1

@FCB24 Mają kadrę super. Jedna z najlepszych.

1

@Rust_Cohle Im więcej tym lepiej,jest ciekawa ale najlepiej jak każdy z gigantów byłby w formie.

1

Chelsea kadra bajeczna.
Jak obejmie ja trener z pomysłem to będzie bardzo Ciekawa liga bo zawodnicy ogień.

2

@Kiok342 Dajcie spokój że starociami, oprócz Leo nie zawracajmy sobie głowy takimi ziomkami.

1

@Rust_Cohle Sorry,ale mam trochę lat i mnie ten cały wasz trash nie bawi :)

1

@Rust_Cohle Nie bo nie pracowałam w warzywniaku.
Piszesz o Muranskich,że chora rodzinka a swojego czubka nosa nie widzisz.

Nie wiem czy ty masz jakieś kompleksy życiowe,ale mieć 30 lat i być atencjuszem na stronie,gdzie jest się nołnejmem.
Idz do fejmu to chociaż hajs zarobisz a nie grasz tu klasowego błazna.

1

@Rust_Cohle Odklejonym jesteś i to fes? Dla twojej wiadomości nie pracuje w warzywniaku.

Niby dlaczego mam mieć zepsuty weekend?

1

@Deathwing112 Póki co to LL jest liga farmerów.

1

@Rust_Cohle Coo? Nieźle macie narobione w bani xd.

2

@Luciano99 Żal mi Cię xd

0

@Lionel_Messi10 Jak taki tweet to Messi zostaje. Widać,że go wspierają.

2

@Maker0 Wyrazy współczucia dla rodziców tego maleństwa.
Sama mam 3 letniego synka i nie wyobrażam sobie co czują tamci rodzice.

1

No nie wierzę,Muran nie żyje.
Współczuję jego rodzicom jedynak.

Był jaki był,ale ja go zapamiętam z lombardu i z tego jak pogodził się z Areczkiem.

To już drugi po Ozdobie freak.

Spoczywaj w spokoju Muran.

2

@AFA90 Dokładnie,ale najważniejsze,iż nasza Argentyna jest Mistrzem Świata!
Nie mogę się doczekać kolejnych meczów Albicelestes. ;D

0

@barteq Tak samo jak Palacio i Higuain.

3

@Lionel_Messi10 Potężna Francja nie istniała do 80 minuty i prezentu Otamendiego.
Argentyna pokonała potęgi i jest na szczycie! :D

0

@MesQueUnClub96 Możemy się tak cały czas przezbywac, bo gdyby nie Otamendi to żadnej dogrywki by nie było ani tej sytuacji.
Mniejsza z tym Argentyna Mistrzem Świata i całkowicie zasłużenie bo przez 80 min dominowali całkowicie.
Więc to żaden prezent a wywalczone Mistrzostwo.

0

@Emhyr Ostatnia akcja to była głowka Lautaro,gdzie 80% miało by piłkę kończąca.

3

@Emhyr Jak już coś to Martinez obronił a piłka leciała w światło bramki.
Więc to Dibu zapewnił mistrzostwo.

1

@Emhyr To równie dobrze można powiedzieć,że Lautaro trzymał Francję w dogrywce a Otamendi sprezentował dogrywkę.

0

@Emhyr Uratował Mundial?
Równie dobrze,Argentyna mogła nie robić faulu w 80 minucie bo było 2 do zera i miała całkowitą kontrolę.
Lautaro Martinez w dogrywce zmaścił 3 setki.

1

@Janas11224 gówno zarabia? On za samo sponsorowanie ubrań i innych rzeczy ma masę hajsu a za walki freaki dostają po 500 lub więcej tysięcy z takimi zasięgami jak on ma 2 mln na Instagramie.
Jedna influencerka kiedyś mowiła,że na jeden wspołpracy można wyciągnąć 15 tysięcy miesięcznie.

0

@LS Jaką LM? Lyon nigdy ligi mistrzów nie wygrał.
Marsylia raz wygrała.

1

@Medium Majk ma hajsu to nowa znajdzie,tylko właśnie znajdzie bo ma hajs...
Szkoda chłopa.

2

@Szmulek Poczekaj,aż się wezmą za Hiszpanie.

2

@GeraltzKatalonii Problemy miał w Paryżu bo przechodził Covida i zeszło się to niedługo po przeprowadzce.

Zresztą te wszystkie brednie dziennikarskie nawet nie wiadomo czy są prawdą.Co roku wyrzucają Neymara i konferencja Verattiego trwa już od 2017 roku.

2

@GeraltzKatalonii Niby dlaczego nie pójdzie,w Anglii ma Pepa lub Łysego z United/Lisandro w Chelsea jest Enzo.
To tylko takie pisanie,a w Miami się zaaklimatyzuje? Tak samo jak i powyżej każda przeprowadzka jest ciężka.

Moim zdaniem nie pójdzie do żadnego Miami jest za dobry i ma chcec wygrywania,zresztą mówił w wywiadzie,że na Copa chce być w formie i w LM też chce grać.
Nie deszczowa Anglia to Słoneczne Włochy.
Messi z obniżonym wynagrodzeniem nawet w Monachium może zawitać.

1

@Luciano99 Nic się nie bój,król musi być w formie na Copa America.

2

@GeraltzKatalonii Inter Miami?
Facet jest za dobry obniży trochę wynagrodzenie i każdy klub będzie go chciał.

3

Messi nie ma co się przejmować PSG,każdy klub raczej chętnie wział by Leo.
Zejdzie z wynagrodzenia i może grać w Anglii czy Włoszech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?