Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedlugo wyjdzie ze legenda polskiego rapu tez pisal do nastoletnich dziewczynek
1
@FcPortoFan1999
Niby usa a jakby w polsce
1
@FutbolFan twierdzisz ze inni slabo znaja historie, a sam bredzisz od rzeczy. Hitler nie byl zafascynowany okultyzmem, tylko himmler.
3
@BorzyKrzys wroci silniejszy? a co jakies sterydy na siłe też bierze?:D
0
@Kgorecki2500 a moze wyrwany z kontekstu zart?
0
@Kgorecki2500 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13638238#comment-13638238
"tym bardziej że pisowcy zawsze są niedoszacowani w sondażach i ostatecznie na wyborach mają więcej." Raz twierdzisz ze zawsze niedoszacowani, teraz ze zawyzony.
1
@Kgorecki2500 ostatnio twierdziles ze sa niedoszacowani, wiec jak to jest?
3
@DaPidejpi jak on śmie mieć swoje zdanie rozne od twojego o wszechwiedzacy. No odklejka totalna
3
@Aragorn33 co ty wiesz, przeciez to byl zart wyrwany z kontekstu, i to bylo dawno i nie pamieta oco to juz chodzilo :)
0
Dla tych co kręcą z 13nastolatkami przestroga od kogoś kto się na nich zawiódł :)
https://imgflip.com/i/81pu5a
1
@FcPortoFan1999 najpierw to bedzie pierdylimiriord protestow wyborczych i liczenia glosow po zyliard milionow razy, bo kaziu w komisji sie moze pomylil 3 tysiace razy
22
@SirBobby stanowski jak byla afera z janoszek
"Te zalosne dziennikarze nie zrobili zadnego researchu, debile, kto ich tam zatrudnił" :D
0
W zyciu trzeba doceniac rozne rzeczy. Ja dzis doceniam, ze jak mialem te 14-15 lat to byl wojewodzki, majewski i ewentualnie lepper z "patostreamerow".
1
@Michael24 niedlugo patrzenie na gwiazdy porno bedzie uznane za molestowanie :)
0
Ciekawe co na to stanowski, pierwszy obronca moralnosci RP. No chyba nie przemilczy sprawy, bo to jego kolega prawda?
https://www.cda.pl/video/157440e9
Update - jednak drugi, pierwszy to oczywiscie najman.
0
@gaucho104 roberto ma najnizsza pensje w druzynie, nic by to nie dalo. Zeszly sezon pokazal ze SO z kontuzjami Christensena i Araujo wcale duzo nie ma.
2
Rozmawia Manuel Pellegrini z żoną
Żona: Manuel piłeś !
Pellegrini: Brzydze się kłamstwem, nie piłem !
Żona: Widać że piłeś
Pellegrini: Nie piłem.
Żona: To powiedz Abdessamad Ezzalzouli
Pellegrini: Piłem.....
0
Assane Diao - 18 lat. 3 mecze w Betisie 3 gole.
W drużynie B 5 meczy, 5 goli.
Czyli dlaczego warto dawać szanse młodym.
1
@gaucho104 gdyby ansu i abde nie odeszli nie bylo by felixa i cancelo. Ansu by sie kopal po czole, a PO by nie bylo.
2
@escarabajo "Mysle wiec jestem"
Tymczasem najman:
1
https://demotywatory.pl/5214583/Czas-na-kapiel
Dla was to moga byc slodkie pieski, dla konfederacji moga byc np slodko kwaśne :)
1
@negreanu ze on jeszcze papiezem nie zostal to szok
6
Camp nou i Benito Villamarin maja przejsc totalna przebudowa do 2030, a ich projekty wygladaja tak, ze kore od mózgu odrywa, więc powinny tam być mecze.
3
morawiecki zacheca zeby zglaszac sie jako potencjalne ofiary pedofili, zapewnia anonimowosc
Tymczasem w pisie: https://imgflip.com/i/81dwlj *
*jesli coś jesz to nie otwieraj, w linku paskudna morda
0
@Ptasior kolega widze weekendzik zaczał w poniedzialek.
0
@Kgorecki2500 ale jakby powiedzial to brytyjczyk po polakach to bylby kwik, ze jak to oni nas nie szanuja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Debata rambli nad ilością ludzi na marszu
https://imgflip.com/i/815aov
1
@Montjuic a u kobiet to sie nazywa makijaż https://fishki.pl/fishka,magia-makijazu,132130,3.html
0
@RobiS ja juz nadzieje porzucilem. Projekt DG2 porzucili, studio dali do czego innego, film ktory mial byc tez raczej nie powstanie.