7

@mekston Oj piecze go Mistrzostwo Świata Argentyny!
Do dzisiaj hemoroidy się nie zagoiły.

3

@arasz1819 To Madryt jest i boli go mistrzostwo świata.

2

@HighestInTheRoom To nie moi idole,Messiemu tylko kibicuje.

Twoje to mistrzostwo.
Trzeba było się wyżyć i powyzywac Pardesa,Otamendiego a później wmawiać komuś,że ma się 14lat.

Przez to mistrzostwo dla Argentyny znienawidziłes Albicelestes do tego stopnia,że każdemu życzysz porażki

15

@HighestInTheRoom To samo pisałeś o Argentynie.

1

@MESSIah16 To samo mówię,tam potrzeba jeszcze 2 pomocników.
Od czasów odejścia Ibry to pomoc co najwyżej nadaje się do tarcia chrzanu.
Tyle hajsu i zero kreatywności.

Chociaż,Leo nie przedłużył kontraktu i odejdzie do Anglii,Włoch może Barcy.

2

@takisobiektos Nie stać,niby dlaczego. Generował by przychody a i by pograł w Serie A.

7

Jeden zero to żadna zaliczka tym bardziej,że nie liczą się wyjazdowe.

Leo dawaj do Barcelony lub do Pepa ewentualnie do Lautaro.

1

@Volk Wątpię prędzej Anglia lub Włochy.

1

@lionelmessigoat Przyczyną jest tartak w pomocy oprócz Verattiego nie ma nikogo.

1

@takisobiektos Dlaczego Messi w Argentynie presuje?

2

@takisobiektos No Messi w Argentynie jakoś potrafił słuchać Scaloniego i nie pokazywał Ego bo tam ma drużynę.

1

@Albrecht żadne osiągnięcie czyścić najlepszych na świecie zawodników aha

1

Dawaj PSG babole jak Madryt.

1

@Albrecht Wina,że nie potrafi ukrócić Ego

1

Leoś dawaj do Pepuli lub łysego z UTD albo do Lautaro.

2

@clyde Messiemu to się zachęcę,ale dopiero w innym klubie.

1

Dalej PSG te polsrodki Sanchezy,Solery,Ruizy.
Zamiast kupić kogoś Topowego do pomocy to takie banany grają.

Trener też taki średni.


1

@Rust_Cohle Ty masz jakąś obsesję.
Kiedy ja niby pisze o Ronaldo?

Ta atencją nigdy Ci się nie znudzi.
Dobrze zrobiłby Ci cep Amadiego.

2

@LukaszFan Przecież pomoc oprócz Verattiego to tartak.
Jak by mieli klasowych 3 pomocników to LM by im już wpadła.

Dziwię się,że nie kupią nikogo z Topu tylko jakieś polsrodki jak Sanchez,Ruiz itp.

1

@Bulbulator Nie no ja to teraz się dowiedziałam.

1

Jankto przybyło chyba 40 tys obserwujących. Umie w biznes,nie piłka to influencer.

4

Kogo obchodzi to co robi Jankto.
Przecież jak go nikt nie hejtował to nie musiał robić tej szopki.
Szkoda tej jego chyba już byłej kobiety i dziecka bo jak podrośnie dzieciaki mogą dokuczać.

2

@cris2706 Problemem jest pomoc,tam tylko Verrati jest Topem a reszta pomocników to tartak.

Dziwię się,że ściągają polsrodki zamiast kupić kogoś z Topu do pary z Verattim.

2

Liverpool ma słabą pomoc,aż przypomina mi się ten tartak Barcelony z 18-21 roku.

1

@bartas97 Real nie gra wyśmienicie,więc LFC ma szansę.
50 na 50 a Trencik jak jest w formie to Top.

1

@HighestInTheRoom Nie pochwalam takiego zachowania,ale dlaczego nie wspomnisz o prowokowaniu Argentyńczyków przez Holendrów?
Już przed meczem na konferencjach zaczepiali a przy karnych podchodzili do Albicelestes i prowokowali.
Widzisz to co chcesz.

Poucza gościu który pisze o "ryju" Paredes czy Otamendiego.
Widocznie 14 lat miałes w grudniu zeszłego roku.


2

@Lionel_Messi10 Co się przejmujesz największymi hejterami Leo.
Leo jest Legendą, cała Katalonia trzymała za niego kciuki na MŚ.
Ale higestin i jego kompan muszą wbijać szpilki.
Szkoda,że nie byli tacy mądrzy jak widzieli przystojnego Paredes a i Otamendiego. :D

2

@takisobiektos Messi może obniżyć wynagrodzenie,ma hajsu jak lodu jest spełniony.

1

@Albrecht Szykuj się na 8 ZP,bo pośladki już pieką po Mistrzostwach Świata.

2

@Albrecht Co ma XD do tego?
No tak na tyle Cię stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?