0

@Kidd Twierdzę tak dlatego, ponieważ PL z roku na rok jest coraz lepsza. (Widać coraz większą różnicę w jakości)

Tak mi się wydaje,że najlepsi zawodnicy będę się tam pchać bo jednak wygrać PL to jest coś a w LL jest 50/50 bo Real albo Barca.
Ewentualnie Atleti raz na 10 lat.
Mecze sa na niskim poziomie bo albo Murowanka,ewentualnie 1 do zera.

1

@Nomadd Jak bijesz do Arsenalu to oni LE mają w nosie.
Wystawili wczoraj rezerwowy skład w połowie.
Przykro mi Ale Nothingam Forest i Everton mają więcej pieniędzy niż 18 drużyn z LL.
Graj w takiej wymagającej PL tydzień w tydzień. LM zależy od dnia bo to kilka meczy i co miesiąc.
Barcelona i i Real to nw czy w Top4 by było w Anglii.

0

@Kidd Teraz była dekada Leo Messiego i CRa,więc ciężko było i LL tak nie odstawała.
Teraz od dwóch lat jest ogromna różnica w jakości i uważam,że taki Erling czy inny zawodnik może spokojnie wygrać w przyszłym sezonie.

Od 2 lat to Hiszpania nie ma podjazdu do Angielskiej. Szanujmy się,ale nw czy Barcelona i Real były by w Top 4 w Anglii z obecna formą.

Bringhton gra lepsza piłka od Barcelony,zresztą sezon w Anglii jest trudny bo tam jest 8 zespołów Topowych a w Hiszpanii Real i Barca.
Atletico nie liczę bo Atleti aktualnie to poziom Aston Villi czyli średni.

6

@DaPidejpi La Liga top?
Oprócz Realu i Barcelony plus może 4 zespołów to te mecze są tak nudne,że szkoda oglądać bo się zasypia.
Większy hit to już Brentford vs Nottingham .
Bundesliga w tym sezonie jest ciekawsza do oglądania od Hiszpańskiej,ale to tylko moje zdanie.

1

@Rust_Cohle *dla niego i jego żony.
Napisz do niej na FB to się dowiesz szegolow.

1

@ranger3120 Zalał formę.

1

@Rust_Cohle Napisałes prawdę i się z tym zgadzam.
Liga Angielska dla mnie stoi na równi z LM.
PL w przyszłości ma potencjał,aby stać się NBA w piłce nożnej.
Jest już kilku gigantów a dojdzie do tego Newcastle,Bringhton.
Wystarczy,że Nottingham ma wiecej kasy od 17/18 drużyn w LL.

Zawodnik,który gra w PL ma dużo większą szansę na ZP.
To jest nieporównywalny prestiż tej ligi.

Co do LFC nic nie mam nie kibicuje im,ale moją sympatię mają od czasów Gerarda.
Anglia to najbardziej Arsenal,City i doszło Bringhton.

Chelsea,City,United,LFC,Arsenal,Totki, Newcastle,Bringhton.
Do tego Lester,które akurat ma słabsza formę,ale za to jest Brentford.

Co tu dużo mówić najlepsza liga na świecie i najbardziej prestiżową.
Uważam,że najlepsi zawodnicy będę tam szli i z przyczyn sportowych jak i finansowych.

Co do LFC to oni dalej będę topowym zespołem.
Potrzebują przebudowy pomocy bo straszny tartak i powrót do formy TAA i Robertsona.

2

@Rust_Cohle Dla mnie osobiście Liga Angielska jest tak prestiżowa jak LM.
Wiem,że to nie możliwe,ale Barcelona w PL to byłby hit i spełnienie.
Angielska powoli robi się jak NBA czyli najlepsze rozgrywki.
Dojdzie Newcastle,Bringhton.
Nottingham Forest ma więcej hajsu niż 18 drużyn LL.
Nie ma bata do ligi Angielskiej sportowo czy finansowo to żadna liga nie ma podjazdu.

2

@PatrychoO Tak będzie,Argentyna to jego największą piłkarska miłość.

1

@bartas97 Arsenal grał bez kilku kluczowych zawodników.
Ten puchar widocznie miał dla nich małe znaczenie skoro nie wystawił Arteta wyjściowego składu.
Liga Angielska ma dużo większy prestiż i wartos to na niej powinni się skupiać.

1

@capoN Jak Messi grał by w Realu to Barca nie zdobyła by tyle pucharów.
Strach pomyśleć ile Leosiek by im nawygrywał.

1

@Lionel_Messi10 Nie mogę się doczekać marszu mistrzów.
Najlepsza i najbardziej utytułowana reprezentacja w historii!
Vamos Albicelestes!

