Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Juve zamiast dawać tyle milionów za Ronaldo mogło kupić 3/4 klasowych zawodników. Zespół był by trzymany w ryzach a nowe nabytki były wtedy potrzebne.
Ciekawe czy ten sezon będzie przejściowy czy Juve będzie miało dłuższe problemy.
1
@AlexDark00 Szkoda transferu Ronaldo bo mogli kupić 3/4 klasowych zawodników.
1
@Kessie Taki sąsiad patologiczny u mojej szwagierki z 2 piętra wyrzucił mikrofalówkę. Szkoda,że idiota nie popatrzył nawet,bo tam się dzieci lubią czasem bawić. Dobrze,że nie było nikogo bo pewnie doszło by do tragedii.
1
@takisobiektos Simons? Chyba kolejna perełka wypuszczona z Barcelony (chodzi o warsztat ). Za długo tam nie posiedzi ma dopiero naście lat.
1
@Mario96w Najlepiej to jakby lato było takie porządne i zimą to samo.
Równowaga zachowana i każdy happy.
2
@MesQueUnClub96 Ciekawe co się stało z warsztatem Maksa. Jak mnie pamięć nie myli to za jego kadencji w krótkim przeciągu byli 2x w finale LM a mistrzostwo było wiadomą przed rozpoczęciem sezonu.
Nigdy nie grał zabójczo ofensywnie,ale był to na pewno futbol bardziej radosny/wyrachowany niż to co dzieje się teraz.
1
@Lionel_Messi10 Ja śledzę poczynania Argentyńczyków,lubię bardzo ta reprezentację.
Już nawet przed Leo sympatyzowałam z tymi barwami :-). Crespo czy Batigoal.
Zresztą mój tato uwielbiał Dego a Leo umocnił moja wieźć z Albicelestes.
0
@AdiKingu96 Ja ma cyfrę i miałam mieć przez pół roku wszystko i nie mam tego kanału co Barca ma niby lecieć co 2 tydzień. Internetowo czy jak?
Darmowe mam bo przedluzałam umowe.
1
@Lionel_Messi10 Foyt dalej kontuzja?
Może Miranda znowu dzisiaj zagra dobrze .
2
@HighestInTheRoom Tak,jeżeli nie ma zbędnych prowokatorów to jest supcio.
0
@PanAgenda2030 Cooo? Kolejne słowa wyssane z palca. Żaden by nie odszedł,Leo potrafi grać na różnych pozycjach prędzej De Jong pakował by walizki.
0
@xvcWinterSoldier Mi się tak robiło z 13 jak miałam ściągane z neta+dodatki.
10
Gavi,Garcia,Balde-takie diamenty wypuszcza LaMasia. +Nico
Myślę,że w tym sezonie debiut może zaliczyć Riad ponieważ od tamtego sezonu świetnie sobie poczyna. Jest jeszcze Txus,Iliasa i Lamine. Oczywiście nie wymieniłam wszystkich bo jest dużo zdolnych chłopaków.
Emre czy Blanco to nie wychowankowie a ich miałam na myśli.
Pięknie czasy przed Barcelona mogą być.
6
@damiano996 Co? Popatrz jakie ma statystyki i wpływ na grę. Jeżeli koledzy by celniej strzelali miał by już 15 asyst zamiast 8.
On gra w pierwszym składzie i tutaj też by miał. Nikt nie grał by na niego,jakoś w PSG nie grają na niego. Leo tutaj wykręcał by liczby ale grał by jak w Argentynie.
Xavi odpowiednio by mu rozplanował jak ma grać,nie bez powodu sam chce go u siebie.
Messiego pożegnanie to może być za 5 lat a nie teraz.
Dalej jest goatem,gra w pomocy a i tak ma wyborne statystyki. Ławka dla niego to był by śmiech na sali.
0
@Colon Federer poza tym sympatyzuje z Barcelona i jest jej kibicem.
1
@xvcWinterSoldier Nie w pracy.
1
Wczoraj niestety nie mogłam obejrzeć meczu. Patrzę a tu Balde 2 asysty,więc chyba bardzo dobre spotkanie nie?
7
@Ali3231 Dziwne,żeby powiedział co innego skoro pultal się do Auby o cieszynki.
Skoro powiedzialo się A to i trzeba B
1
@Oskar00 On w końcu jaka Reprezentacja bo chyba 3 reprezentował
1
@Kubsoleon Pouczasz a sam piszesz o Atleti "śmieszny klubik". Hipokryta
Jesteś zawistnym Polaczkiem z ciemnogrodu.
1
@kubs23 Skoro chce szacunku to niech się nie bawi. Działa to w dwie strony.
Mi tam te jego cieszynki nie przeszkadzają to Koke wyraził swoją opinię.
Dlaczego wszędzie pisze nie dla rasizmu a o ludziach białej karnacji nigdzie nie wspominają.
Przypominam,że przestępczość i morderstwa to głównie ludzie o czarnej karnacji.
Zawistna? Nie wyraziłam swoją opinię,że Ney jest przystojny.
Napisałam,że Vini jest brzydki? Nie
Poprostu jak Kahn.
Każdy ma inny gust. Ja tam nie widzę zawiści.
Jakoś Asensio przystojny jest i nie mam z tym problemu.
2
@El dominatore Neymar jest chociaż przystojny a Vini to raczej ten z pokroju Kahna.
Rasizm i rasizm temu Brazolowi w głowie się przewraca. Czarne to nie wolno tchnąć czy schejtowac
22
Czekam na taniec Viniego jak Brazylia bedzie odpadała z mundialu mam nadzieję,że zatańczy pożegnalna Sambę.
0
@swiergol2 To niech tak nie ćwierka o rasizm i bd git
1
@MesQueUnClub96 Niby dlaczego? Jak Barcelona kosiła wszystko to oni też mieli taką śpiewkę?
0
@Vebrol Ucieszy mnie jego parszywa zapłakana buźka jak Brazylia z MŚ będzie odpadać.
Gdzie mi tam do Ronaldinho nie ten talent i skala umiejętności.
Co do tańczenia niech sobie tańczy,tylko niech nurkować skończy. Błazen
1
@LionelM95 Jak tam na rondzie pod prąd nawet jeżdżą.
No ale każdy się uczy
1
@cris2706 Ile osób już zginęło przez piratów drogowych. Bardzo dobrze trzeba karać,akurat tym sposobem,może zmniejszy się śmiertelność na drogach.
0
@FCB_dimiC Mi ostatnio gościu wgniótł i obtarł auto to wezwałam policję.
Chciał pisać oświadczenie,ale później wymyślał,że wgniecenie było,to wezwałam niebieskich.
Dostał 1000 mandatu.
1
@Bartula Federer jest fanem Barcelony,więc u nich nie zagra.