0

Kolejny karny dzisiaj to na pewno nie Mbappe po tym co odwalił.

0

@QQL5 Na MŚ postrzelał i to znakomitym ekipą

1

Ten Mbappe niech oddaje karne Messiemu albo Neymarowi.
Wogole Neymar je na początku wykonywał,ale prezes wszystko ustawił pod siebie.

1

Teraz się w sumie zorientowałam,że Choup jest podstawowym napastnikiem Bayernu.
Xd serio

4

@Cotutajsiedzieje Co za śmieszny chłop LL obecnie ma 3 miejsce a przy jego rządach to spokojnie 5/6

1

@Albrecht Katar Cup.
Jak to szło Enzo 2 razy piłke dotknął i 120 mln.
Racja 120 to za dużo,bo warty jest ok 60 mln.,ale myślę l,że zrobił coś więcej niz 2 dotknięcia piłki panie prezesie Katar Cup.

1

@Lionel_Messi10 Dokładnie sama racja!

0

@Albrecht Haha załosne,Enzo blyszczał już w Argentynie i do Benfici wszedł z buta.
Piecze Argentyna

6

@Nano22 Leo Messi 5 najważniejszych pucharów reprezentacyjnych!

Dali by jakiś Superpuchar!

Zapomniałam Argentyna grała by sama ze sobą!

1

@Albrecht Dlatego,że bym Cię na Syberię do łagru wysłała.
Pewnie dlatego.

0

@Ptasior Jak wygra Argentyna to i Waka Waka może być hah

0

@Rust_Cohle To wszystko wina 18 grudnia

0

@Emhyr No to tak,ale nie ma co ukrywać,że większość klubów LL to bieda i nawet nie mają startu do Evertonu w kwestiach finansowych.

0

@Medium Everton ma więcej hajsu niż półfinalista LM haha

6

@Lionel_Messi10 Ja jestem zdania,że jak ktoś ma kasę to wydaje proste.
Kibice Barcy również śmieszą jak piszą $ity,czy kibice Realu P$G jak oni za Franco zastraszali Barcelonę i byli faworyzowani w LM a teraz szczekają jak szejki mają kasę i życzą im najgorzej a nawet nie znają swojej historii za Franco.

Jak oni mówią,że City czy PSG to kluby bez historii a swojej nie znają faworyzowania i zastraszania w dawnych latach.

City to ma większą historię niż Real bo został założony w 1880,PSG w 70 latach,ale też ma swoją historię.

0

@Mns21 Moim zdaniem jak ktoś ma kasę to normalna sprawa,że wydaje.
Anglia to bogaty kraj,więc trzeba się przyzwyczajać do nowej PL jako NBA

2

Te transfery chyba też wynikają z tego,że Wielka Brytania to jednak bogaty kraj a Hiszpania jest biedna i nie ma co ukrywać.
Jak był hype na LL to jeszcze jako tako to wygladało,ale teraz PL powolutku robi się jak NBA.

1

@lucca87 Ja ogólnie chciałam Enzo w City,ale trudno.
Enzo będę kibicować oczywiście.
Chelsea musi się teraz w lecie pozbyć szrotu bo kadra ogromna.

0

@MesQueUnClub96 Już dawno jest przed.

1

Powodzenia Enzo w Chelsea!
Kadrę mają chyba jedna z najlepszych. Wystarczy trener z pomysłem i wrócą na przód tabeli.


0

@Maciej1078 Tobie coś nie styka

1

PL a LL to już jest przepaść. Danjuma który wybrał Evertonu kosztem Villareal (półfinalisty LM). Wiem,że ostatecznie trafił do Totkow,ale był bardzo blisko obecnego spadkowicza.
PL z roku na rok będzie tylko uciekać LL.
Jak dalej będzie na stanowisku Tebas to LL w końcu zajmie to piąte miejsce za Bundesliga i Ligue1.
Wcale się nie zdziwię jak będzie na równi z portugalską czy holenderską.

Nawet liga argentyńska więcej wydała hah :D

Ligi angielskiej nigdy nie dogoni bo akurat Hiszpania to biedny kraj a Anglia bogaty,ale zawsze byli gdzieś blisko i porównywalnie.

0

@Pawel13sz Ten Tebas to do Gargamela podobny.
Tylko,że jeszcze brzydszy.

1

@WiernyKatalonii Tylko taki ktoś jak Maciej wierzy w takie rzeczy hah

0

@Maciej1078 Jesteś żałosny!
Co ma wspólnego PIS z tym, że chce aby Barca dalej była na Topie?

Pojawiłeś się po przerwie?
Już nie piecze 18nasty grudnia?

Jak Ci nie pasi to nara na Windows XP.

Zmień sobie,że Barcelonie nie kibicujesz,bo masz od 2011 śmieszne to.


2

@messi564 Sorry,ale jak Donjuman który ostatecznie poszedł do Totkow,ale również wolał Evertonu od Villareal (półfinalistę LM),to czego oczekiwać.
Skończy się jak Holenderska i tyle w temacie

2

Mateo Retegui-Tigre
Zeszły sezon 23 gole i 8 asyst w argentyńskiej lidze.
Póki co w ten sezon wejście z buta. Pierwszy mecz i 2 gole na koncie.

Zastanawiam się kiedy klub z Europy się po niego zgłosi.
Co prawda zawodnik jest wypożyczony z Nocą do Tigre.

23 lata i doskonałe warunki 1,86.

0

@Muhitos Widzisz to jeszcze lepiej, a oni mówią o City i PSG jako szejkusach a sami są sponsorowani

0

@Kgorecki2500 Niech odchodzi,już mniejsza z tym,że to fanatyk Realu,ale on szkodzi każdemu klubowi.
Betis ma problemy,Barca ma problemy.
Villareal półfinalista LM pozbywa się Danjumy,który miał iść do spadkowicza Evertonu no masakra co ten łysy łep robi

2

@Lukas171 Aż zrobi ruinę z Ligi Hiszpańskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?