0

@Kuba_1 Ważne,że nie najlepszy i marginalny wkład,ale najpierw Maroko a później Francja/Anglia.

0

@cris2706 No co ty,on w Portugali nawet nie gra bo jest słaby.

0

Jak by Portugalia wygrała to ZP dla Fernadesa? Czy wtedy LM będzie się liczyć?
Ronaldo? Nie pytam bo on się nie liczy,chyba,że zacznie strzelać seriami na MŚ.

0

@adi7adi8 Nieliczni? Już teraz cały świat wie,że Ronaldo nie gra bo jest słaby.
Pod postami jak piszą o nim to są śmiechy itp.
Co innego jak by miał dobry sezon,śmietankę spije Bruno lub ktoś inny,ale i tak myślę,że Mundialu nie wezmą

0

@Kuba_1 No to by miała, Giroud też ma i co.

0

@PatrychoO Nikt nie będzie pamietał?
Raczej się pamięta kto ciagnał na MŚ i jak grał.
Zresztą co oni już wygrali? Francja/Anglia plus jeszcze finał a do tego Maroco.

4

@cris2706 Anglia/Francja tu będę mieli ciężko.

2

@barcanawieki MŚ udział znikomy,co innego jak by ich poprowadził. Teraz to dziadek i nikt go nie chce

7

Niedziela Anglia mistrzem,wczoraj Brazylia a dzisiaj Portugalia.

0

@adi7adi8 Nie spije,bo nawet nie gra. Popatrz na Twittera i FB.

0

@usztafik Tylko Ronaldo nie będzie miał w to wkładu,kto inny będzie gwiazdą.

Zresztą w połfinale Francja/Anglia.

0

@mekston Skoro przeszli Hiszpanie to Portugalię mogą tak samo. Zresztą jeszcze Szwajcaria może sprawić niespodziankę.

0

@Kuba_1 Maroko już pokazało,że to żaden ogórek.
No a połfinał to Francja albo Anglia.
Drużyny które obecnie grają najlepiej a po drugiej stronie Brazylia.

0

@bartekvisca Maroko będzie ciężko pokonać bo to nie są ogórki. Zresztą Szwajcaria może zaskoczyć dzisiaj.

1

@Kuba_1 Do tego daleka droga.
Poza tym marginalny wkład, jako rezerwą.

0

@MAGNETO Nie było by takiego bólu,bo on dla tej reprezentacji jest zbędny.
Nie był by autorek suksesu tylko zwykłym rezerwowym.

0

@Marcelinho99 Znikomy udział miał by i bohaterem kto inny.
O złotej piłce może pomarzyć. Zakonczyło się na 5

0

Maroko gra bardzo dobrze.
Bramkarz dzisiaj kosmos

0

@mekston Różnie może byc, skoro nawet Chorwacja grała w finale.
Ja będę wierzyć i trzymać kciuki za Argentynę.

1

@mekston Holandia kadrowo też nie jest najmocniejsza.
Klassen i Blind w pierwszym.
Argentyna ma przewagę w organizacji obrony to u nich jest mega i ta harówka pomocników. Mam nadzieję,że każdemu przeciwnikowi będzie mega ciężko

1

@pluszek Gdzie o Messim? Przecież jest podsumowanie o każdym.


0

@Kondziubarca Niech się cieszą,że Lewandowski gra w tej reprezentacji.
Lewy zabrał ich na mistrzostwa i jeszcze źle?
Co ma zrobić jeden rodzynek,gdy reszta kolegów nie domaga.

2

@pluszek Ja tam ich lubię od czasów Crespo,Savioli.
Za dzieciaka,kolega mowił,że najlepszy Pele a ja Maradona i tak zostało.
Ojciec mi zawsze opowiadał o Maradonie i tak pokochałam ten kraj.

0

@MESSIah16 Nie mam pojęcia,ale wydaje mi się,że oni w obronie zostawiają luki.
Przód mega,ale obrona nie jest jakoś bardzo zdyscyplinowana.

Pamiętam jak w 2018 cały świat trabił,że Brazylia przyjechała po złoto i chyba całkiem im fajnie szło,ale zacieli się gdzieś w meczu z Belgami.

Mam takie wrażenie,że oni mogą miec problem z drużynami mocnymi w obronie,grającymi fizycznie i taktycznie. Ale,może tylko mi się wydaje.

Bo ze Szwajcarami się strasznie męczyli.

2

@Sulimo Nich sobie mówią, moim zdaniem Argentyna ma znakomita defensywę a pomocnicy najbardziej harują spośród wszystkich reprezentacji. Są mega wybiegami.

1

@cris2706 Jak dla mnie w obronie nie są za bardzo zdyscyplinowani, atak to jedno.
Moim zdaniem mistrzem nie zostaną.
Owszem są znakomici,ale jak przyjdzie ktoś dobrze zorganizowany w obronie i harujacy to mogą być kłopoty,szczególnie,że u nich obrona zostawia luki.

0

@msmsms Brazylia również, Argentyna póki co miała autobusy a Brazylia masę miejsca oprocznSzawajcari

1

@KlonaZepan Chłopie Argentyna haruje w pomocy i obronie. Każdemu z ARG gra się ciężko,więc przestań kocopoły opowiadać

0

@msmsms Zobaczymy, nie bądźcie tacy pewni,że wygrają finał bo może skończyć się słabo jak wjedzie Francja/Anglia czy ktoś inny

6

Brazylia strasznie męczyła się że Szwajcarią (drużyna dobrze ułozona taktycznie),więc ja bym jeszcze im pucharu nie wreczała.
Ciekawa jestem jak by grali na autobus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?