6

@takisobiektos Tak jak ty.

5

Ferrari w pierwszej rundzie miał skończyć Błońskiego.
Wątpię,że kiedyś będzie miał pas.

8

@tristan87 Mi tam szkoda tych normalnych ludzi z Rosji.
Nie maja nic do powiedzenia a jakby mogli wybrać obywatelstwo to z pewnością by zmienili.
W jakiś stopniu też są poszkodowani

1

@Firestone Myslałam,że to będzie taki ktoś jak Saka,Leao (jakoś )
Bo w Holandii o dziwo radził sobie świetnie.

1

@Encore Oby wygryzł Sancho w przyszłym sezonie bo nawet liczby ma lepsze od Jadona a mniej o 1000 min.
Bo to chyba ta sama pozycja nie?

3

Antony ma rozegrane 3256 min i ma 15g/a łacznie z początkiem sezonu w Holandii.

Garnacho 1317 min 12g/a

Antony póki co to słabo jak na taki wielomilionowy transfer.

2

@Gracek10 Ronaldo chce do Barcy.

0

@Medium Taki ty np

4

@Mns21 Trener znakomity,ale stoi za wielkim Pepem

0

@FCB24 Jak USA olewa MŚ nawet bo tam ważniejsze przygotowania do NBA.
NBA a Europejska koszykówka to przepaść.

0

@Inko Erling kreuje tak jak Pedri?
No coś ty Erling jest od wykańczania i nie gra w pomocy.

12

@IronSanHybrid U mnie w pracy jest facet co był kobietą.
Ślub nawet wziął

2

@Lionel_Messi10 Szczególnie,że Julek jest bardzo wybiegany i haruje na boisku

1

@Inko Co nam z Erlinga jak nie będzie miał kto mu dogrywać.
Pedri to kreator a taki zawodnik to diament.

2

@HighestInTheRoom "to będzie" mówię o przyszłości.

0

@Messibestplayerintheworld Gorzej jak Gaviego będę chcieć.

4

@Inko Tylko szkoda,że już nie wspomnisz o golach,albo o wykreowanych sytuacjach.
Co do asyst to dużo zależy od kolegów.

Pedri to będzie najlepszy pomocnik na świecie.

2

@Lionel_Messi10 Oby tylko Julek pierwszy skład w przyszłym sezonie bo jest za dobry na rezerwę.
Oprócz City to w każdym klubie z PL skład wyjściowy by miał.
21g/a jak na rezerwowego znakomite statystyki.

Pep musi znaleźć miejsce dla Haalanda i Alvareza inaczej nie widzę Julka w City na dłuższą metę.

2

@kryhaa Mi @Lionel_Messi10 pisał,że Tiago w Neapolu.
@Lionel_Messi10 Oficjalnie chyba jeszcze nie ale blisko?

8

Almada na 11 spotkań ma 12g/a
Miło będzie go zobaczyć w Neapolu
@Lionel_Messi10 @AFA90

1

@Pasiak Liga mistrzów zależy od formy dnia czasem błędów sędziowskich.
Ligę Angielska to Pep wygra po raz kolejny,gdzie również są drużyny typu United i Chelsea co mają masę siana.

2

@betonito Tylko wiesz,że City ma dłuższą historię niż Real czy Barcelona.
Powstał w 1880 roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kumaty Przystojny,ale nie jest Topem jak powyższa dwójka a wiadome,że dużą rolę gra tu rozpoznawalność.

Chyba nawet jest jednym z najprzystojniejszych zawodników.

2

Ciekawe kto zgarnie Golden Boya.

1

@Ojciec5tkidzieci Ciężki wybór Lautaro i Alvarez jednakowo.

Myślę,że Alvarez to może być nowy Bożyszcz fanek przy Mbappe,Erlingu i pewnie Vinim ( chociaż przystojny nie jest,ale ma kolczyki i tatuaże a małolatki pewnie lecą na takich).

0

@Ojciec5tkidzieci On z pewnością woli te z Hiszpanii.
Ja Kataloni kibicuje a Katalonia nie znosi Hiszpanii.

2

@mateusz1989VeB Zawodnik bardzo dobry,ale wątpię,że kiedyś będzie nr1 na świecie.
ZP też będzie mu ciężko wygrać.

1

@FcPortoFan1999 No to Nole oficjalnie już go na 99 % przegoni bo Rafa wlna mączce zazwyczaj odjeżdżał.

3

No to 4 Argentyńczyków ma szanse na LM.
City- Alvarez i Perrone( nie grał wogole,więc nw czy mu to zapiszą tak jak Bravo w 2015)
Inter-Lautaro i Carboni ( Valentin zaliczył debiut)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?