0

@David_Beckham Militao? Moim zdaniem nie jest,aż takim kotem.

3

@Criss18Barca Oczywiście,chłopak jest kreatywny,już we Włoszech to pokazywał.
Męczy się w Atleti pod skrzydłami Simeone.

2

@foczkyyyhg Dokładnie,oni nam zawsze robią pod górkę,wzięli Luisa za darmo i my mu musieliśmy opłacać pensję.
Sprzedali nam Grizmana za ponad 100mln a odkupili go za ile 20/30 mln?
Villa za frytki.
Chcą Depay niech płacą,mam nadzieję,że Barca nie da się ograć kolejny raz.

2

@Czajka90 Hugo czasem nie wychodził przy karnych za linię?

1

@HighestInTheRoom Hah dobre. Enzo był w lidze Argentyńskiej już bardzo dobry,więc nie dziwi jego gra w Benfice.
Od początku przygody z portugalską drużyną radzi sobie świetnie.

4

@Kapitan hawk piękny to był mecz.

0

@Faro Niech sobie woli CRa,chociaż na jego IG widziałam zdjęcie z Messim i było podpisane idolo.
Trafi do repki to pewnie papcio go przygarnie. Chyba,że wybierze słabą repke Hiszpanii to sajo naura.

0

@Rust_Cohle Można rozwijać komentarze a sam mnie zaczepiałes wcześniej pisząc pod moimi postami.
Mniejsza z tym,chciałam się odnieść do dyskusji i tyle

1

@Rust_Cohle To samo PSG i City.
Każdy klub,który jest topowy i ma projekt jest ciekawym kierunkiem.
Nie tylko Barcelona i Real,szczególnie,iż Hiszpania jest coraz mniej pożądana.

0

@Luciano99 Xiaomi są jakieś niewydarzone,zmieniają słowa.

0

@HERORICH2 Ja to chciała bym was zobaczyć w stylu ofensywnych. Bo zawodników macie wspaniałych.
Felix,De Paul wtedy dadzą wam dużo.

0

Kupiłam sobie Fifę 23 na Nintendo.
Na PS5 już mam,ale rzadko grywam.
Zapewne grafika będzie gorsza niż na PS5,ale też fajnie popykać w każdej chwili.

0

@Piorun Ja patrzę na indywidualności, Salah jest bardziej uniwersalny i ma większy wpływ na drużynę. Bale to mi się z chaosem kojarzył a Momo z pięknym futbolem.
Pod względem indywidualny moim zdaniem Salah jest lepszy.

0

@Rust_Cohle Ja wiem,że słabo idzie.
Mi tego sezonu nic nie zepsuje, to o czym od dawna marzyłam w futbolu zostało osiągnięte.
Niezależnie od wyników ten sezon jest jak tryplet Barcelony.

1

@Lola120 Losowa kolejność :D
*Pedri
*Gavi
*Stegen,ale ta nowa fryzura
*Roberto
*Araujo

0

@Piorun Wiadome,ale chodzi mi stricte o indywidualna karierę.
Salah jest uważany za lepszego.

0

@Rust_Cohle Ty to lepiej układaj sobie taktykę i wyślij ja Jurgenowi bo słabo będzie w lidze i LM.

1

Moim zdaniem Bale nie wykorzystał swojego potencjału. Jasne ma masę pucharów,ale indywidualnie myslałam,że ten zawodnik to będzie Top coś jak Neymar,Salah czy nawet Henry. (Tak się zapowiadał w Totkach)

2

Co się stało z Kessim?
Absolutny Top w Milanie a marny w Barcy.

6

@PatrychoO Argentyna była,jest i będzie wielka!
Mają bardzo zdolna młodzież.

2

@Lionel_Messi10 Julian musi grać obok Erlinga jest za dobry.

1

@Lionel_Messi10 Serio go zwolnili?
Przecież on pół roku temu trafił do Al Nassr.
Sorki w 21/22 więc to drugi sezon jednak by był.

Na środkowym w takim razie zostanie tylko Ronaldo i jakiś młody no name.

Moga mieć ciężko. Ewentualnie Talisca ich być może pociągnie bo strzela sporo.

1

@Emhyr Tylko nie on Mundialowy chłopiec.
Przepadł w Monachium

2

@Rewolucja123 Jak dla mnie to sytuacja do analizy i bezsprzeczne zawieszenie na kilka meczy.
Robertson co pałkę przegial.

1

@Kgorecki2500 Nikt nie jest dokładnie.

0

@jacobFCB Mnie to zastanawia jakim cudem Depay jest nr 1 w Holandii i gra tam dobrze a w Manu zawodził i w Barcy obecnie też.

0

@AlexDark00 To dalej gwarancja goli.
Kim mamy strzelać? Ferranem,Ansu bez formy?
Czy Raphinia,który zawodzi?
Dembele raz gra super a drugi mecz słabiutki.

1

Jak dla mnie to Barca nie jest faworytem w starciu z Atleti.
Brak Lewego będzie widoczny, gdyż Fati czy Ferran to póki co poziom mizerny.

Jak De Paul wrocił z Mundialu z tą formą to w środku pola może być ciężko.
Ja tam się nie nastawiam na wygraną bo z przodu nie ma kto strzelać.

1

@Criss18Barca Chyba jej siostra

0

Zmarzlik mega wysoko i to kolejny rok.
Nie wiedziałam,że w Polsce żużel jest najbardziej pożądany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?