Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Jak będzie chciał to zagra w każdym klubie. Może zmniejszyć wymagania finansowe.
4
@AFA90 Super sprawa!
0
@Dejvo No przyjdą do LL haha nie bądź śmieszny, pójdą do United,LFC i reszty ewentualnie SerieA
Co tu mają w Hiszpanii? Biedę i ubóstwo.
2
@Hubsao Masakra. Chłopak niewinny i zamiast mu pomóc to każdy rzuca kłody pod nogi.
1
@takisobiektos To niech obejmie szejk Sheffield i po sprawie
0
@bartas97 A ty nadal uważasz,że możesz mówić,że City to twór?
Dziwne jest to,że najezdzasz na Obywatelow, a o wałkach w LM w latach 50 ani słowa.
Mają hajs niech wydają tylko z głową.
0
@Emhyr Tak,ale Neymar w wieku 16 już blyszał.
3
@takisobiektos Klub bez historii.
City powstało w 1880 roku.
Orasz się sam
1
@barcanawieki Zapomniało dziecko jak we faweli mieszkało.
Pieniądze można szybko rozwalić szczególnie jak się jest imprezowiczem.
0
@Emhyr Neymar to jak miał 12 lat było wiadome,że będzie gwiazdą.
Nie ma co porównywać Endricka do 16 letniego Neymara bo Ney był gwiazdą ligi w tym wieku.
1
@Coutinho007 Obraza dla Bubby, Vini to ma taką naprawdę mało ładna twarz.
3
@Coutinho007 Presja ?naciskami?
Żaden z niego lider Brazyli czy Realu.
To raczej na Benzemie jest presja czy na Neymarze w Brazylii.
Obstawiam,że ten Vini to ZP nigdy nie zdobędzie.
2
@CrazyHorseLakota Ćwiakała w 2015 czy 2016 kibicował Barcy.
Przynajmniej tak mi się wtedy wydawało po jego wypowiedziach.
2
@Coutinho007 Raillo przynajmniej na brak dziewczyn zapewne nie narzeka.
Vini również,ale pewnie tylko ze względu na kasę bo jest białym Kahnem.
2
Romero to kozak na obronie ładnie wczoraj gasił Haalanda.
Niech tylko popracuje nad tym,aby łapac mniej kartek.
1
@Adamski69 Nie ma co z nim pisać.
Chyba tylko ślepy powie,że Cama jest lepszy od Pedriego i Gaviego.
Cama to póki co 2 klasy gorszy zawodnik i nawet nie ma co go stawiać koło Pedriego czy Gaviego.
Gość gra ogony.
2
@Pawel13sz Alexis z tego co słyszałam jest przymierzany do City.
0
@Firestone Co tu porównywać? Gavi i Pedri top.
Ten cały Cama to gra ogony.
1
@MeMyselfAndI Wygrała młodzież?
To ja myślałam,że Modric i Kross wygrali na czele z Benzema.
Camavinga to grał ogony a Gavi i Pedri póki co to dwie klasy wyżej.
0
@Faro Też nie wiadomo czy to jednosezonowiec
4
@Faro Isco,Ozil Barcelonismo a skończyli w Realu.
Na takim poziomie to już raczej dla nich nie ma znaczenia szczególnie jak widzą kasę.
19
@Uukasz_93 Trafił w złym momencie.
Liverpool jest w kryzysie.
1
@Lionel_Messi10 wpada w ucho ;D
1
@Lionel_Messi10 Chelsea prędzej czy później odpali po kadrę mają mega tylko potrzebują trenera z prawdziwego zdarzenia.
Ewentualnie Potter może odpali bo w Bringhton robił robotę.
1
@Dawidfcb1998 On już w lidze Argentyńskiej był doskonały a do Benfici wszedł z buta.
Chciałam go u Pepa,ale teraz też będę za niego trzymała kciuki w Chelsea.
2
@Lionel_Messi10 Hejterek się smiał,że Enzo bez gola i asysty.
Szkoda,że jest taki zaślepiony.
1
@Lionel_Messi10 O tej nucie Ci pisałam :D to ziomek ten co z Shakira nagrał.
1
@Tomo1989 Znakomity debiut Enzo.
1
@HighestInTheRoom Enzo mistrzem świata!
Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat Argentyny bo masz o nich zerowe pojęcie.
Wystarczy już to,że Romero,Lisandro czy Mac Allister to przecietniaki według Ciebie a wyżej stawiasz Garnacho co nawet debiutu nie zaliczył.
Argentyna była,jest i zawsze będzie wielka.
Będziesz musiał podziwiać piękne buźki takie jak De Paul,Pardes czy Martinez jeszcze przez kilka lat!
1
@Medium Ja się cieszę,że Łaszczyk wygrał. Chciałam,żeby wygrał.
Tak myslałam bo Kamil to pięściarz a jednak coś tam się nauczył w miesiąc parteru.
Poprostu myslałam,że wagą i doświadczeniem parterowym go zje.