0

@Rust_Cohle W MMA jest freakiem,przecież on w K1 jest mistrzem.
Wczoraj Janikowski nie miał żadnego problemu i było to wiadome. Bijesz się w MMA zazwyczaj zawsze parter wygrywa a Kubiszyn dopiero się uczy parteru.
Janikowski miałby problem w K1 zapewne z Diego.
Wiewiór jak wygrywa walki? Parterem i prawdopodobnie z Tancula też zgarnie pas bo jest znakomitym parterowcem.

0

Piękna zima ;-),pamiętam jak u dziadka na wsi zjezdzało się na worku z kartofli ;D za dzieciaka

0

@agaFCB Na FB pojawiło mi się,że kolejny potomek,ale też mi się wydaje,że to pierwsze dzieciątko jego.

1

@xvcWinterSoldier Tak wogole to nie przepadam za Muranskim i Najmanem,ale tu padnie rekord oglądalności.
Famme wybiera Nitra i Wardege... Spoko,ale moim zdaniem dymy z Najmanem i Jaca nprzyciagnał znacznie więcej ludzi niż do tych nudiarzy.

0

@xvcWinterSoldier Arab,Załecki,Kubiszyn. To moje zdanie.
Ale nie odbieram nic Pawłowi bo ma petardę (Szeliga np ma fes lucky pancha-umiejetnosci gorsze od Tyboriego,ale np tak usadził Araba).
Dobra jest w Top3 umiejętności,ale wiesz jak jest Ci co potrafią zapasy z reguły są najlepsi w MMA.

0

@xvcWinterSoldier Czy najlepszy Freak? Może w atencji bo ogólnie on miał problem z Alberto (Albert nie jest jakimś koksem).
Oczywiście Tybori jest w Topce,ale uważam,że jest z 2/3 przed nim.
Całkiem dałby się lubić,gdyby mniej tej atencji bo masz rację,że jest TOP w umiejętnościach.

1

@Sysia11 Widzę,że Elma też się udziela od Kati napisała,że Santos zabił człowieka,reprezentację i naród.
Nieźle.
Moim zdaniem Portugalia zyska na uwolnieniu się od CRa,trener będzie mogł pracować w spokoju (bez chorych zarzutów sióstr )... Oczywiście nowy trener bo po tych wpisach to Santos wyleci i oczywiście nie tylko z tego powodu,ale załozenia betonowych butów w postaci Leao na ławce i Cancelo

0

Tybori taki trochę atencjusz z niego się zrobił. Wykrzyczał sobie walkę,bo inne organizacje go olewały po czym po walce uświadamia Alberto,że nagrywają razem nutę.
Wie chłop jak się promować.

Ogladałam go jak był w tym reality show (był strasznie narcystyczny i nie szanował kobiet). Później ta kosmetyczka spieprzyła mu twarz i chorował na depresję chyba z półtora roku (było mi go szkoda), po czym po naprawionej twarzy znowu staje się arogancki i atencyjny.

Nie mam nic do niego,ale to chyba jeden z największych atencjuszy,jeszcze Densia do walki wyzywa.
Denis ma petardę w łapie w dużych rękawicach bijąc Alana po gardzie Kwieciński upadał kilka razy.
Paweł chce chyba szukać głowy w polu kapusty,moim zdaniem w rękawicach do MMA będzie ciężki nokaut ze strony Załeckiego.
Jest jaki jest,ale nie jest atencyjny i to w nim cenie.

0

@Ptasior Dokładnie,ale chyba niektórzy zawodnicy to naprawdę mają obsesję na punkcie Leo.

