Szary
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź, Grabowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zlatan nie byłby zły, ale tak jak Henry musiał by dośc długo czekać na dobrą formę. Henry przecież dopiero w tym sezonie gra jak na niego przystało. Zlatan ma umiejętności techniczne które na pewno pasowałyby do stylu Barcy, ale jak już wspomniałem na pewno nie od razu.
0
Błagam wrzucajcie najpierw na inne serwery niż rapidshare. Ograniczenie do jednego IP dla wszystkich w sieciach lokalnych oznacza brak możliwości ściągania. U mnie rapid jest non stop zablokowany :-(((
0
Wrzućcie bramkę Iniesty na inne serwery
0
Sędziego niestety najwięcej było widac w tym meczu i choc wynik jest sprawiedliwy to sposób jego osiągnięcia mocno naciągany. Ręka obrońcy Barcy choć niezamierzona to była ewidentna i karny powinien być, Anelka potyka się o własne nogi i nie dość że jest faul dla Chelsea to jeszcze Abidal dostaje czerwo - to chyba popisowa akcja sędziego. Kariery to on nie zrobi, tak samo jak Webb.
0
BARCAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Mówiłem że identyczny skład finału jak przed rokiem jest niemożliwy :D
Finał będzie ciężki z tymi absencjami ale z Puyolem i Henrym w składzie na pewno sobie poradzimy Visca el Barca !!!
0
...tylko bez tej spacji po C ;)
0
@Cordozar
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=49d76b4b9e7ad
tutaj masz relacje w dobrej jakości, tylko małego softa trzeba instalnąć. Polecam. O wiele lepsze od justina czy sopcasta :D
0
Widzę brak wiary w naszych ulubieńców. Ja sobie nie wyobrażam żeby drugi raz z rzędu skład finału był identyczny. Minimum remis jest tutaj pewny, ale mam nadzieję że po wyrównaniu nasi pójdą za ciosem i jeszcze trochę nastrzelają :D
0
Nie radzę. Według mnie będzie 1-0 dla Barcy, ewentualnie Real dostanie karnego z kapelusza i skończy się 1-1.
0
Howard nie pozwala o sobie zapomnieć. Też bym się wściekł na miejscu Pepa. A biorąc pod uwagę doświadczenia łysego "Łeba" z naszą reprą to bym pewnie wbiegł na boisko i go przykładnie zdzielił. Ciekaw jestem co ten biedaczyna zrobi jak go wyślą do nas na mistrzostwa Europy. Chyba całkiem zeświruje jak mu tu co niektórzy bardziej pamiętliwi piekło urządzą ;)
0
Chyba jak Oni. Ty tam przecież nie grasz :p
Bayern z tymi osłabieniami i tak nie miał szans ale naprawdę nie spodziewałem się takiego pogromu. Nawet nie chodzi o wynik tylko o styl. Wyglądało to tak jakby Barca grała z zespołem z 3-4 ligi niemieckiej a nie wielkim Bayernem. Mega Crack Barcelona!
0
Czyli jedna korona już jest. Teraz przydałyby się 3 kolejne Barcy A :D
0
4-1 do przerwy :D a Nka na głównym kanale zamiast porządnego meczu Barcy jakieś wypociny z Manchesteru. Żaaaaaaaaaaalll :/
0
Messi, Xavi, Eto'o, Henry (100 mecz w Europie to pewnie i coś strzeli) ii jakieś 2-0 dla Barcy :D
0
Valdesa trudno oceniać bo za dużo do roboty nie miał, ale przy bramce nie zawinił bo nie miał szans na obronę. Jedyną winę ponosi tutaj ten kto piłkę stracił na rzecz Maxiego (Sergio?).
Ale żeby Puyol otrzymał taką samą ocenę jak Busquets!? Jak dla mnie to był jeden z lepszych jego występów. Nawet nie wiedziałem że w ofensywie na skrzydle może sobie tak świetnie radzić. Zagrał na pewno nie gorzej od Abidala, także powinno być MINIMUM 7!
0
Ja też typuje remis ale będzie to albo 0-0, albo w okolicach 3-3. Z dwojga złego wolałbym o drugie :)
0
Masz rację sucza. Idąc tym tropem można by stwierdzić że zapowiada się sezon gorszy od poprzedniego. Pep będzie się musiał w nim sporo napocić...
0
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5645707,Oceniamy_letnie_zakupy_europejskich_poteg_pilkarskich_.html
Jedyne co można dodać do tego artykułu biorąc pod uwagę pierwsze mecze Barcy o stawkę to że "najwięcej i najgorzej" ;-/
0
Ja nie wiem co ta Barcelona wyprawia. To nawet nie jest drużyna tylko zlepek kilku gwiazd i takich co dopiero mieli być gwiazdami. I to widać wyraźnie na boisku. Wisła pokazała jak grać z Barceloną i teraz każda miernota z La Liga będzie Barcę lać po dupie. Największy minus dla Alvesa. Dzisiaj nie był wart nawet 3 milionów a co dopiero 35. Następny na liście Henry. W tym sezonie miało być zupełnie inaczej no i jest... coraz gorzej. Styl zespołu niewiele się zmienił. Ciągle ta sama kopanina + kilka błyskotliwych akcji Messiego, Xaviego czy Iniesty. Reszta śpi albo jest na grzybach. Celności podań i strzałów chyba już od paru lat nie ćwiczyli.
W takim momencie naprawdę zazdroszczę Realowi zarządu. Oni tam wiedzą kogo sprowadzać: Robben, Sneijder, van der Vaart. A u nas kto? Po tym co widać na boisku, to praktycznie same przeciętniaki i szaraki.
0
Eee taam, łatwiejszej grupy nie mogli dostać :P