2

@Lionel_Messi10 Zobaczyła bym go tam w sumie... Tylko mam nadzieję,że LFC będzie już Topem cały czas bo Alexis to jeden z moich ulubionych zawodników.

2

@nuevojugador Dobrze,że przeprosił.
Po jakiego grzyba ma plamić swoje nazwisko.

2

Ciekawe gdzie Alexis Mac Allister zagra od przyszłego sezonu.
Ewentualnie mógłby zostać jak by Bringhton budowało potęgę jak Newcastle.

11

Leo Messi pełna kulturka.
Brawo Leosiu.

2

@Lionel_Messi10 Jak dalej będzie się rozwijał to być może lepszy klub a co za tym idzie debiut w Argentynie :D

3

@Lionel_Messi10 Veliz też dobrze sobie radzi :D

2

@panczo Krzysia Warsińskiego również obserwuję. Ogólnie śledzę dużo dzieciaczków i staram się pomagać na tyle ile mogę.

Krzysiowi w zeszłym tygodniu przyszły wyniki i na całe szczęście może dalej kontynuować leczenie.
Na radioterapię niestety musi jeszcze zaczekać 7 miesięcy bodajże bo od 3 latek jest możliwość.
Obecne leczenie uśpiło te punkty "rakowe".
Ucieszyła mnie bardzo ta wiadomość,ale wtedy też okazało się,że Mironek ma przeżuty na brzuszek i rak szybko postępuje :'(.

Mam nadzieję,że chociaz Krzysiu będzie mógł cieszyć się życiem ziemskim.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodzinki.

1

@Lionel_Messi10 Szkoda,aby go zawiesili bo mógłby jeszcze podkręcić g/a :-)

0

@Kondziubarca Super :D
Ale jeżeli prawda z tym,że bez zgody pojechał to troszkę lipę odwalił.
Póki co to tylko pogłoski

1

@MOLESTA Chodzi mi o styl i przyjemność z oglądania.
Np: Barcelone czy Real ogląda się gorzej.

Arsenal naprawdę ogląda się przyjemnie.

1

@BoreekxD Styl i przyjemność z oglądania.

0

@abram3k To kto przed Arsenalem? Napoli?
Chodzi mi o styl i jakość

4

Czy Arsenal i City to obecnie najlepsze drużyny na świecie? (Głównie chodzi mi o styl i jakość).
Moim zdaniem chyba tak.

1

@panczo Jestem katoliczką,ale mi na przykład nie przeszkadzają osoby homoseksualne.
Szanuję ich jak każdego innego ( mam nawet znajomego geja i jest mega wrażliwy ).
Do ateistów również nie mam problemu.
Wiara jest dla mnie sensem życia.

Można się śmiać,ale ja wierzę w życie pośmiertne to jest dla mnie sens życia tutaj na ziemi.
Wiadome o ile człowiek sobie zasłuży.
Pozdrawiam

3

@panczo Pięknie napisane.
Wierzę,że Mironek,Nadia,Marcelek i reszta dzieciaków są przy Bogu szczęśliwe.
Jak i również,że kiedy przyjdzie czas na rodziców to znów będę wszyscy razem szczęśliwi w Królestwie Bożym.

Cieszę się,iż są jeszcze takie osoby jak ty,które posiadają empatię i pomagają innym.
Ja sama nie potrafię przejść obok osoby potrzebującej ( a tym bardziej dziecka ) obojętnie.

Dla mnie jego śmierć jest bardzo bolesna.
Nie znałam go osobiście,ale pokochałam tego maluszka i nie będę ukrywać,że płacze i nie mogę się z tym pogodzić.

Tak samo miałam jak zmarł Marcel,Nadia i inne dzieciaczki.


3

@panczo Tak.
Bardzo go pokochałam, był starszy od mojego syna o rok.

Nie umiem tego wytłumaczyć,ale ciężko mi jest naprawdę czuję pustkę w sercu.

Jestem bardzo wrażliwa a ten chłopczyk bardzo dużo przeszedł.
Wierzyłam do samego końca codziennie się modliłam.
Modlitwa pomaga mi w ciężkich chwilach a wiara w Boga jest dla mnie sensem życia.

Zrozumiałam to ostatnio.

Dla mnie życie,jeżeli kończyło by się tutaj na ziemi to nie miało by sensu.
Mam rodzinę kocham ją i co nagle pustka nic nie ma?
To po co to wszystko.

Jak ktoś chce być ateistą to niech będzie,ja mam prawo wierzyć w Boga bo to on nadaje sen życia.


