Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC Nie będę nara
1
@FCB_dimiC myśl sobie co tam chcesz,co mnie obchodzi jakiś ziomek/nieznajomy ze strony anonimowej. Xd
1
@FCB_dimiC Ty jakim jesteś?
Niby co takiego robię?
Pisze o tym co mnie fascynuje i bronie swoich racji.
1
@FCB_dimiC To już nie można być fanem reprezentacji Argentyny?
Xd
1
@Ojciec5tkidzieci Jestem fanką reprezentacji Argentyny w piłce nożnej,ale tak mam w planach podróż do Argentyny bo jest to piękny kraj.
1
@norbi77 Tylko póki co Messi ma najlepszą statystykę g/a nawet lepsza od Erlinga,więc zasłużenie by wygrał.
Nie same MŚ a sezon znakomity również bo ma 60g/a
17
@Encore Niektórzy będę pisać za co ZP a Leoś kosmiczne liczby jak zwykle.
Top
1
@HighestInTheRoom Nie o Viniego mi chodziło tylko o tego z Castilli Tobiasa Vinciusa.
Póki co to więcej Brazylijczyków przepadało bo to oni są hypowani.
Endrick kosztuje koło 40/50 mln
a Echeverri czy Prestianni mają normalne wyceny jak na swój wiek.
Zresztą wystarczy porównać Alvareza czy Alexisa Mac Allistera za jaka cena poszli w porównaniu do Antonego czy Raphini.
Argentynczycy własnie nie są przeceniani a idą za normalne ceny to za Brazylijczyka płaci się ogromne pieniądze.
Poki co flopow z Argentyny było dużo mniej od tych z Brazylii.
1
@Dayan016 sportowym również.
1
@HighestInTheRoom Wiesz co interesuje się liga Argentyńska i wiem jak kto gra.
Nie bez powodu Buonanotte i Alcaraz zostali wykupieni.
To są chłopaki z wielkim talentem.
Ale tak dla CB Tobias Vincius i inne "Andersony" lepsze bo z Brazil.
Wciskaj kity nie mi bo ja akurat śledzę ligę argentyńska i widzę jake chłopaki robi postępy.
Spodziewaj się Gauto i Veliza niebawem w Europie.
1
@franegpro Rany,ale was oni bolą.
Dla mnie są nasi.
1
@Rust_Cohle Odzywa się chłopak,który prowokuje 80% kłótni na ramblie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Asysta Alcaraza! Super
3
@Lionel_Messi10 Niech sobie myśli co chce.
Ja młodzików u 17 czy U20 znam i się interesuje ich rozwojem a Polaków to nawet nie śledzę. :)
Myślisz,że mlody Echeverri namiesza w futbolu? Ja mam przeczucie,że będzie znakomitym zawodnikiem.
5
@HighestInTheRoom Dla Ciebie wszyscy z Argentyny to no name a Endricki,Antony i reszta lepsze od Alvareza,Romero,Martineza czy MacAllistra.
8
@Rust_Cohle Niezły odlot bo co?
Ulubiona reprezentacja jest jak drużyna klubowa.
Kocham reprezentację Argentyny!
Wcale się tego nie wstydzę.
Uważaj sobie co chcesz już 16 lat w sercu Albicelestes!
0
Lubię bardzo City,ale chciałabym aby to Arsenal (też bardzo lubię) wygrał PL.
To by było coś pięknego powrót armatek do światowej czołówki.
10
Kolejna Argentyńska Perełka z golem dla Southampton Alcaraz!
Pięknie się rozwijają nasi Argentyńczycy.
Albicelestes w najbliższych latach będę potęgą.
@Lionel_Messi10
@AFA90
0
@Rust_Cohle żałosne...
Nie ukrywają,że lecisz na Vegete.
Chyba,że to za wysoka półka jak dla Ciebie.
1
@Lionel_Messi10 bez tapety a jakie cacuszko a Georgina jaka dopiero zrobiona jest.
Widziałam zdj przed i po tam to od nosa po policzki.
1
@Encore Argentynę od dawien dawna uwielbiam i nawet tego nie zmieni taki Paz,gdyby był gwiazdą Realu.
Wiadome,że bym kibicowała niezależnie od tego czy Garnacho byłby liderem czy zmiennikiem.
Paz idolo ma Messiego a jest Madryciarzem.
2
@Lionel_Messi10 Najlepsza reprezentacja w historii!
Duma jest być kibicem Albicelestes
5
@AFA90 No to chłopaki liczę na medal.
Garnacho,Perrone,Carboni, Buonanotte,Soule plus Gauto i reszta chłopaków.
Naprawdę znakomicie się prezentuje.
7
@mekston Oranko dalej :D
7
@cris2706 Ładnie go orasz.
Chłop co porównał LM czy PL do wagi MŚ. Haha masakra,nie ma takiej wagi.
Mś jest 10 x bardziej porządane,sam Messi pow,że oddałby wszystkie ZP za Mundial.
Przecież Mundial to najbardziej prestiżowe trofeum i każdy o nim marzy.
Później Euro czy Copa a klubowe to raczej po reprezentacyjnych bo są co roku. :D
Taki CR to by oddał wszystkie LM za to MŚ co Leoś wygrał.
14
@_Niko_ Śmiechu warte powiadasz?
Tylko Messi oprócz Mundialu będzie miał ligę i g/a plus minus 50,więc sprawiedliwie.
1
@Lionel_Messi10 Vamos Pepito!
Vamos Alvarezinho! :D
16
@Pawel13sz Szczerze mówiąc to Luis miał dużo gorsza drużynę.
Nie łapała się nawet do LM.
Luis w obecnej City kręcił by rekordy