1

@bartas97 Real nie gra wyśmienicie,więc LFC ma szansę.
50 na 50 a Trencik jak jest w formie to Top.

1

@HighestInTheRoom Nie pochwalam takiego zachowania,ale dlaczego nie wspomnisz o prowokowaniu Argentyńczyków przez Holendrów?
Już przed meczem na konferencjach zaczepiali a przy karnych podchodzili do Albicelestes i prowokowali.
Widzisz to co chcesz.

Poucza gościu który pisze o "ryju" Paredes czy Otamendiego.
Widocznie 14 lat miałes w grudniu zeszłego roku.


2

@Lionel_Messi10 Co się przejmujesz największymi hejterami Leo.
Leo jest Legendą, cała Katalonia trzymała za niego kciuki na MŚ.
Ale higestin i jego kompan muszą wbijać szpilki.
Szkoda,że nie byli tacy mądrzy jak widzieli przystojnego Paredes a i Otamendiego. :D

2

@takisobiektos Messi może obniżyć wynagrodzenie,ma hajsu jak lodu jest spełniony.

1

@Albrecht Szykuj się na 8 ZP,bo pośladki już pieką po Mistrzostwach Świata.

2

@Albrecht Co ma XD do tego?
No tak na tyle Cię stać.

2

@HighestInTheRoom Spamie? A jak ty wklejasz głupoty to jest spoko.

Wolę czytać o PSG niż o Realu.

Wołasz moderację a pisałeś o parszywych "mordziach" Paredes a czy Otamendiego.

3

@Lionel_Messi10 Słoneczny Mediolan lub Neapol.

Ewentualnie jak City ogarnie sprawę to do nich.
Smiechła bym jak by United wybrał i został ich ulubieńcem heh.

1

@ChampsElysees Nie chcesz bo Real znowu byłby w strachu.

2

@michal26 Nie zdobyli,ale byli blisko. Wystarczyło,aby Mbappe nie partolił sytuacji bo miał kilka setek.

1

@Kitek1640 Oni od 2016 roku jechali na tym koniu i szczęściu.
Wara z nimi teraz szczęście wita nas!

10

Real tyle lat farta to w końcu Duma Katalonii niech go ma przez tyle lat!

1

@FcPortoFan1999 No coś ty ją fanką Benfici nie jestem :D
Stroje mi się ich podobają i godło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Taka Barcelona była by faworytem do LM obok City czy Napoli,Arsenalu.

1

Pedri Top!
Araujo ściana!

1

@Rust_Cohle Twój trash haha.
Bierzesz wszystko na poważnie? Ale jak to.
Mi tam LFC jest obojętny,ale Cię trochę zdenerwowało.

Gdzie się niby śmieje?
Co z tego,że Barca odpadła?
Nie boli mnie to,ten sezon już dla mnie jest mega.


1

@Rust_Cohle Mi psycha siada?
Nope.
Teraz jak Argentyna jest mistrzem Świata to jest rozkosznie.
Nawet jak Real LM sobie pyknie to nie będę wkurzona.
Najważniejsze,że Argentyna MŚ i ten sezon co by się nie działo (Barca 1 metr przed przysłowiowym kiblem się ...) nie będę wkurzona.

Barcelona z tymi zawodnikami za sezon,dwa może trzy znowu będzie wielka i sukcesy przyjdą.

Ty nigdy zły nie jesteś bo masz wytłumaczenie ( ten twój trash) i co bys nie napisał nawet w nerwach to powiesz "śmieciowa gadka".

Tak jak ten twój kompan higestin coś tam...
Śmieje się z kogoś a.piekne miał kompleksy pisząc o "mordzie" Paredes a,Otamendiego czy Martineza.

1

@FcPortoFan1999 Mi tam jakoś najbardziej do Benfici.
Ładne stroje mają i godło.

0

@takisobiektos Niko Kytosaho?

1

@Rust_Cohle Okej niech będzie mały wkład w te wszystkie trofea sumując je.
LM dobrze miał tam udział.

Tobie jak się śpi z faktem,że LFC miernie w lidze i raczej papa LM,chyba dreszcze nocne.

1

@VegetaPolska Co nie zmienia faktu,że nie rozumiem dlaczego miałby dostać Golden Boya skoro grał ogony.
LM okej dolozył cegiełkę,ale reszta to raczej słabiej.

1

@Rust_Cohle napisałam,że jest dobry,ale jednak nie jest to zawodnik na pierwszy skład póki co.

Do LM się przyczynił owszem,ale reszta to raczej mały udział.

1

No to Gavi i Pedri pokażcie dzisiaj,że Golden Boy zasłużenie i Camavinga pomimo,że w piłce klubowej osiągnął wszystko ( oczywiście z marginalnym udziałem) nie jest to poziom Golden Boya.

Może i jest dobry,ale nie aż tak jak go malują.
Gaviego nigdy w życiu za Came bym nie wymieniła.

0

@MarioVeB! Może i jest dobry,ale chłop nie ma podjazdu do Gaviego,Musiali i Pedriego.

Chłop mi wymienia,że Cama jest mistrzem itp a Douglas,Sandro i Munir również mają takie same CV.

0

@MeMyselfAndI On taki ważny,że gra ogony.
Jest dobry,ale to połka niżej,niż wymieniona trójka.
Nie bez przyczyny nie wygrał Golden Boya i raczej nie wygra.

0

@saczers438 Puszczał łatwe piłki do obrony czy co? Xd

0

@Encore Ciekawe kiedy Scaloni go powoła.
Jak dalej będzie tak grał to możliwe,że trafi do 11 Albicelestes na Copa.

2

@Borry Co nie zmienia faktu,że chłop nie ma podjazdu póki co do Pedriego,Gaviego czy Musialy.

1

@Lionel_Messi10 masz gola Alcaraza? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?