Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 ciekawe ze nikt mu nie wypominal pogladow za zycia
0
@MESSIah16 ah to rozumienie powiedzonek doslownie :) Szkola janusza kowalskiego :D
0
@MESSIah16 Wrog mojego wroga jest moim przyjacielem.
3
@FutureFCBarcelona nie widze zadnego di caprio a na zdjecie patrze sie z wyjatkowa uwaga :)
0
@Kymo inflacja zapierdziela w druga strone
14
Male przypomnienie:
Wczoraj 15 lutego byla 17 rocznica jak ktos przejechal babe na pasach i nie poniosl za to zadnych konsekwencji.
1
Ostatnio bylo 200.
To znak ze inflacja tak zapierdziela, ze teraz 100 baniek jest warte 200.
3
@Murazor co roku umiera setki ukrainek, ktore sa ukrainkami. Nie ma przypadkow, sa tylko znaki.
0
@Kgorecki2500 a ile projektow bylo skladane przez powiedzmy ostatnie 15 lat?
39
@Comentateiro wielu ukraincow zwiazalo sie z ukrainkami i jakos zyja.
2
@EkspertzOrlikq a no tak, juz w sumie zalapalem :D No ale tak bywa, jedni widza swiat kolorowo, a inni czarno bialo :D
0
@626 a ja kiedys widzialem zidane ronaldo casillas figo bekcham raul r.carlos i wyszlo xd. Nazwiska to nie wszystko.
0
Dziwnie jest nazwac kogos w tej calej ferajnie "najlepszym" :D
0
@blodziakk czyli standardowy placz tutaj, nic sie nie zmienia. Taka sama spiewka byla jak hazard przychodzil.
0
@JimMorrisonFCB to tak jakbym deklarowal sie jako czysty i pedantyczny czlowiek, ale lubie smarowac sie gunwem.
0
@spacer o xtb slyszalem pozytywne rzeczy, z kolei przelwy na binance bedziesz mial blokowane przez bank (przynajmniej w tych w ktorych pracowalem :D), ale za ktoryms razem puszcza jak potwierdzisz
0
@JimMorrisonFCB nikt nie oczekuje od nich swietosci, ale przyzwoitosci, a takie wpisy kolo przyzwoitosci to nawet nie staly.
2
@bartas97 w ing niedawno zalozylem dla promocji - w tym banku nic nie dziala poprawnie. 8 wniosek dopiero przeszedl, bo apka sie wieszala i wywalal wszystko. Az mi sie nie chce reszty opowiadac.
mbank od kwietnia chyba wprowadza nowa taryfe i to bedzie jeden z najdrozszych bankow (zapewne najdrozszy) w kraju.
Polecam santander - darmowe przelwy natychmiastowe i bluecash to cos gdzie nie masz w innych bankach, do tego 1% zwrot za rachunki. Maja tez promocje, wiec jak cos to pisz priv pomoge Ci ogarnac temat zebys zgarnal bonusy od nich.
Pracowalem w 3 bankach, konta mialem w 9 wiec cos niecos ogarniam temat :D
0
@4drian0 kolega go prawie nie poznal. Pewnie dlatego ze w ubraniu :)
3
@FutureFCBarcelona o nie przyjada do nas obcokrajowcy w liczbie wielu tysiecy, co to sie teraz stanie......
a nie czekaj https://forsal.pl/gospodarka/demografia/artykuly/9410129,cudzoziemcy-w-polsce-w-tym-roku-to-nie-ukraincow-przybylo-najwiecej.html
2
@Arden cos jak ferdek kiepski w odcinku zagadka niesmiertelnosci :D
1
@MESSIah16 kiedys sie mowilo ze moze startowac zaraz po baraku. Miala miec taka popularnosc, ze pytanie bylo z jaka przewaga wygra, a nie czy wygra.
0
@TR3YWAY i czy te totenhamy czy menczestery maja taka ramble, gdzie dowiedza sie jak maja grac? No nie, takze nie ma dyskusji, jak chce sie rozwijac to tylko tu :D
0
Na prawej wolalbym J.A+ Hectora+ Cancelo, a na srodku to on ma momenty top, a raz flop. Jak dla mnie pozegnalbym najpierw Christensena ze wzgledow ekonomicznych, a potem żula kurde.
0
@Barcelonka070 widze ze przelew z frontu propagandy przyszedl, bo spamujesz postami
1
@fart na pocieszenie podpowiedz: tlusty czwartek mozesz sobie zrobic we wtorek, albo w sobote. W zasadzie to kiedy chcesz.
0
@bartekvisca wypowiedzial sie expert co tyle wie o bankach co mu na rambli napisza.
1
@Forsyth tak swoja droga kiedy takie tresci zostaly wprowadzone, bo jak chodzilem do szkoly (a skonczylem w 2010) to np o auschwitz, pileckim czy wolyniu to moze z 20min mialem.
0
@Destroyer_of_Worlds fantazja cie ponosi wiec moze male przypomnienie https://imgflip.com/i/8fs3ow
5
@Kessie ooo, to ten znany lekarz co byl zolnierzem w wojsku i potrafil naprawic kran w sutannie, bo pracuje jako mechanik samochodowy.