Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Brała bym tego Varela z Boca za Busiego,bo za 5 lat zapłacimy za niego z 80 mln.
3
@Cotutajsiedzieje Już teraz spadkowicze PL oferują lepsza piłke i mają lepszy hype niż Sevilla,Villareal itp.
0
@bartas97 Tylko jak coraz więcej takich zawodników będzie odchodziło to PL stanie się sama w sobie Superliga.
Mają pieniądze,hype i wszystko.
Podobno benjaminki dostają więcej hajsu sponsorskiego i tv niż taki Villareal.
0
@Albrecht Xd na twoje stwierdzenie,że Enzo jest słaby.
60 mln taka wartość jest Enzo,120 przesada,ale ty robisz z niego jakieś flopa co nic nie pokazał na Mundialu.
Póki co Enzo dużo lepszy od twojego Camy.
Interesuje się liga Argentyńska i Fernandez już tam był znakomity.
Do Benfici wszedł z buta i rozgrywał świetne pół roku.
Wybrał Chelsea,nie wiem jak będzie bo dla niego City było by dobrym kierunkiem,ale Enzo póki co jest Topem jeżeli chodzi stricte o Mundial,Benfice i jak grał w Argentynie
0
@bartas97 Będzie w dolnej części tabeli,ale będzie miał lepszych zawodników.
Donjuman wybrał spadkowicza Evertonu niż półfinalistę LM (wiem,że ostatecznie Fotki,ale był bardzo blisko Evertonu)
Pięknie to wygląda,że półfinalista woli spadkowicza z Anglii.
0
@P33ck Ja powiedziałam,że wart jest 60 mln.
Chłop porostu stwierdził,że Enzo to słabiak bo nic nie pokazał.
0
@msmsms Napisał,że Enzo Fernandez transfer za 120 a kopnął 2 razy prosto piłke na Katar Cup tak napisał.
120 za dużo jasna sprawa,ale po co robi z niego słabiaka ?
0
@Albrecht To jak kopnął na tym Katar Cup chociaż 3 x czy nie?
0
@msmsms Przesada,ale 60 jest warty.
Chłopa piecze i napisał jeszcze,że te MŚ to były Katar Cup i że Enzo 2 razy prosto piłkę kopną.
No to sorry jak Enzo grał wyśmienicie i zasłużenie otrzymał nagrodę.Dla mnie Enzo jest wart 60-70 mln.
1
@Albrecht Widzisz czemu nie dostałes powołania na Mundial kopnał byś 2 razy piłke,dostał byś statuetkę i transfer do Chelsea.
Jakie to proste.
Jeszcze byś pocałował trofeum MŚ.
1
@Kapitan hawk Ciekawe czy Enzo kopną ta piłke ten 3 raz czy jeszcze nie zdarzył na tym Katar Cup jak to pisze podszywka :-)
1
@Albrecht Ezno kopnął ta piłke więcej niż 2 razy na tym Katar Cup?
To jak w końcu?
2
@Albrecht W latach 50 te 5 było by Barcelony, padały by gole po karnych z kapelusza i 8 metrowych spalonych i w taki sposób było by 5 pucharów.
Oglądnij stare taśmy to pagadamy. Tam wszystko dokładnie widać.
Były błędne decyzje sędziowskie a te metrowe spalone to też ogromna przesada.
0
@bartas97 Ja mówię o pieniądzach Hiszpania to biedny kraj a Anglia bogaty.
Piękne jest to,że Nottingham Forest wydaje więcej hajsu niż półfinalista LM haha
0
@Hubsao Walkower? To na uja on grał.
1
@msmsms To w tym roku Novak Djokovic,który już jest GOATem umocni się na Goatowym miejscu!
Vamos Nole!
0
@Aragorn33 Hiszpania to ogólnie biedny kraj,więc do Anglii podjazdu nigdy nie miała.
Ewentualnie tylko mocny hype dawał ja na równi.
