Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Real nie gra wyśmienicie,więc LFC ma szansę.
50 na 50 a Trencik jak jest w formie to Top.
1
@HighestInTheRoom Nie pochwalam takiego zachowania,ale dlaczego nie wspomnisz o prowokowaniu Argentyńczyków przez Holendrów?
Już przed meczem na konferencjach zaczepiali a przy karnych podchodzili do Albicelestes i prowokowali.
Widzisz to co chcesz.
Poucza gościu który pisze o "ryju" Paredes czy Otamendiego.
Widocznie 14 lat miałes w grudniu zeszłego roku.
2
@Lionel_Messi10 Co się przejmujesz największymi hejterami Leo.
Leo jest Legendą, cała Katalonia trzymała za niego kciuki na MŚ.
Ale higestin i jego kompan muszą wbijać szpilki.
Szkoda,że nie byli tacy mądrzy jak widzieli przystojnego Paredes a i Otamendiego. :D
2
@takisobiektos Messi może obniżyć wynagrodzenie,ma hajsu jak lodu jest spełniony.
1
@Albrecht Szykuj się na 8 ZP,bo pośladki już pieką po Mistrzostwach Świata.
2
@Albrecht Co ma XD do tego?
No tak na tyle Cię stać.
2
@HighestInTheRoom Spamie? A jak ty wklejasz głupoty to jest spoko.
Wolę czytać o PSG niż o Realu.
Wołasz moderację a pisałeś o parszywych "mordziach" Paredes a czy Otamendiego.
3
@Lionel_Messi10 Słoneczny Mediolan lub Neapol.
Ewentualnie jak City ogarnie sprawę to do nich.
Smiechła bym jak by United wybrał i został ich ulubieńcem heh.
1
@ChampsElysees Nie chcesz bo Real znowu byłby w strachu.
2
@michal26 Nie zdobyli,ale byli blisko. Wystarczyło,aby Mbappe nie partolił sytuacji bo miał kilka setek.
1
@Kitek1640 Oni od 2016 roku jechali na tym koniu i szczęściu.
Wara z nimi teraz szczęście wita nas!
10
Real tyle lat farta to w końcu Duma Katalonii niech go ma przez tyle lat!
1
@FcPortoFan1999 No coś ty ją fanką Benfici nie jestem :D
Stroje mi się ich podobają i godło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Taka Barcelona była by faworytem do LM obok City czy Napoli,Arsenalu.
1
Pedri Top!
Araujo ściana!
1
@Rust_Cohle Twój trash haha.
Bierzesz wszystko na poważnie? Ale jak to.
Mi tam LFC jest obojętny,ale Cię trochę zdenerwowało.
Gdzie się niby śmieje?
Co z tego,że Barca odpadła?
Nie boli mnie to,ten sezon już dla mnie jest mega.
1
@Rust_Cohle Mi psycha siada?
Nope.
Teraz jak Argentyna jest mistrzem Świata to jest rozkosznie.
Nawet jak Real LM sobie pyknie to nie będę wkurzona.
Najważniejsze,że Argentyna MŚ i ten sezon co by się nie działo (Barca 1 metr przed przysłowiowym kiblem się ...) nie będę wkurzona.
Barcelona z tymi zawodnikami za sezon,dwa może trzy znowu będzie wielka i sukcesy przyjdą.
Ty nigdy zły nie jesteś bo masz wytłumaczenie ( ten twój trash) i co bys nie napisał nawet w nerwach to powiesz "śmieciowa gadka".
Tak jak ten twój kompan higestin coś tam...
Śmieje się z kogoś a.piekne miał kompleksy pisząc o "mordzie" Paredes a,Otamendiego czy Martineza.
1
@FcPortoFan1999 Mi tam jakoś najbardziej do Benfici.
Ładne stroje mają i godło.
0
@takisobiektos Niko Kytosaho?
1
@Rust_Cohle Okej niech będzie mały wkład w te wszystkie trofea sumując je.
LM dobrze miał tam udział.
Tobie jak się śpi z faktem,że LFC miernie w lidze i raczej papa LM,chyba dreszcze nocne.
1
@VegetaPolska Co nie zmienia faktu,że nie rozumiem dlaczego miałby dostać Golden Boya skoro grał ogony.
LM okej dolozył cegiełkę,ale reszta to raczej słabiej.
1
@Rust_Cohle napisałam,że jest dobry,ale jednak nie jest to zawodnik na pierwszy skład póki co.
Do LM się przyczynił owszem,ale reszta to raczej mały udział.
1
No to Gavi i Pedri pokażcie dzisiaj,że Golden Boy zasłużenie i Camavinga pomimo,że w piłce klubowej osiągnął wszystko ( oczywiście z marginalnym udziałem) nie jest to poziom Golden Boya.
Może i jest dobry,ale nie aż tak jak go malują.
Gaviego nigdy w życiu za Came bym nie wymieniła.
0
@MarioVeB! Może i jest dobry,ale chłop nie ma podjazdu do Gaviego,Musiali i Pedriego.
Chłop mi wymienia,że Cama jest mistrzem itp a Douglas,Sandro i Munir również mają takie same CV.
0
@MeMyselfAndI On taki ważny,że gra ogony.
Jest dobry,ale to połka niżej,niż wymieniona trójka.
Nie bez przyczyny nie wygrał Golden Boya i raczej nie wygra.
0
@saczers438 Puszczał łatwe piłki do obrony czy co? Xd
0
@Encore Ciekawe kiedy Scaloni go powoła.
Jak dalej będzie tak grał to możliwe,że trafi do 11 Albicelestes na Copa.
2
@Borry Co nie zmienia faktu,że chłop nie ma podjazdu póki co do Pedriego,Gaviego czy Musialy.
1
@Lionel_Messi10 masz gola Alcaraza? :D