Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Modric to ma pecha w reprezentacji jak Leo do 2020 roku,chociaż LIO miał jeszcze te IO.
3
@michal26 Fajnie,że przed Wimbledonem wzięła turniej do ogrania.
Iga jest młodziutka,więc z roku na rok powinna być tylko lepsza na trawie.
0
@masq Wierzę :-) mi chodzi tylko o aspekt piłkarski on ponad Valencie się nigdy nie wybił a ma 34 lata.
4
Własnie się dowiedziałam,że koleżanka z podstawówki zmarła w sobotę przez alkohol. Prawdopodobnie wątroba wysiadła od picia miała 26 lat.
Jako 14/15 latka była naprawdę bardzo atrakcyjna.
Rodzice alkoholicy,więc miała ciężko.
Niech jej ziemia lekką będzie.
8
Parejo na pivota?
Facet ma 34 lata... w takiej sytuacji to równie dobrze Busi mógł by zostać.
Nie widzę Wielkiej Barcy z Parejo na pivocie.
3
@draxidox Ja czekam na więcej żabek samoobsługowych.
Ogólnie już nawet nie chodzi o religie,ale niedziela powinna być wolna dla każdego,aby spędzać ją z rodziną.
Jak ktoś chce to niech pracuje,ale za ekstra hajs.
Otworzyć urzędy w sobotę i niedzielę!
0
@BordowyPtak To sobie sam pracuj w niedzielę jak chcesz kontaktu z ludźmi.
1
@VegetaPolska Co się przejmujesz?
Jak coś pójdzie nie tak wytniesz żyletką.
Będziesz miał tatuaż na lata i żadnej poprawki nie będzie trzeba robić.
4
@DonCarletto Chcieliście Superligi to macie,ale w Arabii.
Jak tak dalej pójdzie to Arabia będzie jak Izrael w Europie.
9
@dniel Dlatego wielki szacun dla LIO za te 7/8 ZP bo tacy jak Mbappe,Pedri czy Vini to może po jednej zdobędę a góra 3.
0
@Objectivo Lubię Angielska ligę bo jest wyrównana i grają tam najlepsze zespoły.
La Liga póki co nawet się nie umywa sportowo i majątkowo.
0
@Jakchcesz To takie życzeniowe bardziej dla beczki.
Jak by Argentyna za 3 lata wygrała MŚ a Real miał by kosić 3 LM z rzędu to ja bym to brała.
Za czasów Crespo czy Javiera Savioli się nimi zachwycałam.
Zawsze na osiedlu się sprzeczaliśmy kto najlepszy Maradona czy Pele a Leo wtedy jeszcze nawet nie był znany.
Argentyna zawsze w serduszku.
3
Mbappe 25 lat i 0ZP
Pierwsza może mu wpaść w wieku 26lat.
Człowiek myślała 4/5 lat temu,że chłopak zakręci się koło 4/5 ZP.
Będzie mu ciężko patrząc na to,że jest Erling,który w pierwszym sezonie w Anglii już jest jednym z głównych kandydatów obok Messiego do ZP.
Pedri,Jude,Musiała,Vini Ci zawodnicy pewnie też w przyszłości będę chcieli wygrać.
Zresztą za jakiś czas pewnie pojawi się nowy supertalent jak to bywa.
Jak zakręci się przy 3 balonach to szacunek.
Messi z tymi 7 czy 8 to GOAT,wątpię aby kiedykolwiek ktoś go przebił.
0
@Benz Bo mieli genialną pomoc i najlepszego obrońcę 21 wieku.
Zresztą dużo szczęścia i brak Varu.
Teraz będzie ciężko to powtórzyć.
Najlepsze papiery ma na to City,zbilansowany zespół.
Vini,Jude to już są gwiazdy.
Może być tak,że to wypali a równie dobrze Real może czekać na LM kolejne 10 lat.
Dlatego najbardziej miarodajna jest liga jako forma.
Fajnie jakby ktoś z Anglii zdobył następną LM tak,aby liga Angielska się umocniła na czele.
0
@Danny Gaucho Nie mam nic do grubego R9,ale fajnie jakby Mbappe przeja jego klątwę z Madrytu oczywiście.
0
@Jakchcesz Jak przejdzie do Realu to fajnie jakby przejał klątwę grubego z 9.
0
Fajnie jakby Mbappe nigdy nie wygrał LM jak Ronaldo z Brazylii, wtedy niech przechodzi.
Zresztą nie ma co płakać bo Barcelona miała GOATA,najlepszego napastnika i znakomitego Neymara (czyli lepszy atak od Mbappe,Viniego i Rodrygo) a wygrała tylko 1 LM
Moim zdaniem,żeby dominować to musi byc równowaga w zespole jak u Guardioli czy LFC w 2019-2020.
Czasem dużo gwiazd w zespole nie oznacza zwycięstwa. Ciekawe czy Vini nie będzie chciał ZP tak samo jak Mbappe.
Galaktyczne transfery nie grają jak to kiedyś powiedział Cruyff.
Najważniejsza jest równowaga.
Neymar odszedł z Barcy bo chciał być najlepszy.
1
@Emhyr Ja tam lubię Angielska a jak ma być Superliga to niech będzie PL jak NBA
1
@DonCarletto Liga Angielska robi się powoli Superligą.
Jeszcze oby Aston i Brighton ktoś wykupił a będzie mocarnie.
0
@DonCarletto Większe szanse na wybicie w Barcy by miał.
0
@hayek to niech wpada do Barcy u nas większe szanse na wybicie.
0
Po co Realowi Arda Guler.
Cama,Tchuameni,Valverde,Jude,Cebulka plus Modric i Kroos.
To samo co piękny Norweg z Arsenalu albo Kubo będzie.
0
Iga odpoczywa?
Czyli Wimbledon od razu.
Ciekawe jak jej pójdzie.
Fajnie jak był by półfinał troszkę punktów by wpadło.
4
Newcastle mądrze zarządzane.
Do pięciu lat może być jak City.
2
@Medium Być może masz rację.
Ciekawe czy mu wybaczy.
0
@Medium Pewnie dlatego,że przystojny.
Trzeba sobie jasno powiedzieć,że Neymar jest jednym z najprzystojniejszych ludzi na świecie w sporcie.
Na kasę pewnie też poleciała,ale nie znam tej dziewczyny być może jest modelką czy influencerem i ma pieniądze.
Więc nie oceniam.
Zakochała się zapewne.
1
@tomek8756 Nie interesuje sie sportem.
Ale kibicował Argentynie,żeby wygrali.
Barcelony fanem nie jest,ale ma sypmatie do niej.
Za dziecka lubił Milan.
1
@Firestone Racja,ale pewnie wstawił to,aby partnerka ugieła się przed presja otoczenia.
2
@Medium Ma kasę,ale tej dziewczynie na pewno jest mega przykro skoro ma tworzyć z tym gościem rodzinę.
Piłkarz genialny,ale człowiek impreza.
1
@HighestInTheRoom Nigdy bym nie zdradziła.
Messi to tylko idol tak jak dla Ciebie Ronaldo.