Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby United ale jakbym podobne rzeczy widzial w innym klubie :)
https://www.facebook.com/reel/712070784288912
0
@blakkudium nieudana to inwestycja Betisu. Z reszta widac to po klubie to ktorego idzie - przez pol sezonu szorowali po dnie.
2
@NeroTFP1 Co tu duzo gadac. W latach 80- i 90- robic filmy potrafili na top poziomie. Terminatory, predatory, obcy, jumanji, omen (chociaz tutaj zaczeli w 76), titanic. shawshenk i wiele innych prostych filmow fabularnych.
0
@Ojciec5tkidzieci sami tworcy i producenci chyba w zwiazku z tym dostali raka mozgu ze jest 2 czesc, a ta ma wyjsc jeszcze w marcu.
0
@TheNekro94 widzialem pare filmow w zyciu, a wsrod nich byly filmy samoswiadome swoich ulomnosci, konwencji itp. Ten film nie sprawial takiego wrazenia (w moim mniemaniu) ani przez sekunde.
2
Ostatnio pojawila sie informacja o zlotych malinach. Kilka nagrod dla najgorszego filmu dostal film Puchatek Krew i miód z 2023. Uznalem, ze z ciekawosci obejrze ten film, bo moze nie jest taki zly i chociaz nie jestem wielkim koneserem kina etc to krotka refleksja:
+ Ładna aktorka
+ Cycki w jednej scenie
- Aktorzy w W11 przy tym filmie to prawdziwi profesjonalisci
- Praca kamery
- Kostiumy
- Dialogi
- Scenariusz jest tak glupi, ze pisal go chyba duet Janusz Kowalski & Marek Suski
- Dosłownie wszystko. Sceny sa tak nielogiczne wobec siebie i z pupy ze to szok
Kazda minuta przy tym filmie to +1 komorka nowotworowa w mozgu. I cos takiego dostaje druga czesc. Jesli kosmici to wyzsza forma inteligencji to nic dziwnego ze omijaja ziemie szerokim lukiem. Film jest tak slaby jak 8 tasiemiec w tym samym jelicie.
1
@draxidox To moze 2 ciekawostki:
1. W Chinach moj ziomek z aliexpress tez sobie chwali paczkomaty, ktore sa rownie popularne w jego okolicy.
2. Jak pracowalem w banku to mielismy info ze holendrzy sa zywo zainteresowani implementacja systemu blik u nich.
1
@marcin62 Za jaja i na latarnie, a jak nie to w kamasze i do iraku - Marian Paździoch.
Ale bym chciał żeby sie znalazł jakiś polityk z jajami i wprowadził wkońcu do KK morderstwo drogowe z kara dożywocia, a jazda po pijaku uznawana by byla jako usiłowanie.
0
W oderwaniu od patologia mma proponuje państwu na niedzielny chill oucik odcinek podróżnika - tym razem do Beninu. (będzie również ciekawy wątek polityczny :D)
0
@FcPortoFan1999 sprzedawanie wodki i browarow 15latkom tez by sie sprzedawalo, a jednak zakazane
42
@FcPortoFan1999 bo to promocja patologii. Potem wyjdzie gowniarz jeden z drugim i uwaza ze to fajny i dobry sposob na zycie. I bedziemy zalewani wiekszym tsunami gowna, bo zamiast tworzyc cos jak sensacje xx wieku, history hiking, kanaly naukowe albo fajna rozrywka, bedziemy ciagle ogladac jak sie 2 zjebanych patusow leje po mordzie.
3
Abstrahujac od wiarygodnosci tej wiadomosci, to jednego juz tam za 200 baniek opchnelismy, srednio sie to skonczylo.
0
@LM10GOAT ja kilku milionom ludzi nie mowie ze lecze raka. Ma dokladnie to na co zasluzyl.
0
https://demotywatory.pl/5240570/Mis-z-Zakopanego-narzeka-na-hejt-w-internecie-Gosc-dziala
Ojoj jestem pazernym oszustem i mnie hejtujo, to ratunku pomocy!
Moze szanowny pan uzdrowi internet z hejtu jak ludzi z raka chcial leczyc swoimi mocami.
5
@Faro Bo wam to sie oczy otworzom, kiedy mnie sie zamknom - Ferdynand Kiepski.
Prawdziwy wieszcz XXI wieku i to duzo lepszy niz np Stanislaw Ignacy Mickiewicz :)
1
@maroon oprocz KimMisia w bayernie i skrzydłowi podobno kręcą noskami, a Sane ma rok kontraktu. Wszystko zalezy czy bedzie 1:1 czy 1:4 na zakupy.
3
@MarioVeB! kapturzylem mnicha, marszczylem freda i inne tego typu. A czemu pytasz?:)
1
Spokojnie, to tylko katastrofa.
2
@Knysz Balde, Yamal, Cubarsi, Lopez- to pewnie same 35 letnie dziadki i to Koeman na nich postawil...
Wez sie gosciu zastanow 3 sekundy zanim cos palniesz.
6
@Safrani "to wojny przemoc i gwałty"
dlatego dorzucmy dewastowanie dziel kultury tam gdzie wojen przemocy i gwaltow juz nie ma
https://imgflip.com/i/8ihgoy
6
Mialem na dzis inne plany, ale trzeba wyruszyc w podroz i zebrac 7 smoczych kul i go przywrocic do zycia (krilan moze poczekac).
https://tvn24.pl/kultura-i-styl/akira-toriyama-nie-zyje-autor-serii-dragon-ball-mial-68-lat-st7810241
1
@Arden w sensie wychodzisz bic czarnych, ktorzy nic nie robia?:)
0
@MarioVeB! ojoj konfiarze wywracaja kolejny stolik. Niedlugo nie bedzie przy czym obiadu zjesc, tak wszystko powywracane bedzie :D
1
@MESSIah16 https://imgflip.com/i/8idz34
2
@NeroTFP1 nie dosc ze pazerny to jeszcze oszust.
0
@MESSIah16 zdarzylo sie w zyciu naklamac np mamie ze nie bylo jedynki, czy kolezance ze nie jest gruba (chociaz tutaj to podchodzi pod samoobrone), ale tak jak on to juz przesada. Albo jest chory albo nie ma moralnosci.
1
@TR3YWAY jesli dla ciebie kolor skory ma az tak duze znaczenie to znaczy ze masz powazny problem.
0
@Bykunn "cycki są wrzucane już absolutnie wszędzie" skoro dziala i jest dobrze to po co zmieniac ?:D
0
@fcbarcafan19 "pisał o scenie seksu"... "bo lubię takie klimaty".
Dla takich jak Ty powstal nawet oddzielny "gatunek filmowy" :D
1
@NeroTFP1 Dziekuje, ja ciagle się ucze
i nastepnym razem nie napisze juz ksztusze :)