1

@thorin LL jest lepsza?
Niezłe odklejenie.
Kto oprócz Realu jest w 1/8?
W takim razie Bundesliga jest najlepsza.

2

Niezła odklejka jak ktoś uważa,że LaLiga jest blisko Premier League.
Oprócz Realu w 1/8 nie ma żadnego przedstawiciela Hiszpanii a Anglia ma kilku.
Lester-Brington jest napewno dużo ciekawszym spotkaniem niż Cadiz-Betis.

Chociaż lubię LaLige to uważam,że wizerunkowo i sportowo takiemu Betisowi,Bilbao mogło by być ciężko w 8 PL.
Tam jest Arsenal,United,City,Chelsea, Liverpool,Totki plus dochodzą do topu Newcastle czy Bringhton.
Nie ważne w jakiej są formie ale pieniężnie to nie ma żadnego porównania.

Spadkowicz Anglii ma kadrę wycenioną jak Villareal czyli 5 najbogatsza drużyna LL. XD

Chelsea,LFC wiecznie pod forma nie będę. Fundusze ogromne,więc z kryzysu wyjdą.

Idąc tokiem myślenia,że LM ma wyznaczać jaka liga jest to Niemcy w 1/8 mają,aż 4 przedstawicieli.
Wychodzi na to,że w takim razie Bundesliga jest dużo mocniejsza od Hiszpańskiej a nigdy bym tak nie stwierdziła.

Jak oglądam PL to mam wrażenie,że intensywność jest na dużo większym poziomie niż w Hiszpanii.

1

@Emhyr Bo w Hiszpanii oprócz wielkiej 3 jest tendencja spadkowi.
PL ma Arsenal,City, Liverpool,Totki,Chelsea,United (które załapały się w zeszłym sezonie do pucharów) są to światowe marki to jak Bringhton miało to niby zrobić czy Newcastle.
Każda z tych drużyn jest lepsza od Betisu czy Sociedad.
Polecam obejrzeć PL jaka jest tam intensywność w porownaniu do PL.

1

@bartas97 Gościu to,że w LM im nie idzie nie znaczy,że LL jest blisko.
Kto oprócz Realu jest w 1/8 LM nikt.
Angielskich drużyn jest kilka,więc sam się wyjaśniasz. Jedna drużyna niczego nie zmieni.
Faktycznie Cadiz vs Elche jest ciekawsze od oglądania niż Bringhton vs Nottingham.
Haha
Czas się pogodzić,że oprócz 3 tej największej w Hiszpanii to LL nie ma startu do PL ani wizerunkowego ani pieniężnego czy sportowego.
Nie bez przyczyny ta liga jest najbardziej pożądana i bogata.

Które miejsce w PL miałby Betis,Sociedad?
Nie widzisz intensywności na jakiej grana jest Liga Angielska a na jakiej Hiszpańska?
Równie dobrze idąc twoim tokiem myślenia to Bundesliga jest mocniejsza od Hiszpanii bo gra więcej przedstawicieli xd.

1

@bartas97 Faktycznie jedna drużyna haha.
Sportowo nie ma podjazdu oprócz Realu,Barcelony i Atletico reszta to póki co szrot.
Gdzie taka Sevilla,Valencia,Betis czy Villareal do Bringhton czy Newcastle.

LFC to żaden wyznacznik w Europie, są w dołku i daleka pozycja w PL to nie przypadek.
Bringhton czy Newcastle obecnie są lepsze od LFC.

1

@Rust_Cohle Szanujmy się La Liga nie ma podjazdu do PL ani finansowo ani sportowo.

2

@Lionel_Messi10 Dokładnie,jak by Bartomeu nie było i klub był lepiej zarządzany to Barca od 2015 z 2 x by wygrała.
Bo potencjał kadrowy był.

2

@Lionel_Messi10 Tebas to gniot.
Smiechła bym jakby Barca grała w innej lidze.
Wtedy LL może sobie wsadzić bo już mało kto będzie się wtedy interesował a jak spadnie jakość.

2

@paweldunajecfcb Tak bo Hiszpanie żerują na niej.
Katalonia to bogata społeczność.

1

@Gitarkafcb Ferran grał mega w kadrze,bo Enrique miał na niego pomysł.

4

Mówili,że Ferran to placek.
Enrique od dawna go powoływał i grał w Hiszpanii bardzo dobrze do finałow Ligi Narodów.
Chłopak ma talent tylko musi ogarnąć mentalność.

4

Ansu,gdyby nie kontuzja już teraz byłby topem jak Pedri i Gavi.
Ogromna szkoda bo to był największy talent z rocznika 2002.

2

@Bagsik88 Niezłe oranko :D

4

@Cataloniec94 Leo u nas tak nigdy by nie grał,
Zobaczysz zaraz marzec i repka Argentyna tam mu zależy.
Czy kiedyś Leo Barcelona sportowo zawiodł? Nigdy,zawsze dawał liczby,więc nie mam powodu by tak krytycznie na to patrzeć.

2

Chociaż tyle dobrze,że LIO nie przedłuży.

2

@Khajio Poza tym to Brazole są przeceniani a nie Argentyńczycy, którzy mają normalne wartości rynkowe.
Alvarez,Enzo będąc Brazylijczykami mieli by wycenę 80 mln na transfermarkt.

1

@Khajio Ból dupy o Argentynę xd już 2 miesiące mija.

4

@MeMyselfAndI Rezerwowy Realu miałby grać w podstawie Hiszpanii na Mundialu?
Przecież to nie mogło by się udać.

3

@bartas97 Ramos to był cały czas połamany i jego forma była niewiadomo.
Hiszpania z tym czy innym składem nic by nie ugrała.
Nadzieja tylko w dzieciakach z Barcy + kilku młodych z innych klubów.

2

@takisobiektos No były dziwne,ale z Realu to akurat nie miał dodatnich zawodników.

2

@HighestInTheRoom Kiedy był podstawowym zawodnikiem? Nigdy,dobry rezerwowy ok?

Co nie zmienia faktu,że Laporte i Pau byli w lepszej dyspozycji.

3

Co się kibice Realu podenerwowali,że Enrique prawie nikogo od nich nie powołał.
Kogo miał powołać jak w Realu nie gra żaden Hiszpan oprócz przeciętniaków jak Asensio czy Nacho plus wypalony Dani C.
Każdy jest rezerwowym oprócz PO.


2

@KrwawiaceoczyVEB Dajcie mu MŚ bo jest czarny hehe.

3

@Lionel_Messi10 Jeszcze,żeby kogoś to interesowowało na tej stronie.

1

@PatrychoO Nie no chłop nawet w połowie nie jest jak Gavi a ten sam rocznik.

2

@Lionel_Messi10 Lauti jest w mega formie po Mundialu.
Crack.

3

Alexis prowadź Brington po wygrana dzisiaj.
Enzo stanie dzisiaj na przeciwko Alcaraza, liczę na dobrą grę obu panów.
Vamos Albicelestes!

2

@Lionel_Messi10 Najlepsze jest to,że ja nic nie pisze o CR od kawału czasu a mi jakąś nienawiść zarzucają.
Nie lubię go i tyle, przysłowiowo "mam go w nosie".

Tak to prawa wielbię Leo Messiego i cała Argentynę.
Leo odwiesi buty to mam już kolejnych idolowi w postaci Enzo,Juliana czy Alexis a.

2

@Luciano99 Nienawidzę CR? Nie lubię go.
Chłopie a o CR nie piszę.
Więc odklejenie nieźle.

1

@Lionel_Messi10 Oranko niezłe im zafundowałes po czasie. Jakie kwiatki wyszły hah :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?