Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro obadaj haiti, naprawde warto. W ostatniej serii jest o pewnym ruchu spolecznym - tam to dopiero obywatele biora swoj los w swoje rece.
4
To w oderwaniu od syfu, ktory sie narobil moze podlinkuje cos wartosciowego:
Polecam zarówno kanał jak i filmy (szczegolnie niedawny o Wenezueli, starsze o Haiti czy Ugandzie). Warto obadac jak to jest w Nigerii, poniewaz do konca stulecia to moze byc TOP3 zaludnionych panstw swiata.
1
@Luciano99 a tak na powaznie: wiedziales kim jest Staśko lub Kapela przed ich potyczkami ze Stanowskim? Bo ja nie.
2
@mekston @Faro nie wiem czy wiecie, ale kiedy wy spicie, on zaklada swoj stroj superbohatera, i gra z przestepcami w te swoje gierki
https://zapodaj.net/plik-N7HQTtrI7D
20
@VegetaPolska oj jestem 1000% pewny ze obsral bys zbroje i co najwyzej dostal 3 razy w pape jak najman. Prawdziwi gracze nie musza w internecie takich napinek robic.
4
@Paul20007 poki nie bylo internetu tylko rodzina wiedziala....
0
"Riad szybko wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie Betisu"
Fajny zart. Betis mial jego, pezzelle, edgara, bartre i luiza - bartra dluga kontuzja, luiz sprzedany, edgar tez. Gdyby nie ten pech betisu to by predko boiska nie posmakował.
0
@LM10GOAT a co jesli on wymaga, a oni olewaja? Takie zwalanie wszystkiego na trenera jest denne. Patrz co sie dzieje w tej patologicznej reprezentacji polski - trenerzy inni, a nieudacznicy w kolko to samo
1
@LS
Ochrona, wyprowadzic intruza ! Prowokacje tu rozsiewa !
1
@Lukikiki z tych zyczen to chyba tylko cos o koniu bedzie sie zgadzac :D
0
@zodiak_10 https://youtube.com/clip/UgkxYAE_vnxtvOVCYdyJssfvK2Hi9o-JFIPw?si=8w7eAaWZ_4jJc5_o
1
@zodiak_10 @Stinger_ zwariowaliscie czy co? Przeciez jak komendant by sie o tym dowiedzial, ze po sluzbie okrada domy, to go z pracy zwolni. Nieee, to musi byc jakas pomylka, to nie on.
1
@Kinginiesta moze by przyjechal ten fajny policjant z poczatku filmu. Troche zna dom i wiedzial by co i jak :)
0
@kamillek88 a kto ma grac? Ferran "baby shark" torres, czy kolejny 17 latek?
1
"Chociaż ostatnie mecze w wykonaniu Araujo nie należały do najlepszych i media spekulują, że może to mieć związek ze wspomnianymi doniesieniami z Niemiec"
Ciekawe jak autor takich slow sobie to wyobraza z perspektywy gracza? "O leci pilka, mozemy stracic gola, a za mna jest przeciwnik, to moze nie wybije tej pilki i mnie z pewnoscia bayern kupi"
2
@FcPortoFan1999 u mnie w miescie jakies 80-100km od ukrainy nie widzialem zadnego ukrainca co by zalozyl wlasna firme, a azjatow to juz sie kilku by znalazlo (nawet pod moim blokiem widze ze przejeli jeden budynek po upadlem firmie i cos tam szykuja)
3
@John_Doe file:///C:/Users/48692/Downloads/zezwolenia_na_prace_cudzoziemcow_w_polsce_w_2021_r.pdf
masz propagandysto, bo bredzisz dziecino. 65% to te twoje ukochane ukraincy, a tej jak to nazwales dziczy jest prawie 200k wielki cywilizowany czlowieku co nie potrafi danych poszukac, tylko swoje fobie rozsziewaj i teorie z 4 liter.
1
@John_Doe W 2021 r. padł rekord. Według danych Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej wydano wówczas 504 172 zezwolenia na podjęcie pracy przez cudzoziemców w Polsce. - money pl
Czyli mniej niz 1% tego co bylo w 2021. Takze skoncz siac swoja propagande, ze morze cudzoziemcow nas zaleje przez ta UE.
1
Mam nadzieje, ze lapcio pokaze skilla i zrobi ich lepiej niz oni na griezmanie.
0
@marcin62 https://imgflip.com/i/8aa4xt
2
Jak komus sie wydaje ze Holownia robi show w parlamencie to patrzcie to.
https://www.instagram.com/reel/C04ExvCSzSK/
Ale ja bym chcial miec posla z takim dystansem.
1
@PJ777 Lewy mimo iz zdziadzialy to ciagle bardzo dobry napastnik robiacy pkty z alaves, czy asyste do roberto, mimo slabego meczu. Na korzysc lewego dziala tez zerowy poziom konkurencji - Guiu to ciagle chlopak mlody i zespol B go potrzebuje, a ferran to chce byc jak rekin ze szczek, a wychodzi baby shark. Osobiscie jestem team antylewy i czekam na rogue jak na cud (moze wkoncu zaczniemy grac w 11), ale rozumie xaviego dlaczego gra lewym.
1
Pisowcy niby tacy obroncy moralnosci, tradycji narodowej itp, ale ustawy zeby byl obowiazek transmisji Kevina na swieta to nie wprowadzili.
0
@Kitek1640 a to tylko jedna z jego zalet.
1
@FcPortoFan1999 afera jest wtedy kiedy dzieje sie cos niespotykanego wczesniej, niespodziewanego, a tutaj z niczym takim nie mamy do czynienia. Ot znowu buraki sie naje.....
0
@Cvzx ciekawe kiedy tacy jak ty odryja, ze organizm to dynamiczny twor, i to co raz wyglada na cos lekkiego, z czasem moze sie przerodzic w cos powazniejszego.
1
Spokojnie, zaraz bedzie jakis faul na srodku boiska, za ktory real dostanie rzut karny i tyle z tego bedzie.
0
@Bernard777 ten sezon maja fatalny. Najgorszy sezon od lat. Maja jednego napastnika, 2 ŚO i tyle. Bez bramkarza, a zmiennicy zawodza, a jak ktos gra dobrze to oprocz Isco i Pereza nie trwa to dlugo.
0
Krótko i na temat: Roberto wyjaśnia Roberta.
0
@tomek8756 musze obejrzec odcinek jak w lotka gral. Skoro tak dobrze przewiduje przyszlosc, to moze i numerki trafie :D