Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 za przeproszeniem ale w takim przypadku wpier****** sie do okna zycia jak jeszcze bym byl plemnikiem.
0
@TR3YWAY mowisz jakby to byl jakis gwarant czegokolwiek na poziomie walki o mistrza.
0
@TR3YWAY dwoch LO za darmo/szkolki nie znajdziesz. Tak samo jak 3 napastniko-atakujacych.
0
@TR3YWAY Pytanie 1: Ciekawe kim ich chcesz niby zastąpić?
Pytanie 2: Ciekawe za co chcesz ich wszystkich zastąpić?
0
@MarioVeB! dosc płaskie takie. Nie podobają mi się :D
0
@TR3YWAY w meczu remis, a potem dogrywka i karne. W karnych to wiadomo, scenariusz jakby polska grala z francja w finale mundialu - no różnie może byc :D
0
@parpe moze teleranka nie bylo a lubial? Cierpienie nie jedno ma imie.
0
@TR3YWAY mecze realu z kotletico zawsze mi sie kojarza z jednym scenariuszem:
Bramka dla realu po farfoclu.
Wyrownanie atletico po ataku 2 pilkarzami, jeden z nich to griezman.
Czyli 1:1.
1
@cules100pro bo sad wydal wyrok.
Ulaskawic nie mozna kogos kto nie jest prawomocnie skazany (bo np co jesli odwolanie do sadu apelacyjnego a potem kasacja do najwyzszego powie ze byli oni niewinni? Nie mozna ulaskawic kogos niewinnego.)
0
@Ojciec5tkidzieci konstytucje trzeba poprawic i to jest fakt. Problem tylko taki, ze za 1,5 roku nie bedzie juz pisowskiego prezydenta, i wszystko bedzie klejone ustawami. W 1,5 roku nie da sie napisac i uchwalic nowej dobrej konstytucji. Pozostaja zatem takie cyrki przez te 1,5 roku.
0
@BorzyKrzys polecam monolog z odcinka Opowiesc wigilijna
11
@gumaz nie jest pytaniem ilu przyjdzie. Pytaniem jest ilu wroci, bo emeryci moga nie przezyz mrozow albo sie poslizgnac na lodzie.
0
Adrian: Agata, tylko nic nikomu nie mów, że ich tu widziałaś.
Agata: Akurat nic nie mówić to potrafie najlepiej na świecie.
......
A potem kiedy siedza w celi grypserzy i czytają, że dwóch dzielnych co walczyli z przestępczością:
2
@urbipl jak mialem w banku zatwardzialego pisowca, ktorego oszukali to go obsluzylem profesjonalnie, a nie jak pisowca. Niektorym przez mysl nie przejdzie, ze mozna odgrodzic zycie i poglady polityczne od pracy
3
@Ptasior 19
18,5
18,5
18,0
19.0
Kiedy druga seria?
1
@hayek te metody to jednak ich roznia.
Nowak nie wpisal zegarka do oswiadczenia - out.
Miro zrobil afere hazardowa, out.
Kuchcinski latal za panstwowe - 0 konsekwencji
szydlo rozdawala nagrody pod stolem - to samo.
I tak by mozna wymieniac.
2
@BoreekxD mimo wszystko daje momenty, ktore na pare ladnych punktow sie przelozyly. Trzeba tez pamietac ze gory forsy nie mamy na nowych ludzi wiec ja obstawiam wypozyczenie z opcja kupna za 35.
1
@bari_94 nie ma przypadkow, sa tylko znaki.
1
@LM10GOAT sevilla/valencia. To druzyny w kryzysie, ale tez uznane marki, wiec na stadion wincyj ludzi moze przyjsc, to i zarobek wiekszy moze bedzie.
5
@NeroTFP1 tzw syndrom vegety "Ona taka nie jest"
6
@hayek - Jasiu a kim jest twoj tatus?
- Jest prostytutka i robi wszystko za 50zl
- Jak tak mozesz mowic, przeciez wiemy co twoj tatus robi
- A co mialem sie przyznac ze pracuje w tv republika?
1
@michal1899 i absolutnie nie zawodnikow. Wszyscy dookola niewinni tylko kszawi.
0
I teraz sie zleca mędrcy rambli i powiedza:
https://imgflip.com/i/8bmmcs
0
Ciekawe kto w tym meczu dozna kontuzji. Stawiam de Jonga.
0
@LM10GOAT o ile mi wiadomo to pierowtny plan byl, zeby dolaczyl w lipcu 2024 wiec nie mial wcale pol roku.
1
@LS https://www.infor.pl/twoje-pieniadze/podatki/6419042,minister-finansow-w-2024-roku-bedzie-ulga-w-podatku-belki-ile-wynies.html
Tez na to licze bo to oznacza dla mnie pare tysiecy wiecej.
0
@panczo leczenie zebow tez nie ratuje zycia, a sie je refunduje.
Porownywanie botoksu do ciazy, ktora ma duzy wplyw na zycie kobiety to sory ale slabe. Po to sie placi podatki, zeby system w istotnych sprawach mogl pomoc takiej osobie
0
@panczo A) Kobieta, ktorej to dotyczy oraz czlonkowie jej rodziny tez moga placic podatki, wiec dlaczego nie mozna tego finansowac m.in z ich podatkow?
B) Place podatki z ktorych oplacane sa badania piersi albo leczenie nowotorow jakis jajnikow czy badania ginekologiczne, ktorych nigdy nie zrobie. Finansuje sie tez milion innych rzeczy, ktore mnie nie dotycza, i z tego powodu mam nieplacic podatkow czy o co chodzi?
1
@ranger3120 burżuazja kurła. Ciekawe skont wzion na to pienionszki, pewnie ukrod zuodziej jeden :)
11
@krycha2201 :)
https://imgflip.com/i/8bjknn