0

@Zoker widze ze intelektu to ci nie starcza zeby zobaczyc ze to propozycja jedna z wielu

2

@Zoker no i co w tym zlego?

0

0

@VegetaPolska mam nadzieje ze nowe anime. Dzieki temu moje koszuleczki z db beda lepiej schodzic :D

0

@barteq malo sie niestety o tym mowi. Dla mnie osobiscie temat mega wazny, bo trace na nim solidny pieniadz, a podatek sam w sobie jest skandaliczny. Odmawiam sobie wszystkiego, aby odlozyc na gorszy czas i jestem za to karany ze mi prawie 20% zabieraja

0

Beka z msz, konfy i lewicy oraz list milosny do ordo iuris, czyli nowe newsy bez wirusa :D Polecam


0

@barteq w obecnej kadencji chcieli tez zawieszenia podatku belki i o ile wiem to nadal tego chca, a dla mnie to jest mega wazne.

3

@tomek8756 stop making stupid people famous

1

@macio_944 za pozno, płokuratuła juz zawiadomiona, chyba że na szybcika podeslesz taka i do mnie, to moze uda sie skrocic do 35 lat :)

0

@macio_944 za robienie komus smaka i nie zaspokojenie tego smaka grozi 45 lat koloni karnej na syberii, nie znasz tego artykulu z KK?

7

@skubi99 mozna sie z kims zgadzac lub nie, ale za porownywanie kogos do funkcjonariuszy 3 rzeszy to powinni wsadzac do obozow reedukacji, bo widac w szkole za malo o tym bylo.

2

@escarabajo "Transfer pochłonie z budżetu Saudyjczyków około 25 milionów euro" jak to brzmi. Pewnie nie pozbierają się po takim wydatku przez 3 minuty :D

0

@Michael24 zalezy czy prezes klubu ksiegarza w Warszawie sobie głupi ryj rozwali :)
#Klasyk


1

@macio_944 a ostatni zaproszony gosc zakonczy sielankowo, tradycyjnie, po polsku


5

Dzisiejsza rambla na wigili
https://imgflip.com/i/7yawrn

0

@LambiPL bo resident evil powinien sie skonczyc na 3 i wszystko by bylo jasne i proste.

1

@dniel "mam najmniejszy współczynnik komentarzy do zielonych. " -

wspanialy argument

1

@fotohobby austriackie czasem widywalem, ale rzeczywiscie masz racje, tylko prawilni patriotyczni polacy tak robia, a te okropne lewicowe panstwa nie.

1

@Sulimo ale trzeba narobic szumu, zeby wyjsc na prawilnego obronce narodu wybranego (wszyscy wiedza ze zydzi zostali wybrani nim przez pomylke, bo polacy sie nie zdarzyli utworzyc) jakim jest majestatyczna polska.

0

Komentarz usunięty

3

@Jakchcesz w pilce noznej wygrywa ten kto strzeli wiecej goli.
Najlepszy strzelec druzyny, ktora wygrala prawie wszystko - jest slaby.
Kurtyna.

0

@draxidox


a wrzucanie takich osobnikow tylko dodaje im popularnosci, na ktora sa pazerni

5

@Lucerfi nie wspomnialem slowa o nim, nie popieram go, a ty mi to wciskasz. Masz typowe iq dla konfiarza. Chlip chlip, a za peło to co - to jest twoj jedyny argument i nic wiecej powiedziec nie potrafisz.

1

@Lucerfi a ty dalej bredzisz o tusku zamiast odniesc sie do tematu. Jak tak dalej pojdzie to skonczysz razem z kowalskim w tworkach.

4

@koksik2700 kondominium rosyjsko niemieckie pod zydowskim zarzadem powierniczym cie za to juz nienawidzi. A teraz marsz do kosciolka i nie zapomnij zapytac biskupa co ci wolno w zyciu


0

@IronSanHybrid byl kiedys taki wielki poeta i folozof, czlowiek ciezkiej pracy, ktory nie byl doceniony przez narod, a ktory dobrze okreslil tego typu sytuacje (mowa oczywiscie o ferdynandzie kiepskim): Od tego dobrobytu to w dupach sie wam poprzewracalo, a robic to ni ma komu, kurde no.

1

2

@Deviler bedzie miasteczko budowane w cities, nie ma lipy

0

@Medium zaraz sie kwartal skonczy, pokaza zysk i sie odrobi.

2

@magister97r To moze i ja dorzuce ciekawostke.
Mordowanie cyklonem B, bylo wynikiem "zarządzenia" heinricha himmlera, który uznał że trzeba poszukać metody uśmiercania, które będzie powodować mniej cierpienia. Oczywiście mniej cierpienia psychicznego dla morderców, którzy jak twierdził himmler, po wojnie stanowili by duży problem społeczny dla 3 rzeszy, ze względu na to ilu rozstrzeliwań się dokonali i ile ofiar zakrwawionych widzieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?