2

Modric to ma pecha w reprezentacji jak Leo do 2020 roku,chociaż LIO miał jeszcze te IO.


3

@michal26 Fajnie,że przed Wimbledonem wzięła turniej do ogrania.
Iga jest młodziutka,więc z roku na rok powinna być tylko lepsza na trawie.

0

@masq Wierzę :-) mi chodzi tylko o aspekt piłkarski on ponad Valencie się nigdy nie wybił a ma 34 lata.

4

Własnie się dowiedziałam,że koleżanka z podstawówki zmarła w sobotę przez alkohol. Prawdopodobnie wątroba wysiadła od picia miała 26 lat.
Jako 14/15 latka była naprawdę bardzo atrakcyjna.
Rodzice alkoholicy,więc miała ciężko.
Niech jej ziemia lekką będzie.

8

Parejo na pivota?
Facet ma 34 lata... w takiej sytuacji to równie dobrze Busi mógł by zostać.
Nie widzę Wielkiej Barcy z Parejo na pivocie.

3

@draxidox Ja czekam na więcej żabek samoobsługowych.
Ogólnie już nawet nie chodzi o religie,ale niedziela powinna być wolna dla każdego,aby spędzać ją z rodziną.

Jak ktoś chce to niech pracuje,ale za ekstra hajs.

Otworzyć urzędy w sobotę i niedzielę!

0

@BordowyPtak To sobie sam pracuj w niedzielę jak chcesz kontaktu z ludźmi.

1

@VegetaPolska Co się przejmujesz?
Jak coś pójdzie nie tak wytniesz żyletką.
Będziesz miał tatuaż na lata i żadnej poprawki nie będzie trzeba robić.

4

@DonCarletto Chcieliście Superligi to macie,ale w Arabii.
Jak tak dalej pójdzie to Arabia będzie jak Izrael w Europie.

9

@dniel Dlatego wielki szacun dla LIO za te 7/8 ZP bo tacy jak Mbappe,Pedri czy Vini to może po jednej zdobędę a góra 3.

0

@Objectivo Lubię Angielska ligę bo jest wyrównana i grają tam najlepsze zespoły.
La Liga póki co nawet się nie umywa sportowo i majątkowo.

0

@Jakchcesz To takie życzeniowe bardziej dla beczki.
Jak by Argentyna za 3 lata wygrała MŚ a Real miał by kosić 3 LM z rzędu to ja bym to brała.
Za czasów Crespo czy Javiera Savioli się nimi zachwycałam.
Zawsze na osiedlu się sprzeczaliśmy kto najlepszy Maradona czy Pele a Leo wtedy jeszcze nawet nie był znany.
Argentyna zawsze w serduszku.

3

Mbappe 25 lat i 0ZP
Pierwsza może mu wpaść w wieku 26lat.
Człowiek myślała 4/5 lat temu,że chłopak zakręci się koło 4/5 ZP.
Będzie mu ciężko patrząc na to,że jest Erling,który w pierwszym sezonie w Anglii już jest jednym z głównych kandydatów obok Messiego do ZP.
Pedri,Jude,Musiała,Vini Ci zawodnicy pewnie też w przyszłości będę chcieli wygrać.
Zresztą za jakiś czas pewnie pojawi się nowy supertalent jak to bywa.

Jak zakręci się przy 3 balonach to szacunek.

Messi z tymi 7 czy 8 to GOAT,wątpię aby kiedykolwiek ktoś go przebił.

0

@Benz Bo mieli genialną pomoc i najlepszego obrońcę 21 wieku.

Zresztą dużo szczęścia i brak Varu.
Teraz będzie ciężko to powtórzyć.
Najlepsze papiery ma na to City,zbilansowany zespół.

Vini,Jude to już są gwiazdy.

Może być tak,że to wypali a równie dobrze Real może czekać na LM kolejne 10 lat.
Dlatego najbardziej miarodajna jest liga jako forma.

Fajnie jakby ktoś z Anglii zdobył następną LM tak,aby liga Angielska się umocniła na czele.

0

@Danny Gaucho Nie mam nic do grubego R9,ale fajnie jakby Mbappe przeja jego klątwę z Madrytu oczywiście.

0

@Jakchcesz Jak przejdzie do Realu to fajnie jakby przejał klątwę grubego z 9.

0

Fajnie jakby Mbappe nigdy nie wygrał LM jak Ronaldo z Brazylii, wtedy niech przechodzi.

Zresztą nie ma co płakać bo Barcelona miała GOATA,najlepszego napastnika i znakomitego Neymara (czyli lepszy atak od Mbappe,Viniego i Rodrygo) a wygrała tylko 1 LM

Moim zdaniem,żeby dominować to musi byc równowaga w zespole jak u Guardioli czy LFC w 2019-2020.

Czasem dużo gwiazd w zespole nie oznacza zwycięstwa. Ciekawe czy Vini nie będzie chciał ZP tak samo jak Mbappe.

Galaktyczne transfery nie grają jak to kiedyś powiedział Cruyff.
Najważniejsza jest równowaga.

Neymar odszedł z Barcy bo chciał być najlepszy.

1

@Emhyr Ja tam lubię Angielska a jak ma być Superliga to niech będzie PL jak NBA

1

@DonCarletto Liga Angielska robi się powoli Superligą.
Jeszcze oby Aston i Brighton ktoś wykupił a będzie mocarnie.

0

@DonCarletto Większe szanse na wybicie w Barcy by miał.

0

@hayek to niech wpada do Barcy u nas większe szanse na wybicie.

0

Po co Realowi Arda Guler.
Cama,Tchuameni,Valverde,Jude,Cebulka plus Modric i Kroos.
To samo co piękny Norweg z Arsenalu albo Kubo będzie.

0

Iga odpoczywa?
Czyli Wimbledon od razu.
Ciekawe jak jej pójdzie.
Fajnie jak był by półfinał troszkę punktów by wpadło.

4

Newcastle mądrze zarządzane.
Do pięciu lat może być jak City.

2

@Medium Być może masz rację.
Ciekawe czy mu wybaczy.

0

@Medium Pewnie dlatego,że przystojny.
Trzeba sobie jasno powiedzieć,że Neymar jest jednym z najprzystojniejszych ludzi na świecie w sporcie.
Na kasę pewnie też poleciała,ale nie znam tej dziewczyny być może jest modelką czy influencerem i ma pieniądze.
Więc nie oceniam.

Zakochała się zapewne.

1

@tomek8756 Nie interesuje sie sportem.
Ale kibicował Argentynie,żeby wygrali.
Barcelony fanem nie jest,ale ma sypmatie do niej.
Za dziecka lubił Milan.

1

@Firestone Racja,ale pewnie wstawił to,aby partnerka ugieła się przed presja otoczenia.

2

@Medium Ma kasę,ale tej dziewczynie na pewno jest mega przykro skoro ma tworzyć z tym gościem rodzinę.
Piłkarz genialny,ale człowiek impreza.

1

@HighestInTheRoom Nigdy bym nie zdradziła.
Messi to tylko idol tak jak dla Ciebie Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?