0

Niedlugo wyjdzie ze legenda polskiego rapu tez pisal do nastoletnich dziewczynek


1

@FcPortoFan1999


Niby usa a jakby w polsce

1

@FutbolFan twierdzisz ze inni slabo znaja historie, a sam bredzisz od rzeczy. Hitler nie byl zafascynowany okultyzmem, tylko himmler.

3

@BorzyKrzys wroci silniejszy? a co jakies sterydy na siłe też bierze?:D

0

@Kgorecki2500 a moze wyrwany z kontekstu zart?

0

@Kgorecki2500 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13638238#comment-13638238
"tym bardziej że pisowcy zawsze są niedoszacowani w sondażach i ostatecznie na wyborach mają więcej." Raz twierdzisz ze zawsze niedoszacowani, teraz ze zawyzony.

1

@Kgorecki2500 ostatnio twierdziles ze sa niedoszacowani, wiec jak to jest?

3

@DaPidejpi jak on śmie mieć swoje zdanie rozne od twojego o wszechwiedzacy. No odklejka totalna

3

@Aragorn33 co ty wiesz, przeciez to byl zart wyrwany z kontekstu, i to bylo dawno i nie pamieta oco to juz chodzilo :)

0

Dla tych co kręcą z 13nastolatkami przestroga od kogoś kto się na nich zawiódł :)
https://imgflip.com/i/81pu5a

1

@FcPortoFan1999 najpierw to bedzie pierdylimiriord protestow wyborczych i liczenia glosow po zyliard milionow razy, bo kaziu w komisji sie moze pomylil 3 tysiace razy

22

@SirBobby stanowski jak byla afera z janoszek
"Te zalosne dziennikarze nie zrobili zadnego researchu, debile, kto ich tam zatrudnił" :D

0

W zyciu trzeba doceniac rozne rzeczy. Ja dzis doceniam, ze jak mialem te 14-15 lat to byl wojewodzki, majewski i ewentualnie lepper z "patostreamerow".

1

@Michael24 niedlugo patrzenie na gwiazdy porno bedzie uznane za molestowanie :)

0

Ciekawe co na to stanowski, pierwszy obronca moralnosci RP. No chyba nie przemilczy sprawy, bo to jego kolega prawda?
https://www.cda.pl/video/157440e9

Update - jednak drugi, pierwszy to oczywiscie najman.

0

@gaucho104 roberto ma najnizsza pensje w druzynie, nic by to nie dalo. Zeszly sezon pokazal ze SO z kontuzjami Christensena i Araujo wcale duzo nie ma.

2

Rozmawia Manuel Pellegrini z żoną
Żona: Manuel piłeś !
Pellegrini: Brzydze się kłamstwem, nie piłem !
Żona: Widać że piłeś
Pellegrini: Nie piłem.
Żona: To powiedz Abdessamad Ezzalzouli
Pellegrini: Piłem.....

0

Assane Diao - 18 lat. 3 mecze w Betisie 3 gole.
W drużynie B 5 meczy, 5 goli.

Czyli dlaczego warto dawać szanse młodym.

1

@gaucho104 gdyby ansu i abde nie odeszli nie bylo by felixa i cancelo. Ansu by sie kopal po czole, a PO by nie bylo.

2

@escarabajo "Mysle wiec jestem"

Tymczasem najman:


1

https://demotywatory.pl/5214583/Czas-na-kapiel
Dla was to moga byc slodkie pieski, dla konfederacji moga byc np slodko kwaśne :)

1

@negreanu ze on jeszcze papiezem nie zostal to szok

6

Camp nou i Benito Villamarin maja przejsc totalna przebudowa do 2030, a ich projekty wygladaja tak, ze kore od mózgu odrywa, więc powinny tam być mecze.

3

morawiecki zacheca zeby zglaszac sie jako potencjalne ofiary pedofili, zapewnia anonimowosc
Tymczasem w pisie: https://imgflip.com/i/81dwlj *

*jesli coś jesz to nie otwieraj, w linku paskudna morda

0

@Ptasior kolega widze weekendzik zaczał w poniedzialek.

:)

0

@Kgorecki2500 ale jakby powiedzial to brytyjczyk po polakach to bylby kwik, ze jak to oni nas nie szanuja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Debata rambli nad ilością ludzi na marszu
https://imgflip.com/i/815aov

1

0

@RobiS ja juz nadzieje porzucilem. Projekt DG2 porzucili, studio dali do czego innego, film ktory mial byc tez raczej nie powstanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?