1

@blondasek "Dlaczego ludzie cierpią? Dlatego, że cierpiąc, zdobywają zasługi, które ich zaprowadzą do Nieba. Jedni poprzez cierpienie ćwiczą w sobie takie cnoty, jak cierpliwość, innym pozwala to z kolei rozwijać cnotę miłosierdzia. Czemu dzieci chorują? Aby pokazać, że grzech dotknął nas wszystkich, nawet tych niewinnych. Rodzice w bólu swoich dzieci dostrzegają wpływ grzechu, dzieci zaś w miarę swych możliwości uczą się, że sprawy tego świata są przemijające, a najważniejsze to kochać Boga.



Dlaczego w wielu przypadkach dobrzy ludzie umierają młodo, a źli żyją długo? Dlatego że dobrych, gdy są do tego gotowi, Bóg zabiera do Nieba, aby cieszyli się życiem wiecznym, złym zaś daje czas na skruchę i pokutę. Czemu bandyci są bogaci, a uczciwi biedni? Ponieważ Bóg w swej mądrości, wiedząc, że bandyci zostaną potępieni i przez całą wieczność będą cierpieli w piekle, daje im na tym świecie nagrodę za to, co zrobili dobrego; tymczasem biednym pozwala wielokrotnie dzięki ubóstwu ćwiczyć takie cnoty, jak pokora, i zyskać więcej zasług otwierających drogę do Nieba. Dlaczego jedni cieszą się dobrym zdrowiem, inteligencją, szczęściem itd., a innym stale źle się wiedzie? Dlatego, że Bóg ma plan dla każdego i każdej osobie daje cechy na miarę jej potrzeb, aby ten plan mogła wprowadzić w życie. Ale jako że Bóg jest sprawiedliwy, od tego, komu dał więcej, będzie więcej wymagał. Z tego powodu sąd nad tymi, którzy otrzymali więcej talentów – takich jak inteligencja, uroda, zdrowie, zdolności artystyczne – będzie bardziej surowy aniżeli nad tymi, którzy dostali mniej talentów."

Zresztą są dowody na istnienie Boga.
Nie chcesz nie wierz. Nikt Cię nie zmusza.

Co do rodziców dziecka są oni wierzącymi,młody nosił krzyżyk na szyi a rodzice po jego śmierci napisali "do zobaczenia aniołku".

Bóg go nie zabił to po pierwsze,tylko zabrał go do siebie,aby już nie cierpiał i był przy nim szczęśliwy.
Dziecko ma czysta duszę i idzie od razu do Boga.

1

@Szklaner Jaki ciemnogród? Ja jestem wierząca.
Co bym wciskała? Nikomu nic nie wskiskam dla mnie dziecko jest darem Bożym.

2

@blondasek Szkoda cokolwiek na to odpowiadać.

4

@Allbi Biologia według Ciebie dla mnie to dar Boży.
Czy atakuje kogoś kto sądzi inaczej? Nie

5

@qchulainn Nie będę zmuszała to każdego wybór.
Wiem,że ja bym tak na pewno nie postapiła. Jestem bardzo wrażliwa i kocham dzieci.
Wczoraj zmarł chłopczyk,którego wspierałam finansowo i sledziłam jego historię. Pokochałam go i czuję straszny ból,że odszedł w wieku zaledwie 4,5 lat.

Każdy odpowiada za siebie,jedyne co mogę zrobić to wspierać i mówić,że dziecko to dar Boży.

Zreszta takie maleństwa można oddać do okna życia. Wiesz ile chętnych by było na noworodka ludzie czekają latami.

Nie mi oceniać czyjeś postępowanie.

1

@Encore Pedriego gole bronią a powinien mieć kilka tylko koledzy nie potrafią wykorzystywać jego znakomitych podań.

30

@Wychowanek Jestem kobietą,ale nie akceptuje aborcji.
Dziecko to dar od Boga.
Aborcję mogę zrozumieć jedynie wtedy,gdy ciąża zagraża życiu matki.


1

@Barca1992 Przecież takie City,Chelsea czy United mogło by wziasc Leo.
On dalej ma liczby wyśmienite prawie 50g/a w tym sezonie.
Obniżyć pensje i zagra w każdym klubie z Europy.

2

@takisobiektos United do 2011 to był medialny gigant, City też już staje się medialnym gigantem.

2

@DonCarletto Ten sam prestiż?
La Liga to też nie jest ten sam prestiż co Premier League idąc tą drogą.
Obecnie to LL nawet do Serie A nie dorasta.

3

@DonCarletto Po co Haaland miał by odchodzić z najlepszej ligi na świecie i drużyny?

3

@takisobiektos To połowe mniej od Ferrana a w pierwszym sezonie ma 20g/,a gdzie jeszcze kilka spotkań zostało plus ma rozegrane tylko 2000 tys minut.

3

@takisobiektos Miał słabsze statystyki.
To jest pierwszy sezon Juliana w Europie i póki co bardzo dobrze sobie radzi.

12

@tbas Alvarez jak się nie mylę kosztował lekko ponad 10 mln.

Chcą na stronie tu presujacych?
Alvarez presuje,aż miło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?