Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dosq Dokładnie z takim City to obecnie nikt by szans nie miał a gdyby Norweg nie pudlował to mogło się skończyć 7/8 zero.
0
@VegetaPolska Nie jesteś już z tą swoją?
1
@VegetaPolska Zdysansował,ale może być różnie takie City czy inne drużyny zaczną wygrywać hurtowo i przewagi nie będzie.
Chyba,że powstaną nowe rozgrywki to nawet PSG wtedy będzie mogło być królem Europy historycznie.
1
@VegetaPolska Obecnie królem to jest City.
Najlepsza drużyna na świecie.
Historycznie to Real i Barca bo mają około 100 pucharów,ale patrząc na teraz to od 2/3 lat City.
3
Ciekawe jak Pedri i Gavi by się rozwinęli pod skrzydłami Pepa.
0
@Gaz Jak nie Inter to Benfica tu by była,albo Milan.
1
@takisobiektos Nie jedynym,ale dla mnie najlepszy pod tym względem (budowania zawodników).
1
@MESSIah16 miejsce w drużynie dla dwójki Haaland i Julian albo Alvarez prawdopodobnie zmieni barwy.
1
@takisobiektos Ale Pep zrobił z niego znakomitego zawodnika.
0
@takisobiektos Robili,ale Pep moim zdaniem z większej ilości zawodników zrobił Top.
0
@szybkisos Stones się niczym nie wyróżniał, Akanji był dobry.
4
@norbi77 Duże szczęście mieli w zeszłym sezonie i Courtoisa plus Karim w życiowej formie.
Oni progresu w grze od 2019 nie zaliczyli tylko są znakomici w kontrach plus dużo szczęścia i Karimek plus Courtois.
1
@takisobiektos Klopp czy Mou znakomici ale nie ta półka.
1
@Medium 2 finały w 3 lata a w zeszłym roku praktycznie był finał na wyciągnięcie ręki.
Dlatego liga to jest wyznacznik wielkości bo LM rządzi się swoimi prawami,ale życzę Pępowi a nawet 5 LM pod rząd.
1
@Kapiczek Guardiola ze Stonesa,Akanjegio potrafił zrobić Topie,więc dla niego nie powinno to być problemem.
Dla mnie osobiście najlepszy trener w historii,chyba nie ma takiego drugiego zawodnika co z przeciatniakow potrafi zrobić klasę światową.
0
Jak by tak Pepito przeją trenować Real to Barca by miała ciężkie życie.
Ciekawe co po City... no chyba,że zostanie Fergusonem Citiziens.
1
City to klub z potencjałem na dominację w LM.
Znakomity trener i kadra najlepsza na świecie.
Czasem jest potrzebny balans w drużynie nie tak jak w PSG gwiazdy,które chcą być nr1 na świecie.
2
@Lionel_Messi10 Pięknie młodzi Argentyńczycy się rozwijają,będzie kto miał zastąpić chociaż w jakimś stopniu Leosia.
Argentyńczycy mogą być tylko coraz lepsi.
2
@Lionel_Messi10 Najlepsza reprezentacja w historii!
Jeszcze Julek albo Lautaro z LM pięknie!
Argentyna ma znakomitych napadziorow.
0
@daniel32778 Gra nie zachwycali,ale mieli masę szczęścia i znakomitych bramkarzy.
Wcale się nie dziwię jak będę grali bardzo dobrze a LM nie będzie tak jak kiedyś mieli ta klątwę 1/8 tak już bywa.
9
Ja jestem ciekawa Scaloniego jak przyjdzie trenować w Europie to może być również wielka kariera trenerska.
1
@AFA90 Lautaro ma statystyki znakomite,więc się obroni.
Julek około 20g/a
0
@Kamiloza91 Lionel Scaloni w 2028.
2
@barcelonaLM Zawsze słyszę,że mówi się grajcie jak Barcelona czyli piękna piłke i myślę,że przez wielu te lata są uznawane za najlepszy zespół w historii piłki klubowej.
16
Szkoda,że Barcy w 2010 nie udało wygrać się LM to była najlepsza drużyna w historii.
Pep jest geniuszem.
3
Piękny sezon!
Argentyna MŚ
Napoli że Scudetto
City lub Inter LM.
0
@Firestone Tak jak Barcelona od 06 do 15 i potem przerwa ojj niech i mają nawet 30 lat przerwy jak w ubiegłym stuleciu.
2
@cris2706 Real w tamtym roku też nie powalał,dużo szczęścia i mur w postaci Courtoisa.
Plus wylewy PSG i City. Jak Grecja w 2004
1
@MESSIah16 Dla Messiego bo zjadł Mundial a i blisko 50g/a.
Julek gdyby zakrecił się przy 35g/a to być może,ale Pep musi w przyszłym sezonie do pierwszego składu go wrzucić.
14
Lautaro i Julek z golem w połfinałach.
Pięknie Albicelestes.
Operacja zrobiła dobrze Lautiemu wrocił kozak z formą.