,ale Halaand też szaleje w tym sezonie.
Tylko on nie ma reprezentacji.

0

@Mezocyklon87 Chłopak pod wielką presja w finale i dał radę. Będzie znakomity

0

@VegetaPolska Nie szukaj a sama przyjdzie :)

6

Ten rok jest świetny pomimo wygranej LM Realu.
Argentyna-Finalissima i MŚ
Świątek-2 wielkie szlemy
Kubacki i Żyła póki co znakomicie
Srebro siatkarzy


7

@Patriskos Za lepszego? W czym był by ten Ronaldo lepszy? Nawet nie chodzi tu już o trofea,ale Messi jest tak uniwersalny,że nikt mu nie dorasta.

Strzela,rozgrywa,drybluje jest najbardziej komplety i nie chodzi tu o trofea.

2

@Awtameok_Klana Oddawaj LM ze spalonych.
Weź gościu miało to wpływ na cokolwiek?

0

@Faro Oby tam nie poszedł,jak nie u nas to widzę go u Pepusia.

0

Czy Pep już coś mowił po finale?
Typował Alvareza jako MŚ i pęknie trafił.
Tak wogole to szkoda,że wział pana "łydkę" zamiast Leo.
Chociaż LIO w PSG ten sezon kozak gra.

4

@Faro Enzo byle do Madrytu nie trafił bo podobno polują na niego.
Skoro nas nie stać to niech idzie do Pepa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?