Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca no wlasnie ! masturbacja tez jest fajna !
To znaczy kolega tak mi mowil :D
4
@Faro na miescie mowia za chca go Rafa Leao zastapic.
0
@LM10GOAT Tak i kupic kogos z bayernu.
W zeszlym sezonie mu liczylem dosrodkowania, ktore nie przeszly 1 obroncy - skonczylem na 10 potem mi sie nie chcialo. Parodia
5
@draxidox akcje spolek produkujacych dlugopisy spadly o 70%
2
@MESSIah16 czekam az wysla glosowke kaczynskiego "Chcesz kupowac u niemca?!"
5
Informacja o tym ze suarez opuszcza lige jest niczym otwarcie okno po puszczeniu najobrzydliwszego pierda jaki kiszki mogly wyprodukowac :)
3
@Forsyth mieszkanie mialem w wieku 20 lat.
Dzis zyje z najmu i odsetek.
Nie mam prawa jazdy ani samochodu.
Przepraszam ze jestem oferma zyciowa i dziunia mnie nie polubi :(
0
Ez abde jest tak daremny, ze nawet swoim podaniem doprowadzil do kontuzji Isco. Te 7 baniakow za niego to naprawde dobry pieniadz jaki byl za niego zarobiony.
3
@kubix05 ktory dzis stal sie rajem dla oszustow i patusow. Polecam popatrzec jak niedawno zuckenberga w parlamencie usa orali, a o tym co sie na fejsbookowym marketplacie dzieje to juz szkoda gadac. Dziesiatki profili oszustow zglosilem, nie zdjeli nawet 1.
2
@kanver_ cwiakala powiedzial pare razy (powolujac sie na jakiegos zawodnika starszego) ze przychodzi taki czas ze jak idzie i grasz w wieku 30+ i przychodzi przerwa (miedzy sezonami, lub jak wtedy mundialowa) to nagle po niej wszystko siada. Trenujesz tak samo, zyjesz tak samo, ale wychodzi juz duzo gorzej i tutaj tak jest chyba.
0
@TR3YWAY balde sie objawil i zgasl, zobaczymy jak dalej.
Cubarsi ma przecudne wyprowadzenie i stawianie na niego to must be.
Christensen wg mnie odejdzie na 95%, bo raz ze nie jest w tym sezonie skala, przyszedl za darmo wiec ksiegowi sie uciesza, a i kosztowac bedzie calkiem sporo (newcastle/united zapewne beda szukac obroncy, a on w anglii juz ma renome).
3
@MESSIah16 w dyplomacji nie o prawde idzie, a o interesy, a pisowski dlugopis po raz kolejny udowodnil ze w dyplomacje nie potrafi (tak jak i w kazda inna gre).
0
Czy pary jednoplciowe powinni miec prawo posiadac dzieci?
Oczywiscie, oni tez powinni miec przejeb***
3 sniadanie mistrzow :D
0
@ranger3120 kiedy musisz sie zastanawiac co bardziej bawi:
A) wypowiedzi adriana
B) ludzie, ktorzy oczekuja wysokiego poziomu intelektualnego w wypowiedziach adriana,.
0
@mientusek1407 bylo Benzema-Kaka-Ronaldo = miala byc miazga
byl Hazard = miala byc miazga.
Wiekszym problemem jest nasz sklad.
0
@RomanHoffer zamawialem z wielu innych pizzeri i nigdzie tego plastikowego dziadostwa nie ma, wiec dobrze robi unia, bo po co produkowac wiecej bezuzytecznego plastikowego syfu
1
Nie rozumie tych emocji po kolejnym przedstawieniu arbitra.
Zeby to sie stalo po raz pierwszy to ok. Jakby to sie stalo po raz piaty to tez rozumie. Ale w tej lidze to jest tydzien w tydzien od lat. Dla mnie dziwne by bylo jakby mecz byl bez bledu.
1
@Eto'o9 R10 podpalil? Obie kartki to "rzal i bul" . Takich kartek to by nie pokazal praktykant na orliku, a co dopiero ktos powazny.
0
@Stanio87 ojoj tak mi przykro
0
@FcPortoFan1999 idac ta logika ze jak sa slabi to mozna, to ja bede uwazal ze twoj komentarz jest slaby i mi wolno cie zwyzywac jak chce.
0
@NsKi ktos podrabia podpis, a ty sie w reklamacje bawisz? Przeciez za to jest prokurator. A jak w tych przesylkach bedzie jakies wezwanie do zaplaty czy inne powazne rzeczy to ak sie z tego wytlumaczysz?
2
@Kgorecki2500 no ta, robmy cyrk z wyborow najwyzszego urzednika w panstwie, bo atencjusz chce zobaczyc jak to jest. Gwałt-party też bedziemy robić, bo ktos chce zobaczyc jak to jest byc gwalconym?
1
@FcPortoFan1999 czyli wyzwyska od najgorszych w strone sedziego sa spoko i niech zostanie jak jest tak?
2
@MESSIah16 magiczne slowo - konkurencja. Skoro inni maja taniej szybciej i lepiej, to jak poczta ma wyjsc na +?
0
@Gaz a teraz podanie, cyk pileczka odskakuje i pretensje.
2
@TR3YWAY zadne 25 lat. To jest juz cwierc wieku.
1
@TR3YWAY podobno niedawno konczyles 20 ilestam lat. Mowilem, ze starosc nie radosc takze sie zaczelo :D
0
Ciekawe czy Kounde odpocznie kiedys.
0
@BORO_12 jak nie ma sie nic madrego do powiedzenia to mowi sie ze poszedl na kase. Nie masz pojecia jak wygladaly te cale negocjacje to skad mozesz cokolwiek wiedziec co kto ile i jak mu proponowal.
0
Andrzej mowi ze do niego nie dzwonia, ale kiedy on dzwoni....
https://imgflip.com/i/8eihep