0
@jeyx77x Ogólnie to Juve przy nich to pikuś,później się dziwią,że cała Hiszpania ich nie lubi oprócz Madrytu.
Śmiesznie by było jakby im pozabierali kilka pucharów szczególnie te LM złodziejskie w latach 50. Są taśmy i tam doskonale widać za co karne dostawali i jakie metrowe spalone były.
Moze kiedyś za to odpowiedzą, Armstrong był znakomitym kolarzem dopóki sam się nie przyznał,wałki wychodza po grubych latach.
Gdyby stolica Hiszpanii była Barcelona to na Camp Nou było by co najmniej 10 pucharów LM bo by nas ciągnęli wtedy za uszy.
Niemniej jednak cieszę się że Barcelona to Katalonia,uzyskać niepodległość i ta biedota Hiszpańska niech nie żeruje na Kataloni
4
Perez chce ta Superligę bo obawia się,że PL będzie Superliga.
Benjaminki z PL wydają więcej niż czołówka Hiszpanii bez pierwszej trójki.
Tam to muszą mieć super szefa od PL.
1
@bartas97 Dlaczego zastraszał zawodników Barcelony w starciach z Realem i kiedy Di Stefano jechał do Barcy to zagarnął go do Madrytu.
Ma udział w sukcesach i taka prawda.
City ma dłuższą historię od Realu bo powstało w 1880 roku,więc jaki to twór? Dla swoich kibiców to klub z sukcesami i wielbią go tak samo jak ty Real czy ja Barcę.
Ogladałes stare taśmy LM? Dlaczego tam faworyzowali Real,dawali gole z kapelusza i nie gwizdali spalonych?
Akurat w tamtych latach były popełniane ogromne błędu sędziowskie.
Mniejsza z tym.
City i PSG to normalne kluby,a każdy kiedyś musi powstać jak PSZ w latach 70.
Mają pieniądze to wydają.
2
@Hosh Oj stanie się stanie,prędzej czy później.
Chelsea już ma 2.
Tylko nie szejki a miliarderzy.
0
@bartas97 Sztuczny twór? Równie dobrze można powiedzieć,że w latach 50 Real był faworyzowany w LM a Franco zastraszał zawodników Barcelony.
City powstało w 1880 roku więc ma więcej lat niż Real xd
Real za Franco nieźle ma za uszami.
Maja hajs to kupują proste ja tam problemu nie widzę.
Więc śmieszne jest to mówienie,że ktoś jest tworem przez kibiców Realu tym bardziej jak zobaczymy historię Franco.
1
@Kgorecki2500 To ironia była oczywiście ;-), wiadome,że Perez w tym nie ma żadnego udziału.
2
Mistrzostwo dla Barcy
Mistrzostwo dla Napoli od czasów Boskiego DIOSa.
Mistrzostwo dla Arsenalu,chociaż bardzo lubię City. Do Armatek też mam sympatię i po tylu latach było by to piękne!
LM dla City,PSG,Napoli
A w przyszłym sezonie Barca/Arsenal i pięknie by było
Jeżeli by się zrealizowała chociaż sama liga to i tak było by pięknie!
0
@require Laporta sam by na to nie wpadł xd
0
@doc O ile by chcieli wogole iść do tej jego marnej ligii.
2
@Jakchcesz Barcelonę czeka swietlana przyszłość.
Kounde,Araujo,Balde,Pedri,Gavi to już jest Top a przecież Ci zawodnicy są tacy młodzi.
Wyjść z długów i będzie pięknie.
0
@HighestInTheRoom Jak to jest,że ty za prowokacje nie masz bana?
Można i tak.
0
@Encore Myślę,że dla Argentyny bo Hiszpania póki co cienizna a i historycznie nie ma żadnego podjazdu do mistrzów świata.
Chyba,że będzie bał się rywalizacji to adios do Hiszpanii.
1
@macio_944 Oni tak graja od 2 lat haha co za hipokryci