0

@takisobiektos Jak będzie chciał to zagra w każdym klubie. Może zmniejszyć wymagania finansowe.

4

@AFA90 Super sprawa!

0

@Dejvo No przyjdą do LL haha nie bądź śmieszny, pójdą do United,LFC i reszty ewentualnie SerieA

Co tu mają w Hiszpanii? Biedę i ubóstwo.

2

@Hubsao Masakra. Chłopak niewinny i zamiast mu pomóc to każdy rzuca kłody pod nogi.

1

@takisobiektos To niech obejmie szejk Sheffield i po sprawie

0

@bartas97 A ty nadal uważasz,że możesz mówić,że City to twór?
Dziwne jest to,że najezdzasz na Obywatelow, a o wałkach w LM w latach 50 ani słowa.

Mają hajs niech wydają tylko z głową.

0

@Emhyr Tak,ale Neymar w wieku 16 już blyszał.

3

@takisobiektos Klub bez historii.
City powstało w 1880 roku.
Orasz się sam

1

@barcanawieki Zapomniało dziecko jak we faweli mieszkało.
Pieniądze można szybko rozwalić szczególnie jak się jest imprezowiczem.

0

@Emhyr Neymar to jak miał 12 lat było wiadome,że będzie gwiazdą.
Nie ma co porównywać Endricka do 16 letniego Neymara bo Ney był gwiazdą ligi w tym wieku.

1

@Coutinho007 Obraza dla Bubby, Vini to ma taką naprawdę mało ładna twarz.

3

@Coutinho007 Presja ?naciskami?
Żaden z niego lider Brazyli czy Realu.
To raczej na Benzemie jest presja czy na Neymarze w Brazylii.

Obstawiam,że ten Vini to ZP nigdy nie zdobędzie.

2

@CrazyHorseLakota Ćwiakała w 2015 czy 2016 kibicował Barcy.
Przynajmniej tak mi się wtedy wydawało po jego wypowiedziach.

2

@Coutinho007 Raillo przynajmniej na brak dziewczyn zapewne nie narzeka.
Vini również,ale pewnie tylko ze względu na kasę bo jest białym Kahnem.

2

Romero to kozak na obronie ładnie wczoraj gasił Haalanda.
Niech tylko popracuje nad tym,aby łapac mniej kartek.

1

@Adamski69 Nie ma co z nim pisać.
Chyba tylko ślepy powie,że Cama jest lepszy od Pedriego i Gaviego.
Cama to póki co 2 klasy gorszy zawodnik i nawet nie ma co go stawiać koło Pedriego czy Gaviego.
Gość gra ogony.

2

@Pawel13sz Alexis z tego co słyszałam jest przymierzany do City.

0

@Firestone Co tu porównywać? Gavi i Pedri top.
Ten cały Cama to gra ogony.

1

@MeMyselfAndI Wygrała młodzież?
To ja myślałam,że Modric i Kross wygrali na czele z Benzema.
Camavinga to grał ogony a Gavi i Pedri póki co to dwie klasy wyżej.

0

@Faro Też nie wiadomo czy to jednosezonowiec

4

@Faro Isco,Ozil Barcelonismo a skończyli w Realu.
Na takim poziomie to już raczej dla nich nie ma znaczenia szczególnie jak widzą kasę.

19

@Uukasz_93 Trafił w złym momencie.
Liverpool jest w kryzysie.

1

@Lionel_Messi10 wpada w ucho ;D

1

@Lionel_Messi10 Chelsea prędzej czy później odpali po kadrę mają mega tylko potrzebują trenera z prawdziwego zdarzenia.
Ewentualnie Potter może odpali bo w Bringhton robił robotę.

1

@Dawidfcb1998 On już w lidze Argentyńskiej był doskonały a do Benfici wszedł z buta.
Chciałam go u Pepa,ale teraz też będę za niego trzymała kciuki w Chelsea.

2

@Lionel_Messi10 Hejterek się smiał,że Enzo bez gola i asysty.
Szkoda,że jest taki zaślepiony.

1

@Lionel_Messi10 O tej nucie Ci pisałam :D to ziomek ten co z Shakira nagrał.

1

@Tomo1989 Znakomity debiut Enzo.

1

@HighestInTheRoom Enzo mistrzem świata!
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat Argentyny bo masz o nich zerowe pojęcie.

Wystarczy już to,że Romero,Lisandro czy Mac Allister to przecietniaki według Ciebie a wyżej stawiasz Garnacho co nawet debiutu nie zaliczył.

Argentyna była,jest i zawsze będzie wielka.
Będziesz musiał podziwiać piękne buźki takie jak De Paul,Pardes czy Martinez jeszcze przez kilka lat!

1

@Medium Ja się cieszę,że Łaszczyk wygrał. Chciałam,żeby wygrał.

Tak myslałam bo Kamil to pięściarz a jednak coś tam się nauczył w miesiąc parteru.

Poprostu myslałam,że wagą i doświadczeniem parterowym go zje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?