1

Sznuk na pewno maczał w tym palce :)
https://imgflip.com/i/875eyy

0

@Xpert77 troche to przypomina jakby ronaldinho wzial pileczke i sobie kapeczki i triczki pykal.
I tak mam wrazenie ze holownia to sie dopiero rozkreca, ale juz wiekszosc pisowcow nie ma do niego podjazdu w kwestii wystepow przed kamera czy złomowania przeciwników.

0

@Kgorecki2500 serio ma sie kurzyc w gabinecie, gdzie nikt na to nie zwroci uwagi?

3

Panie Żuł Kurde
https://imgflip.com/i/8741ze

1

Pfff też mi wyczyn. Też bym odpowiedział na te wszystkie pytania.*



*Co prawda na 95% źle, ale bym odpowiedział. :)

6

@Deviler Hołownia to sprite, tvpis to pragnienie
To jest inna liga inteligencji :D Troche jakby Man City czy inny powazny klub mial grac z puszcza niepolomice :D

1

Hołownia to sprite
a funkcjonariusz tvpis to pragnienie
https://www.youtube.com/live/vLACtuJyIdM?si=UQseaYDbj_Vb-_Iz&t=2054

1

@marcin62 moze w kosciolku grzecznie raczki do paciorka skladal, a na klatce schodowej dzien dobry zawsze powiedzial?:)

1

@ObiwanKenobi A) oddano juz znacznie wiecej
B) in vitro 500 mln, < nauczanie religii w szkolach 1,5mld.

6

@VegetaPolska Ty tam mlody siedz cicho, patrz i sie ucz. bo my wiecznie zyc nie bedziemy :D

0

@kynio302 https://www.lokalnywarzywniak.pl/pl/jajka-wiejskie/100-jajka-zielononozki-kuropatwianej.html
Czyli w tej ofercie to blad. To zadne jajka, tylko stado kurczaków.

https://www.olx.pl/d/oferta/zielnik-do-szkoly-nasiona-22-nasiona-drzew-warzyw-zboz-CID88-IDSEdGj.html
Tutaj nie ma zadnych nasion, to piekne drzewa, las mozna by rzec.

0

@Holsik ja bym chetnie pogral ale:
A) nie wiem skad ogarnac np emulator
B) Ktora gra ma jak najwiecej pokemonow z roznych regionow (lub jesli nie ma takiej, to ktora ogarnia pierwszy i drugi region)

0

@Borneo moje ulubione to jak tlumaczyl dlaczego kaczynski sie nie ozenil. Uzyl praktycznie identycznego tlumaczenia jak goebbels o hitlerze.

4

(fragmenty wypowiedzi Hołowni o Suskim)
- Pan Marek Suski dzisiaj od rana wchodzi w merytoryczny spór ze mną, jeśli chodzi o interpretację artykułu 186 Regulaminu Sejmu
- Bardzo się cieszę, że mam do czynienia z tego rodzaju purystą, jeśli chodzi o sejmowe przepisy, człowiekiem tak zaangażowanym, że jest w stanie toczyć tego typu boje
- Z największą radością zawsze witam obecność pana Marka Suskiego, bo to wielki erudyta, człowiek wielu talentów i zawsze lubię krzyżować z nim retoryczne szpady.

A teraz tłumaczenie z polskiego na nasze:


1

@Benz A) Nie jestem juz mlody
B) gorsze rzeczy juz mowilem ludziom w twarz
C) z pewnoscia nie wybral bym sie z taka cebula gdziekolwiek.

1

@Maker0 typowa polaczkowosc, ze juz tylko pod stolem wszystko. Pluc jadem na prawo i lewo potrafisz, a pokaz chociaz pół dowodu

0

@MarioVeB! w kilku ostatnich meczach kompletnie niewidoczny - sprzedac poki cos wart.

0

@LM10GOAT "tylko przeziębił" - mam wrazenie ze bagatelizujesz ten powazny stan zagrozenia zycia.

3

@norbi77 "Karny! Karny kurde. No co on ślepy czy co? Kto to sędziuje?!..... aha ok wszystko jasne"

0

@lntrowertyk tez jest dobra opcja, ale mowiac wprost mi sie od tych wysokich % w dupie poprzewracalo i szukam czegos wiecej :D Takze na mysle na poczatek na rok w te edo ewentualnie cos wrzucic, a potem np w zloto.

W kazdym razie na chwile obecna jak chcesz w cos na dluzej wlozyc kase to te 3 letnie najlepsze sa.

3

@Tomason jest jeszcze cos takiego jak wiarygodnosc. Pinokio zaraz po przyjezdzie z brukesli gadal co innego niz tam. Zatem zadnej wiarygodnosci nie ma, w zwiazku z czym wymagali regulacji prawnych.

41

Znajac Gaviego to wezmie te kule i przez 6 miesiecy bedzie gral w amp futbol.

0

@lntrowertyk czas na kupienie tych obligacji minal. Sam je kupywalem to mialem 12-16,3%, teraz inflacja raczej spadnie do 3-4%, wiec za rok zostanie Ci kolo 5%.

Ja osobiscie bede szedl raczej w 10 latki (najwyzej po roku wykupie) lub inwestowal w zloto.

4

@capoN z ta czystoscia to bym nie przesadzal. Pracowalem kilka miesiecy w lublinie na krakowskim przedmiesciu. W piatki wieczorem to sie czulem tam jak na haiti (a jak jest na haiti pod wzgledem smieci to polecam obadac na yt)

0

Jak ktos ma pecha, to i w drewnianym kosciele cegła mu na leb spadnie i sobie "gupi ryj rozwali". Dziekuje i dobranoc panstwu.

1

Podsumowujac: Vinicius do 10 tygodni przerwy,
Camavinga do 10 tygodni przerwy.
Teraz Gavi.

No nie powiem, fajne te przerwy reprezentacyjne.

0

@DaPidejpi Luis:
Suarez
Ronaldo Luís Nazário de Lima
Aragones

0

Wszystko pieknie ladnie, tylko ze jak betis mial dostepnych 4 obroncow to on byl ostatnim z nich i pewnie nadal by siedzial gdyby Bartra byl zdrowy. Ogladam betis regularnie i wcale rewelacji po nim nie widze.

9

Oj tam oj tam. Argentyna czy Brazylia tez na to euro nie awansowaly i nie narzekaja :)

5

@Chaoss z pewnoscia "nie moga narzekac"..... taki tragikomiczny suchar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?