Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
rudemu to bym odrazu czerwona wlepił, chyba wiadomo za co.
0
@arasz1819 zgadzam sie, trzeba sie uczyc na bledach. Mogli stadion sprzedac, a teraz co? Same ruiny i tylko jakis mateusz z warszawy dzwonil czy nie opendzluja dzialki za pol ceny.
2
@Konfederat przerabiałem w szkole (jakies 14 lat temu :D)
@magister97r własnie jestem w trakcie dymow nad birkenau, dlatego zaznaczylem ze szukam o obozie meskim :) Ale dzieki za podpowiedzi.
0
Poszukiwania: książka o auschwitz
Specyfikacja: jak najlepiej oddanie realnych wydarzeń i realnych wydarzeń z obozu męskiego.
@magister97r ktoś coś, jakieś propozycje?
2
@Popitek12 czesc vegeta, co tam, ona tez nie jest taka jak inne?:)
1
@Esteban_ laczy was to ze znacie po dwa jezyki.
Rozni was to ze on zna niemiecki i angielski, a ty dwa w butach.
0
@damianex10 szkoda ze tak na swoje patrzenie nie przeklinał, jak babe na pasach zabijał.
0
@zodiak_10 dzieki za przypomnienie. W kalendarzu mialem zapisane jako "Wielki shitstorm i ból dupy w internecie" i nie wiedziałem o co to chodziło.
4
Kocham gre Pedriego, bo dla mnie to jest czyste zloto, ale na chwile obecna bardziej obawiam sie odnowienia kontuzji, niz powrotu na klasyk.
1
@marcin62 raczej ciemnogrod wyhodowal sobie bande pasozytow co ich rypie na gruba kase
1
@koziar wóz transmisyjny
6
@tbas a wyskocz na taka w srodku nocy, to odrazu ze gwalciciel, czemu tak krotko itp
2
@Tabaluga37 wymysliles sobie jeden raport pod swoja teze, gdzie jest pelno innych ktore mowia ze to ani nie jest realne, ani sensu nie ma
3
@Tabaluga37 genialna mysl. Najpierw wydajmy grube miliardy ktorych nie mamy, a potem sie zobaczy, moze sie uda. Lotnisko w radomiu pozdrawia
0
@BorzyKrzys najgorsza tragikomedia sary connor ever.
0
@Rifek nic, ot zwykla ciekawostka.
0
A tymczasem nie wiem czy widzicie, ale na banerach reklama Cyberpunka i Dawida podsiadlo :)
1
@Herato krol artur?
0
@Sulimo
szach mat.
0
@RomanHoffer ja kupilem ale to bylo na studiach, jakies 8 lat temu. Moze byc tak ze nie ma na stanie i ktos nie zaktualizowal i teraz tego szukaja.
0
@FcPortoFan1999 przestan klamac ! W ekstraklasie nie ma kiepskich meczy, poprostu kiepsko ogladasz, albo jestes kiepskim koneserem !
2
@Ptasior ja sie nie zdziwie, jak adrian bedzie chcial zrobic niespodzianke i w 1 kroku wyznaczy wlasnie Kosiniaka na premiera.
A) Uniknie wtedy tego, ze bedzie musial wyznaczac tuska (a raczej bardzo chce tego uniknac)
B) Wprowadzi nowa wiekszosc w zaklopotanie, bo (z punktu widzenia propagandy tvp) nie moga przeciez glosowac przeciwko jednemu ze swoich
1
@Deviler teraz jest czas gdzie kazdy prawilniak bedzie w internecie pozowal, co komu i jak bardzo by zrobil, tak zeby sie pokazac i zebrac troche zielonych
0
@Roobo w podstawowce mialem 3 ksiezy. Pierwszy spoko, tanczyl i spiewal z nami, mozna bylo gadac z nim o czym sie chce, drugiego nie bardzo pamietam, trzeci lapal kolezanki za 4 litery i narzekal ze im cycki nie rosnal, a jak poszlismy z tym do dyrektorki to uznala ze przesadzamy, on jak sie o tym dowiedzial to zaczal sie mścić na nas, a na koncu klasyka #InnaParafia.
W gimbazie zakonnica proponowala nam obozy religijne (cos na wzor obozow reedukacji sowieckich/chinskich/koreanskich)
a w liceum to jedna wielka wojna religijna z ksiedzem. Płonące samoloty z papieru, czy zakładanie sutanny ksiedza jak wychodzil z klasy to tylko jedne z wielu historii :D Po nas nauczyl sie ze nie zadziera sie z ostatnia ławką :D
1
@kuz do mnie nawet falszywy pracownik banku nie dzwoni, a tak czekam zeby porobic sobie beke. Czuje sie rudy, nawet oszusci do mnie nie dzwonia.
a jak o tym mowa to jest kanal https://www.youtube.com/@Rozmowyzoszustami
0
@pt9 zboczeniec ! Norymberge dla takich !:D
1
@macio_944 Lapcio : https://youtube.com/clip/UgkxHlw7LJLiwxQlUTcHQNAsLnoWqXjdkRDf?si=UZiPl7Y-VgA-zqml
0
@Cukson bardzo czesto w drugiej hiszpanskiej wchodzi 1,5 w meczu przy niezlych kursach. Przy calej kolejce da sie zarobic.
3
@LS a oczekujesz realizacji wszystkiego, kiedy okazuje sie ze luka w samym vacie to 25% około?
1
Aby wykonać budżet w osoatanich 4 miesiącach VAT musiałby rosnąć o prawie 25% r/r w każdym miesiącu. Musiałby się wydarzyć "podatkowy cud nad Wisłą". - czesc wpisu S. Dudka z Instytutu Finansów Publicznych.
Mam nadzieje ze w 2024 wszyscy opierdziela swoje obietnice wyborcze (oprocz kasy dla nauczycieli), obetna kase tvp i kancelariom i jakos to zalataja.