Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@takisobiektos Tak jak ty.
5
Ferrari w pierwszej rundzie miał skończyć Błońskiego.
Wątpię,że kiedyś będzie miał pas.
8
@tristan87 Mi tam szkoda tych normalnych ludzi z Rosji.
Nie maja nic do powiedzenia a jakby mogli wybrać obywatelstwo to z pewnością by zmienili.
W jakiś stopniu też są poszkodowani
1
@Firestone Myslałam,że to będzie taki ktoś jak Saka,Leao (jakoś )
Bo w Holandii o dziwo radził sobie świetnie.
1
@Encore Oby wygryzł Sancho w przyszłym sezonie bo nawet liczby ma lepsze od Jadona a mniej o 1000 min.
Bo to chyba ta sama pozycja nie?
3
Antony ma rozegrane 3256 min i ma 15g/a łacznie z początkiem sezonu w Holandii.
Garnacho 1317 min 12g/a
Antony póki co to słabo jak na taki wielomilionowy transfer.
2
@Gracek10 Ronaldo chce do Barcy.
0
@Medium Taki ty np
4
@Mns21 Trener znakomity,ale stoi za wielkim Pepem
0
@FCB24 Jak USA olewa MŚ nawet bo tam ważniejsze przygotowania do NBA.
NBA a Europejska koszykówka to przepaść.
0
@Inko Erling kreuje tak jak Pedri?
No coś ty Erling jest od wykańczania i nie gra w pomocy.
12
@IronSanHybrid U mnie w pracy jest facet co był kobietą.
Ślub nawet wziął
2
@Lionel_Messi10 Szczególnie,że Julek jest bardzo wybiegany i haruje na boisku
1
@Inko Co nam z Erlinga jak nie będzie miał kto mu dogrywać.
Pedri to kreator a taki zawodnik to diament.
2
@HighestInTheRoom "to będzie" mówię o przyszłości.
0
@Messibestplayerintheworld Gorzej jak Gaviego będę chcieć.
4
@Inko Tylko szkoda,że już nie wspomnisz o golach,albo o wykreowanych sytuacjach.
Co do asyst to dużo zależy od kolegów.
Pedri to będzie najlepszy pomocnik na świecie.
2
@Lionel_Messi10 Oby tylko Julek pierwszy skład w przyszłym sezonie bo jest za dobry na rezerwę.
Oprócz City to w każdym klubie z PL skład wyjściowy by miał.
21g/a jak na rezerwowego znakomite statystyki.
Pep musi znaleźć miejsce dla Haalanda i Alvareza inaczej nie widzę Julka w City na dłuższą metę.
2
@kryhaa Mi @Lionel_Messi10 pisał,że Tiago w Neapolu.
@Lionel_Messi10 Oficjalnie chyba jeszcze nie ale blisko?
8
Almada na 11 spotkań ma 12g/a
Miło będzie go zobaczyć w Neapolu
@Lionel_Messi10 @AFA90
1
@Pasiak Liga mistrzów zależy od formy dnia czasem błędów sędziowskich.
Ligę Angielska to Pep wygra po raz kolejny,gdzie również są drużyny typu United i Chelsea co mają masę siana.
2
@betonito Tylko wiesz,że City ma dłuższą historię niż Real czy Barcelona.
Powstał w 1880 roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kumaty Przystojny,ale nie jest Topem jak powyższa dwójka a wiadome,że dużą rolę gra tu rozpoznawalność.
Chyba nawet jest jednym z najprzystojniejszych zawodników.
2
Ciekawe kto zgarnie Golden Boya.
1
@Ojciec5tkidzieci Ciężki wybór Lautaro i Alvarez jednakowo.
Myślę,że Alvarez to może być nowy Bożyszcz fanek przy Mbappe,Erlingu i pewnie Vinim ( chociaż przystojny nie jest,ale ma kolczyki i tatuaże a małolatki pewnie lecą na takich).
0
@Ojciec5tkidzieci On z pewnością woli te z Hiszpanii.
Ja Kataloni kibicuje a Katalonia nie znosi Hiszpanii.
2
@mateusz1989VeB Zawodnik bardzo dobry,ale wątpię,że kiedyś będzie nr1 na świecie.
ZP też będzie mu ciężko wygrać.
1
@FcPortoFan1999 No to Nole oficjalnie już go na 99 % przegoni bo Rafa wlna mączce zazwyczaj odjeżdżał.
3
No to 4 Argentyńczyków ma szanse na LM.
City- Alvarez i Perrone( nie grał wogole,więc nw czy mu to zapiszą tak jak Bravo w 2015)
Inter-Lautaro i Carboni ( Valentin zaliczył debiut)