Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Ważne,że nie najlepszy i marginalny wkład,ale najpierw Maroko a później Francja/Anglia.
0
@cris2706 No co ty,on w Portugali nawet nie gra bo jest słaby.
0
Jak by Portugalia wygrała to ZP dla Fernadesa? Czy wtedy LM będzie się liczyć?
Ronaldo? Nie pytam bo on się nie liczy,chyba,że zacznie strzelać seriami na MŚ.
0
@adi7adi8 Nieliczni? Już teraz cały świat wie,że Ronaldo nie gra bo jest słaby.
Pod postami jak piszą o nim to są śmiechy itp.
Co innego jak by miał dobry sezon,śmietankę spije Bruno lub ktoś inny,ale i tak myślę,że Mundialu nie wezmą
0
@Kuba_1 No to by miała, Giroud też ma i co.
0
@PatrychoO Nikt nie będzie pamietał?
Raczej się pamięta kto ciagnał na MŚ i jak grał.
Zresztą co oni już wygrali? Francja/Anglia plus jeszcze finał a do tego Maroco.
4
@cris2706 Anglia/Francja tu będę mieli ciężko.
2
@barcanawieki MŚ udział znikomy,co innego jak by ich poprowadził. Teraz to dziadek i nikt go nie chce
7
Niedziela Anglia mistrzem,wczoraj Brazylia a dzisiaj Portugalia.
0
@adi7adi8 Nie spije,bo nawet nie gra. Popatrz na Twittera i FB.
0
@usztafik Tylko Ronaldo nie będzie miał w to wkładu,kto inny będzie gwiazdą.
Zresztą w połfinale Francja/Anglia.
0
@mekston Skoro przeszli Hiszpanie to Portugalię mogą tak samo. Zresztą jeszcze Szwajcaria może sprawić niespodziankę.
0
@Kuba_1 Maroko już pokazało,że to żaden ogórek.
No a połfinał to Francja albo Anglia.
Drużyny które obecnie grają najlepiej a po drugiej stronie Brazylia.
0
@bartekvisca Maroko będzie ciężko pokonać bo to nie są ogórki. Zresztą Szwajcaria może zaskoczyć dzisiaj.
1
@Kuba_1 Do tego daleka droga.
Poza tym marginalny wkład, jako rezerwą.
0
@MAGNETO Nie było by takiego bólu,bo on dla tej reprezentacji jest zbędny.
Nie był by autorek suksesu tylko zwykłym rezerwowym.
0
@Marcelinho99 Znikomy udział miał by i bohaterem kto inny.
O złotej piłce może pomarzyć. Zakonczyło się na 5
0
Maroko gra bardzo dobrze.
Bramkarz dzisiaj kosmos
0
@mekston Różnie może byc, skoro nawet Chorwacja grała w finale.
Ja będę wierzyć i trzymać kciuki za Argentynę.
1
@mekston Holandia kadrowo też nie jest najmocniejsza.
Klassen i Blind w pierwszym.
Argentyna ma przewagę w organizacji obrony to u nich jest mega i ta harówka pomocników. Mam nadzieję,że każdemu przeciwnikowi będzie mega ciężko
1
@pluszek Gdzie o Messim? Przecież jest podsumowanie o każdym.
0
@Kondziubarca Niech się cieszą,że Lewandowski gra w tej reprezentacji.
Lewy zabrał ich na mistrzostwa i jeszcze źle?
Co ma zrobić jeden rodzynek,gdy reszta kolegów nie domaga.
2
@pluszek Ja tam ich lubię od czasów Crespo,Savioli.
Za dzieciaka,kolega mowił,że najlepszy Pele a ja Maradona i tak zostało.
Ojciec mi zawsze opowiadał o Maradonie i tak pokochałam ten kraj.
0
@MESSIah16 Nie mam pojęcia,ale wydaje mi się,że oni w obronie zostawiają luki.
Przód mega,ale obrona nie jest jakoś bardzo zdyscyplinowana.
Pamiętam jak w 2018 cały świat trabił,że Brazylia przyjechała po złoto i chyba całkiem im fajnie szło,ale zacieli się gdzieś w meczu z Belgami.
Mam takie wrażenie,że oni mogą miec problem z drużynami mocnymi w obronie,grającymi fizycznie i taktycznie. Ale,może tylko mi się wydaje.
Bo ze Szwajcarami się strasznie męczyli.
2
@Sulimo Nich sobie mówią, moim zdaniem Argentyna ma znakomita defensywę a pomocnicy najbardziej harują spośród wszystkich reprezentacji. Są mega wybiegami.
1
@cris2706 Jak dla mnie w obronie nie są za bardzo zdyscyplinowani, atak to jedno.
Moim zdaniem mistrzem nie zostaną.
Owszem są znakomici,ale jak przyjdzie ktoś dobrze zorganizowany w obronie i harujacy to mogą być kłopoty,szczególnie,że u nich obrona zostawia luki.
0
@msmsms Brazylia również, Argentyna póki co miała autobusy a Brazylia masę miejsca oprocznSzawajcari
1
@KlonaZepan Chłopie Argentyna haruje w pomocy i obronie. Każdemu z ARG gra się ciężko,więc przestań kocopoły opowiadać
0
@msmsms Zobaczymy, nie bądźcie tacy pewni,że wygrają finał bo może skończyć się słabo jak wjedzie Francja/Anglia czy ktoś inny
6
Brazylia strasznie męczyła się że Szwajcarią (drużyna dobrze ułozona taktycznie),więc ja bym jeszcze im pucharu nie wreczała.
Ciekawa jestem jak by grali na autobus.