8

@nammah W jakim ty świecie żyjesz?
Mars czy Saturn?
Gościu a ile on dał klubowi, dawno spłacił rachunek jak można to tak nazwać.

1

@GeraltzKatalonii Kto ogląda to wie,że poziom wysoki prezentuje.
Hejtuja go bo mają ból dupki.

0

@Ratamahatta Szklanki pobierają ogromną pensje a legenda miała by grać za darmo i nie zdobywa trofeów z tymi dziadami

0

@tomek8756 Koeman jest słaby,jakoś Busi w kadrze potrafi grać.
Nie ogarnia trenerki na wysokim poziomie.

11

@sintesox Miłość do klubu udowodnił przez ostatnie 2 lata kiedy siedział dalej w tym szambie.
Chciał zdobywać trofea tyle w temacie.

0

@Ronmes Jakim oklepie oni są w dupie trochę mniejszej niż my co najwyżej 2 do jaja może być

0

@Woland10 Co ty Kubę porownujesz do Leo ( GOATA ) Kuba to może sobie pozwolić bo jest już słaby a Messi dalej jest najlepszy.

1

@krawczykPSG tylko są tak wysoko za poprzednie kilka lat obecnie LL jest jedną z gorszych z Top5 Lig

1

@krawczykPSG Skoro Bundes jest ogórkowa to co powiedz o LL?

14

@krawczykPSG Najlepsza 9 to obecnie jest RL9.

0

@Woland10 Który piłkarz grał za darmo?
Kojarzę tylko Beckhama ale on przeznaczał swoją wypłatę na chore dzieci bodajże.

1

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie trochę potrwa tworzenie Topu ale zapewne za kilka lat będę nowym City, chyba że skończą jak ta Machaczkała

0

@Woland10 Kolego to pracuj za darmo i wesprzyj swoją firmę.
WTF

1

@Ojciec5tkidzieci On sobie będzie budował ten klub nie kupując szrotu.
Zapewne nie od razu będę potęga,tylko skupia się na młodych zawodnikach i kilku doświadczonych.

0

@chosenone No tak sorry źle przeczytane,ale myślę że nie będzie brał szklanek tylko zawodników z którymi będzie mógł liczyć na mistrzostwo i budować zespół

0

@Encore Ale co by nie mówić to Juve i tak w lepszej sytuacji bo eurowpierdzielu nie dostaje.
Zresztą Allegri to dobry trener i myślę że w Top 2/3 będę na koniec możliwe że i mistrza zgarną.
Chociaż ja tam życzę Napoli majstra.

0

Leo Messi miałby grać za darmo w drużynie w której nie może liczyć na trofea z obecnym trenerem.
Śmieszne.
Ojj panie Laporta zawiódł pan zamiast wyłożyć kawę na ławę i powiedzieć od razu,że podpisanie kontraktu z Leo jest nie możliwe to pan ratował się do ostatniej chwili. Nikt nie miałby za złe gdyby wszystko zostało powiedziane od początku a nie notorycznie sciemnianie.

0

@Woland10 Nie wiem czy ty trollujesz ale niektóre twoje wywody to są śmieszne.

0

@paweldunajecfcb tak jak siało czystki galacticos?
To nie ma obaw

0

@chosenone Ta bo szejk będzie chciał szklankę Bale, to zapewne będzie klub tworzony z myślą o przyszłości i zostaniu Topem

0

@Encore Juve gra coraz lepiej, strasznie się zdziwiłam jak wygrali z Chelsea.

0

@FanRealM A Gavi,Pedri i Fati zrobią sieczkę z Realu

0

@Encore No to mają problem trochę potrwa ta wymiana na cracków

1

@AmigoBlancos Benzema i ZP? Hah dobre

0

Newcastle na pewno nie będzie mogło zrobić transferów za 800 mln nikogo nie sprzedając po coś muszą być przepisy. Zresztą zanim zaczną się liczyć to musi troszkę upłynąć taka budowa bo kupić 20 znakomitych zawodników to nie rok a trochę więcej.

0

@Kusco15 No PL to będzie NBA plus kilka najlepszych klubów typu Bayern,PSG,Barca,Real itp

1

Ale ten szejk bogaty co Newcastle obejmie.
Przypuszczalnie będzie to kolejny najlepszy zespół na świecie.
Pl staje się powoli jak NBA i ucieka reszcie.
No to Newcastle wkrótce może być potęga jak City czy PSG.
Ciekawe czy kiedykolwiek Barcę przejmie jakiś bilioner.

1

@joloskyy Vini to powinien mieć z 75 góra

0

@AmigoBlancos Co by nie mówić to Isco do najlepszych lat Özila to daleko

0

@Uukasz_93 A Real to nie ma takich perełek? Bo widzę,że Luis tylko naszych młokosów powołuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?