Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JimMorrisonFCB na spokojnie mozna robic zaklady ilu poslow zostanie w klubie parlamentarnym, a ilu sie rozejdzie. Stawiam ze max 40% zostanie.
18
@Ptasior po wyborach bedzie 8.
0
@TheNekro94 mial powiedziec 3k brutto zeby sie przypodobac byle komu? Cale zycie zarabial w euro i to zapewne kilkadziesiat tysiecy, to mowi o swoim normalnym zyciu
0
@Blantozaur i tacy jak ty nawoluja do czystego nazistowskiego postepowania i znajac zycie nie dostanie bana
2
@JimMorrisonFCB a potem postanowil sie zreinkarnowac, a ze dokumenty drogie to gral w lyonie jako napastnik :D
3
@mordini123 https://imgflip.com/i/7zj4hn
22
@Aragorn33 i ma status pokrzywdzonego. Mafine panstwo z gunwa i dykty.
1
@4Fabregas4 twoja logika
0:1 ale miec 100 sytuacji > 1:0 z jednej sytuacji.
Brawo, tak sie wygrywa trofea
1
@Przemek2323 myslac ze mowi madrze posluzyl sie juz cytatami, badz wypowiedziami zblizonymi do goebelsa i jerzego urbana. Ciekawe kogo dzis powieli
1
@4Fabregas4 asysta oznacza ze byl gol. Z tego co kojarze w meczu liczy sie to ile razy wpadlo, a nie ile razy sie probowalo, ale moge sie nie znac.
1
@Kapitan hawk szybko poszlo, juz w 11
4
Szkoda ze faulowali Yamala i ze z tego nie padla bramka.
0
@AdiKingu96 lista z trofeami wskazuje na Kane`a.
2
@DonMatteo901 grunt zeby za 2 miliardy mi jakiegos tam papieza pokazaly, reszta to mi nie potrzebna przeciez
1
A za co tu placic? Za ogladanie getafe? Albo za mecze gdzie nawet z varem sie kompromituja?
1
@tomek8756 jak tu nie kochac tej ligi :D
1
@kubix05 przyjdzie taki, smaka narobi a potem czlowiek glodny siedzi. 45 lat na syberii dla takich :)
1
@hayek jeszcze ani slowa nie powiedzialem o preferencjach tych 40% a ty w kolko wciskasz byle co. Fakty sa takie ze pis dostawal 33%+ glosujacych, a nie mieszkancow a to jest roznica. No chyba ze uwazasz ze sondaze+twoje teorie > wybory, to spoko damy znac pkw jak cos wyjdzie inaczej zeby anulowali.
12
@Emhyr "Jeżeli działania naszych sąsiadów będą "niesąsiedzkie" Ukraina odpowie w cywilizowany sposób" - ciekawe jak odpowie skoro bez tej pomocy ich juz nie bedzie
0
@hayek ty o swoich teoriach pod swoje teze niemozliwych do weryfikacji , ja o faktach, deal with it.
0
@hayek 38 mln x 60% frekwencji = 22,8mln x 37%
Jesli dla ciebie tu wychodzi "co trzecia osoba" to skladaj cv na ministra gospodarki, tam podobnie umia liczyc.
0
@hayek co trzecia.... cos slabo z liczeniem u ciebie.
2
@Nano22 wcale że bo nie. Pewien amerykański żołnierz był bezpłodny i wyjechał na pól roku, a jak wrócił to żona była w 3 miesiącu ciąży. Tak wymodliła. I co powiesz cwaniaczku? Szach mat.
7
@Cotutajsiedzieje w historii zdecydowanie nie.
W ostatnich latach zdecydowanie tak.
3
@Kessie "Szczegolnie ze jestem kierowca autobusu"
0
@bartekvisca Dewiza kuleszy https://memy.pl/mem/1148
0
@Kgorecki2500 to niech i bedzie. Nikt nie wie co w tej umowie bylo, a slawus to z pewnoscia bedzie przedstawial tylko to co jemu jest wygodne
0
@tristan87 wolny rynek zaskoczyl slawusia, bez tych obrzydliwych lewackich regulacji
0
@AssisMoreira a dziękuje :D
0
@PatrykBarca ale ja to robie notorycznie :) To jak sie kiedys pojawie tam to gwardie narodowa na mnie wysla :D