0

@Ptasior Tam to każdy strzał to był gol.

2

Bringhton niedawno zlało LFC 3:0
United to był dzień konia Liverpool.
Pomimo,że UTD przegrało 7 do zera to uważam,że Manchester obecnie jest.lepszym zespołem a ten mecz to była dyspozycja dnia i każdy strzał to był gol.

0

@Kamiloza91 Bringhton to zlało LFC 3:0

1

@okiemtypera_lucaxx95 Inesta to technicznie zjadał Modrica.
Modric moim zdaniem jest wymsienity,ale nie ma tego czegoś co Ci najlepsi.

3

@eXi Dzień konia popatrz jak oni grają w PL,słabo im idzie ostatnio przegrana z przeciętna drużyną, a Bringhton ich nie zezlomowało 4 do zera czasem.

Sama się dziwię jakim cudem United,które moim zdaniem jest obecnie lepsze od LFC dało sobie taki wpierdziel wpuścić. Tam każdy strzał konczył się golem.
Dzień konia każdy strzał to był gol.

1

Jakim cudem LFC przespało transfery do pomocy.
Przecież to taki ogromny tartak.
Lato to chyba będzie kupowanie pomocników.

1

@Bobert_Kubicki Niebo a ziemia tamten LFC.
To był prime Liverpoolu Kloppa.

4

Przecież LFC w tym sezonie jest mierne.
Ostatnio przegrali w PL z przeciętna drużyną.
Gwałt na United to był dzień konia bo każdy strzał konczył się golem.

Jurgen powinien odejść z LFC bo oni potrzebują nowego bodźca a i ta pomoc strasznie drewniana,więc LFC w lecie rusza na grube zakupy do pomocy jak chcą się liczyć w Anglii i w Europie.

3

@Vernon_Roche Erling jest znakomity,ale to prawda,że dużo jego goli pada z 3 metrów albo dobitek.

Suarez z LFC robił rzeczy niesamowite. Jakie on tam gole ładował. Sam wypracowywał sobie okazję.

1

@pyra92 Mówię ogólnie nie o LM,bo Suarez w LM akurat bardzo przeciętnie,ale w PL to był potwór i w Barcy.
Suarez w LM też nie grał mega dużo bo LFC nawet się nie łapało zazwyczaj.
Taki Suarez w prime strzelał by masę goli w City skoro robił takie liczby w LFC.

1

@pyra92 City to idealny zespół dla niego,nie musi się wysilać tylko wystarczy skupiać na strzelaniu.

Suarez jednak grał w Live,które było w kryzysie a i tak osiagnał znakomite liczby.
Luis w takim City w wieku 23/24 lat miał by masę goli co pokazał sezon 2016 kiedy Barca miała jeszcze pomoc.

1

@Lionel_Messi10 Mac Allister jest znakomitym zawodnikiem i w takim City powinien mieć pierwszy skład.
Widzę,że dalej na siłę umniejszają Albicelestes.
Alexis to jest kot a Pep się zna nie jakieś randomy.

3

@Firestone Ale chodzi mi o to za ile on z Argentyńskiej ligi przeszedł. To były drobniaki.
Brazylijczycy z Brazylii idą za grube miliony a Argentyńczycy za kilka mln.

1

@Firestone Tylko,że Argentynczycy chodzą dużo mniej niż Brazole.
Julian Alvarez i Enzo Fernandez te dwa transfery wyszły mniej niż 20 mln.
Buonanotte i MacAlister mniej niż to dziecko Endrick.
Brazole są przereklamowani co do ceny.

1

@Rekker Póki co to Maroko jest lepsze od Hiszpanii,więc normalna decyzja.

6

@AmigoBlancos Gdzie Nacho porównywać do Mascherano.
Przecież to różnica klasy jest.
Navas też świetny.

2

@kuz Dokładnie daltego pomimo,że nie lubię Realu są nam potrzebni jak i na odwrót.
Chyba,że zmienimy ligę to można na nich wtedy lać.

Przecież to jasne jak słońce,że Betis i reszta tych klubów co wzięło CVC będę coraz słabsze i biedniejsze.
Na minę się wpakowali a do tego Hiszpania to biedny kraj i ciężko będzie to wszystko poukładać od nowa.

1

@Salchent Noo dokladnie a wtedy Tebas gwiazdy w Realu zobaczy jak świnia niebo bo nikt do takiej ligi nie przyjdzie,gdzie o ZP będzie ciężko i prestiż.
Everton to ma więcej hajsu niż Villareal,Sevilla i Betis razem wzięci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?