0

@MysticCat Co odwaliła? To o Santosie?
Ogólnie to ta siostrunia jest naprawdę niespełna rozumu. Podobno Santos to przyjaciel CRa a ona mu nieźle jedzie.
(Pisze o jego natychmiastowym zwolnieniu,jakby się cokolwiek na trenerce znała).
Wstyd... Skoro to przyjaciel jej brata to powinien CRa ja przytemperowac bo to taka toksyczna osoba,że Ho ho

1

@Vebrol Wystarczy zobaczyć miny kolegów.
Eder był zniesmaczony,natomiast koledzy Leo go wspierają i traktują jak GOATA.
Zapytacie dlaczego?
Pokoro,nie wywyższanie się i traktowanie każdego równo. To sprawiło,że LIO jest uwielbiany.

5

Dlaczego Portugalczycy mają taki ból o tego sędziego z Argentyny.
Nie popełniał błędów w przeciwieństwie do Lahoza.
Pepe? Dalej ma problem do Leo... Tylko o co?
Przynajmniej Bernardo wypowiadał się w ciepłych słowach o LIO, potrafi spojrzeć chłodno.

2

Wałek niezły, jednogłosna dla Natsu

2

@MeMyselfAndI Krzywe akcje? Jasne miał kilka.
Ale nigdy nie był narcyzem.

0

@ChampionLW Jesteś denny... Jak twoje parowkowe zarty
Po prostu jestem ciekawa i tyle

0

@Aragorn33 Nie lubię przecież tak napisałam.

1

@pawelke3n Tak,ale nie znam Portugalskiego

0

Katia dodała wpis na insta. Ciekawe co tam nabazgrała.

5

@Aragorn33 Ja tam nie lubię CR,ale nie śmieje się.
Może nawazył sobie ostatnio piwa,ale też jest człowiekiem.

Wiecie dlaczego uwielbiam Leo?
Bo jest odwrotnością CRa.
Skromny,nigdy nie powie, że jest najlepszy,jego rodzina nie umieszcza zdjęcia płaczacego Crisa (Siostra CRa umieszczała leżącego Leo ).

Jeżeli Leo byłby takim człowiekiem (narcyzem) ,nigdy nie był by dla mnie autorytetem.
Ja uwielbiam skromne osobistości.

1

@MESSIah16 Francja popełnia błedy w obronie, ogólnie uważam,że Anglia była lepsza,ale nie potrafiła tego wykorzystać.

0

@Sau_Ron Wciągają? Dzisiaj masa szczęścia. Anglia dużo lepiej,ale trzeba wykorzystywać sytuację.

0

Anglia dużo lepsza gra,ale trzeba być bardziej wyrachowanym i strzelać gole.

8

@J4no Może zagra w wieku 42, mnie już nic nie zdziwi.

2

Nitro nieźle odklejonym pisał,że bez GOATa nie da się oglądać.

0

@VegetaPolska Wyśmiewanie CR żenujące prawda,ale ty teraz pokazałes jakim jesteś hipokrytą.

4

@Bochen777 Ja go nie lubię,ale to też człowiek.
Chociaż ta arogancja i robieniem z siebie GOATA nawazył sobie piwa.

Dlatego ja uwielbiam sportowców skromnych,którzy pokazują to co robią a nie mówią.

Nic mu nie odbieram bo był fantastycznym piłkarzem

17

Nie lubię Ronaldo,ale nie będę cisła z niego beki.
Zawsze uwazał się za lepszego od Leo Messiego i mowił to otwarcie.
Teraz miał drużynę marzeń ( Portugalia to znakomity zespół ). Moim zdaniem czasem był za bardzo arogancki i cwany.

Leo po cichutku nigdy nie mowił,że jest najlepszy,skromny i dalej działa.
Dlatego go uwielbiam.

0

@cris2706 Nie będzie wielki Ronaldo,żeby być wielkim trzeba grać jak Maradona i Pele na turniejach.
Nikt nie będzie o nim mowił,szczególnie,że to emeryt i żaden klub go nie chce. Co innego jak by rzeczywiście był znakomity podczas tego turnieju.

1

@MESSIah16 Wierzę w tych chłopaków!

7

@Kgorecki2500 Chcę taki finał,tylko z happy endem dla Argentyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?