0

@tbas powybijali szyby i cyk juz nie trzeba ich myc dla jezuska
Jest mi tak przykro :


1

@fcbarcafan19 *W CS`ie 1,6 i jakis tam armiach na swiecie.

0

@Kidd moze to wydarzenie zmobilizuje niektorych i rozbierzecie i wyrzucicie wkoncu choinke :)

2

@NeroTFP1 i francuzi. Co prawda nie maja nic z tym wspolnego, ale Al Bundy obwinia za wszystko francuzow, a taki autorytet nie moze sie mylic.

1

@NeroTFP1 Mam dwa pytania co do oferty:
1. Czy deska używana czy nowa?
2. Czy da się nią równie dobrze kroić co nożem?
ps. Chcesz cos z ejwonu?:D

1

@Kidd najlepsza recenzja gry tego typu ever !


5

I mamy pozytywna rzecz, ktora pisiory zrobily.
https://tvn24.pl/biznes/tech/ministerstwo-cyfryzacji-o-zmianach-w-walce-z-oszustami-nowe-obowiazki-dla-operatorow-komorkowych-wicepremier-krzysztof-gawkowski-komentuje-st7838197

Co prawda zrobili to na odpierdziel i po tym jak setki tysiecy osob stracilo mniej lub wiecej kasy ze swojego konta, ale jednak. Mam nadziej ze lewica sie jednak na cos przyda i jej minister dopilnuje dobrego dzialania ustawy i ukróca spam od scamerów.

5

@Bykunn inne banki oczywiscie maja, tylko ze za oplata (lub ewentualnie w zaleznosci od rodzaju konta do kilku w miesiacu za darmo). Santander ma bez limitow ilosciowych za darmo - i to jest ta roznica.

8

@clyde @NeroTFP1 @tbas ja polecam konto w santanderze.
Po 1 trzeba miec konto w 2-3 bankach, a nie w 1. Trzymanie kasy w 1 to proszenie sie o problemy.
Po 2 maja przelewy natychmiastowe za darmo, czyli cos czego nie ma zaden inny bank. Majac w santanderze z tymi natychmiastowymi masz de facto te same pieniadze dostepne we wszystkich pozostalych (bo cykasz natychmiastowy i jest na 2 koncie w 3 minuty.) Jak ktos z rodziny etc nie ma przelewow na telefon, albo zapomnialo sie rachunku zaplacic a jest weekend to tez cykasz natychmiastowy i ejst w terminie.
Po 3 za placenie rachunkow z ich konta jest 1% zwrotu. Niby nieduzo ale przy kilku osobach taki rachunek za internet+prad+gaz to juz wychodzi sensowna sumka w ciagu roku.
Po 4 polecam strone https://moneteo.com/rankingi/konta-osobiste
Po 5 jak ktos nie chce dodatkowe bonusy, albo jest ciekawy jak z promek bankowych mozna wyciagnac dodatkowa latwa kase to priv :D

1

@RomanHoffer bo ogrodem to sie trzeba umiec zajmowac. Zadnych dzieci, zony, cycata laska i piwko co piateczek. Tak mowi ekspert.


3

@Monegros Przez osiem lat, do czerwca 2016 roku, pełnił funkcję prezesa i wiceprezesa zarządu Banku Pocztowego. W tym czasie bank pozyskał około miliona klientów i przeszedł transformację z instytucji rozliczeniowej w masowy bank detaliczny, uruchamiając m.in. nowoczesną bankowość internetową i sieć około 300 placówek.

Wcześniej, przez siedem lat, związany był z mBankiem. Zarządzał m.in. obszarem marketingu, sprzedaży w Internecie i rozwoju biznesu.
Za bankier.pl

Czyli pracowal przez 15 lat pracowal w bankach, ktore za jego pracy mocno sie rozwijaly. Ten argument o zonie jest tak z dupy ze slow szkoda, bo co ma lodzka spolka lotnicza, do najwiekszej instytucji finansowej w tej czesci europy?

1

@FcPortoFan1999 chyba te dzieci z tunelu :D

1

@Sulimo i dlatego potrzebuja autorytetow i tu pojawiam sie ja :)

2

@DonAndrzejos plagiatowal swoje teksty od 11 lat.

2

@Sulimo chamie rudy juz spodnie sciagalem, a tu nie ma za duzo :(
Sa filmiki z happy endem, tutaj jest very sad end :D

14

@NeroTFP1 ostatni tak dobry podryw widzialem tutaj jak vegeta opisywal swoje podboje milosne

0

@Barcanajlepszyteam @Who_you_mam mogl przepisac na zone, albo trzyma w rajach podatkowych, albo miec je ulokowane w nieruchomosciach. Mozliwosci jest duzo

0

Kojarzycie czy w sieciowkach typu leclerc, biedronka albo jakis empikach mozna kupic foliopaki kurierskie 50 sztuk? (chodzi mi o sklepy stacjonarne).

1

@Safrani projekt zmian w belce juz jest. Co prawda dziadowski ale jest (lepsza ulga z jakims przelicznikiem niz nic).

0

@jacobFCB frajdy rozumianej jako takiej dziecinnej radochy to Flatout 3 ultimate carnage. Jazda rozwalajac wszystko dookola lacznie z samym soba w tle fajnej muzyki dawala pure pleasure.

0

Pojawil sie artykul o podziale kasy z nowej Ligi mistrzow.
Wyciekl rowniez filmik jak Laporta negocjucje z uefa udzial w tej lidze mistrzow.


Ps. Kiepskimi da sie skomentowac wszystko :)

4

@JimMorrisonFCB ale somsiada to juz bym poczestowal. Niech sraczki dostanie zuodziej jeden :)

0

@Arczi87 A) nikt nie powiedzial ze to musi byc 7 milionow rocznie, bo raty moga byc nie rowne
B) Moze ktos teraz nie ma 10 mln lub musi je wydac gdzie indziej dlatego taka odroczona platnosc mu sie przyda.

0

@Forsyth moze sie nie znam na dzialalnosci nbp, ale umie przeczytac Art. 55. - [Obowiązek dyskrecji] - Narodowy Bank Polski. Nagranie traktatu sopockiego jest dowodem ktory ciezko podwazyc, zatem TS uzasadniody w tym 1 punkcie.

0

Klauzule trzeba wplacic odrazu, dogadujac sie z klubem mozna rozkladac na raty.

0

@JarekS tylko ze tacy pilkarze jak Keirrison Henriq czy Arthur to byly prospekty i warto bylo w nich zainwestowac tak jak real to zrobil z vini czy rodrygo

0

@NeroTFP1 zgadzam sie. Bede go doping.... to znaczy kibicowal mu.
@Trojanek23 mignal mi tweet od naukowego belkotu, ze jesli to prawda, to za 1 razem musial spozyc tego wiecej niz zajmuje caly wszechswiat, biorac pod uwage szybkosc przetwarzania tej substancji przez organizm :)

1

@VbamboeB najwazniejsze jest szczescie. Ludzie na titanicu zdrowi byli tylko szczescia nie mieli.
Jak bedzie szczescie to i zdrowie jest.

3

@Comentateiro raz pracujac w cc natrafilem na pania, ktora mocno dyszala (myslalem ze biegla po schodach). Zaoferowalem kredyt, bo musialem, na co ona "nie dziekuje, ja przeszlam covid, a teraz mam raka pluc, zostalo mi 3 miesiace zycia, odblokowuje bo chce dzieciom pieniadze przekazac".

0

Huber = Sprite
Reszta zawodników = pragnienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?