Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@galix22 Fes jak obronę mają mocną, Ty powinno być 4:1 co najmniej jak Lautaro mascił 3/4 setki.
4
Alvarez must pierwszy skład, nie wiem co odwala Lautaro powinien mieć chociaż 2 gole takie patelnie co miał masakra...
13
Lautaro zmascił trzy setki, powinno być rozstrzygnięte a przez niego nerwy do końca.
0
Mogł Urugwaj wygrać z Koreą,albo wykorzystać sytuację z Portugalią.
No cóż,sami sobie są winni.
Moim zdaniem kadra miała potencjał na znacznie lepszy wynik,szczególnie z Valverde,Bentacourem czy Arrasceta.
2
@Ying Nie zgarnie ZP bo on teraz naprawdę gra słabo nawet liczby go nie bronią.
Przecież ludzie widzą jak gra,kiedyś liczby go jeszcze broniły.
0
@Encore Ja jestem zdania,że nie wolno nikogo lekceważyć.
0
@AmigoBlancos Przecież oni specjalnie nie przegrali.
Niemcy im tyłek uratowali przez 15 minut byli poza mundialem.
Gol nie chciał wpaść i tyle a Japonia też potrafi grać.
0
@Emhyr Chyba faktycznie jego czas w Europie dobiega końca.
Niby biologicznie ma 23 lata,ale jednak zatracił wszystko co najlepsze.
Ciekawe jest to,że Ibra w jego wieku wygladał dużo lepiej (piłkarsko).
Skoro ma 23 lata biologicznie to powinien być jednak lepszy od 38 letniego Ibry a.jest zupełnie odwrotnie.
Ogólnie to z 38 latkow,którzy grają (Ci lepsi) to on chyba prezentuje się najgorzej. Ciekawe dlaczego skoro tak dba o ciało.
0
@Emhyr Moim zdaniem powinien już odpuścić obecnie to nie wiem czy ze swoimi skilami jest w Top500 na świecie raczej nie bo sama PL ma kilkaset zawodników
0
@Khajio No to wiadome,ale pewnie nie kreował tylko skrzydłowy znakomity jak Mbappe.
Inna specyfika gdy zresztą.
0
Darwin to co odwala, taki był kot a coś się zacieło od LFC.
3
@cris2706 Jego siostra to jest ...
Ona dopiero ma nierówno pod sufitem.
0
@Cobra303 No był wiadomo, tylko ciekawa jestem czy też tak operował czy był jak Mbappe.
Bo te United to dawno było i wiem,że był mega, tylko ciekawi mnie czy miał też takie skille jak rozgrywanie/kreacja
0
Porównajcie sobie grę Leo a Ronaldo.
Messi pomimo zmarnowanego karnego bardzo dobry mecz :
5 wykreowanych sytuacji
5 dryblingów
1 ogromna szansa
Ronaldo to kiedykolwiek miał takie przerzuty czy kreowanie? Czy on tylko skrzydłowym był.
Ciekawe czy to kontuzja kolana czy już porostu wiek,ale Ibra wygladał zdecydowanie lepiej w jego wieku.
0
@GeneralXavi Jasne,ale będzie grał czy na ławce?
Bo jak wyników nie będzie to nie wiadomo czy się opłaca.
0
@Emhyr Podobno Chelsea go chce.
Ogólnie to uważam,że w piłce Europejskiej to nie ma dla niego miejsca w Top zespołach.
Nawet trener Sportingu podobno go odrzucił.
Chyba,że pójdzie do średniaka,ale wątpię bo w sredniaku jeszcze mniej da jak nie będzie miał podań a pensja pewnie kilkadziesiąt milionów grubo.
0
@maniak33333 Urugwaj miał swoje sytuacje z Portugalią,ale zmasciłlli z 2 setki.
Ogólnie chodzi mi o styl wtedy to grali fatalnie.
0
@Cataloniec94 Tam mogło pójść w sumie w 2 strony,broniło się,ale też zmascił 2 setki z Urugwaju.
Tylko styl nie powalał.
4
Jak to jest,że Urugwaj dostał dwa gole z Portugalią i nie grał nic (chociaż tam mogło pójść w dwie strony,bo dopiero karny w końcówce był na wygranie meczu na spokoju), a Ghana,która prawie zremisowała z Portugalią dostaje już dwójkę od Ursusów.
1
@Awtameok_Klana Ja tam ich szanuję 4x Mistrzowie Świata obok Włochów,Brazyli i Argentyny najbardziej utytułowana reprezentacja.
1
@Dieselzor Ćwiczenia nic mu nie dadzą,wiek się odezwał. On nigdy nie miał mega zwrotności i balansu.
2
@Emhyr Aaa czyli odpuścili.
Niemcy sami sobie winni,mogli wygrać z Japonią.
0
@Emhyr Akurat mi się zasneło przed meczem i nie ogladałam.
Hiszpania specjalnie udupiła? Bo na statystyki jak patrzę to miazga Hiszpanów,jak na wiem. Czy piłka nie chciała wpaść?
0
Hiszpania lipę odwaliła bo mogła mieć pierwsze miejsce. Teraz chyba będzie trudniejsza drabinka.
0
Szkoda Lukaku napastnik świetny, dzisiaj miał pecha. Będzie mu to wypominane w Belgii przez najbliższy czas.
0
Lukaku zmascił Belgi 2 setki
3
@koksik2700 Jakim cudem ty jesteś kibicem Barcy?
Rozumiem,że jak Messi strzelał gole w finale z United to ty byłes bardzo wkurzony.
1
@gaucho104 Dobry jesteś...
Wykreowane sytuację 5
Dryblingi 5
Do tego mega skuteczne przerzuty i stwarzał dużo zagrożenia.
Jasne zmarnowany karny to duży minus,ale on oprócz tego zagrał znakomity mecz. Wiesz jaka dostał notę?
8,2 to pomysł jak musiał grać bardzo dobrze skoro przy zmarnowanym karnym taka ocena.
Co do symulki? Przecież bramkarz w locie uderzył go w twarz normalna reakcja.
Jak by go musnał ostatnim palcem to spoko? Przyznała bym,że symulka,ale on mu cała dłonia w twarz wjechał i przypuszczam,że bolało. Dlatego taka reakcja.
Wiatr go nie zwiał dostał cała dłonia w twarz to co miał zrobić.
UBÓSTWIANIE Leosia?
Pokaż mi taką grę CRa też go zacznę ubóstwiać.
Chyba nie da rady,bo on tak nie potrafi w te wykreowane sytuację,przerzuty i nteligencje boiskową.
0
@Kinginiesta Jaja sobie robisz?
Mam nadzieję,że tak.
0
@lucca87 No jest ich kilku,ale co by nie to Meksykanie ładniej grają.
Polska ma kilku klasowych zawodników,więc ta gra powinna prezentować się lepiej (nie mówię,że tika taka),ale na pewno nie to co prezentują,czyli autobus i laga.
Chodzi mi o to,iż powinni się lepiej zaprezentować mając takich zawodników.