Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC bo to jest normalnie :
20
Właśnie trwa awaria blika, więc krótka historia o logice klientów.
Podczas jednej z takich awarii zawdzwoniło babsko z pretensjami, która nie rozumiała że blik to tylko usługa z której banki korzystają. Oburzona uznała, że bank jest nieprzygotowany na to i powinien mieć swoją alternatywe.
Logika baby - każdy bank powinien zrobić swojego własnego blika, żeby być przygotowanym na awarię tego właściwego :)
Uczcijmy minutą ciszy wszystkich konsultantów infolinii banków, do których teraz wydzwaniają klienci drąc japy na niewinnych pracowników.
1
@Popitek12 fc barcelona - stal mielec. :)
1
@HighestInTheRoom jakas typiara wystawila na vinted figurke smoka shenrona z dragon balla z opisem, ze jest to 22 letnia figurka prosto z japoni.
Zapomniala dodac ze uzyla zdjec takich samych jak sa na chinskich portalach tam gdzie ja kupila miesiac wczesniej :D Zglosilem ja 6 razy i 6 razy jej usuneli ogloszenie :D
Sam ta figurke zamowilem, moze odsprzedam, ale durna baba nie bedzie ludziom ciemnoty wciskac ze to jakis antyk.
0
@tristan87 "Stanislaw Ignacy Mickiewicz jakby zyl, to by sie w grobie przewrocil" - Ferdynand Kiepski w odcinku Szkola Rzycia. Kapitalny odcinek :D
0
@barteq akurat tak konkretnie w Betisie tez nie pogram bo:
A) Betis nie wejdzie do pucharow (na 90%) wiec bedzie mniejszy budzet, w ktorym fati sie nie zmiesci
B) Po lewej stronie tak smiga Ayoze Perez, ktory zjada Fatiego na dzien dobry
Bardziej Sevilla, ktora potrzebuje kogos kto odbuduje sie razem z nia czy jakas Valencia.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@BorzyKrzys jak widac banaly to za wysokie progi dla niektorych.
5
@Pingpongista widze ze sebixa zabolala. Idz sie doedukuj bo masz nie dosc ze wiedze na poziomie przedszkolaka to i podobne IQ
0
@Rl9k1nG wszelkie pozostalosci po zwiazku radzieckim - ukraina, rosja.
Gram w wowa na serverze gdzie jest ich pelno - zachowuja sie gorzej od bydla
Ide do sklepu to stoja i wciskaja jakies syfne papierochy i wóde.
Ide przez miasto to tylko slysza "a pan papierosa ma?
Chcialem pomoc takiej ukraince jak sie wojna zaczela to byla chetna do pomocy dopoki sie nie dowiedziala, ze oferuje jej maly pokoj 1 osoby w malym miescie, a nie duzy pokoj kilkuosobowy w duzym miescie.
1
@Rl9k1nG Dac dom jakiemus piesełowi ze schroniska (najlepiej takiemu staruszkowi, albo takiemu co tam jest najdluzej)
1
@Pingpongista nie dziwi Cie to, ze on to powiedzial przy wyjsciu przed kamerami, a nie w srodku sali prosto w twarz?
Jak nie widzisz takich rzeczy oczywistych to nie ma co z Toba rozmawiac. Idz polajkuj ducha dla sebixow.
4
Temat dyplomacji to moze taka mala ciekawa historyjka, ktora opowiadal mi moj wykladowca z dyplomacji czy tam stosunkow miedzynarodowych (juz nie pamietam).
(Przelom lat 90 i 2k). Jeszcze nie tak dawno dzieki temu ze Jelcym byl alkoholikiem w rozmowach o wycofaniu wojsk radzieckich z Polski, to podano mu wódę, ubzdrygonił się w 3 du*y i sie zgodzil na ich wycofanie. Polska dyplomacja negocjowala cos tam z francuzami i negocjacje nie szly dobrze. Uznano, ze mozna zastosowac podobny trik i kupiono porzadne wina z Francji i na kolacji gdzie mialy toczyc sie rozmowy ze strona francuska miano je podac (no wiadomo, aby sie lepiej gadalo). Nie przewidziano jednak, ze ten glowny z kim maja rozmawiac i jest decydentem jest ebanym abstynentem i nie pije zadnego alkoholu. Rozmowy nie poszly dobrze :D
Ot takie kulisy jak sie miedzy innymi zalatwia rozne sprawy w dyplomacji :)
3
@Pingpongista widzisz, tak sie sklada ze na studiach mialem zajecia ze stosunkow miedzynarodowych i dyplomacji z bylymi dyplomatami w placowkach miedzynarodowych (m.in nato) i sie od nich nauczylem, ze:
A) Jezyk dyplomacji jest bardzo specyficzny
B) Nie zawsze znaczy to co jest wyrazone slowami
C) Komunikat nie zawsze ma wywolac efekt w panstwie do ktorego jest kierowany.
5
@tristan87 i teraz prawilne mordeczki w internecie https://imgflip.com/i/8l99xl
2
@Pingpongista ciekawe ile ekspert z tweetera pan Duch przepracowal w dyplomacji, ze tak swietnie zrecenzowal. Zapewne ani doswiadczenia, ani wyksztalcenia nie ma, a jest od kolejnym idolem stolowek przyzakladowych zbierajacy poklask od sebixow.
0
Czuje ze zaraz zrobia cyrk i AM przedluzy Hermoso, my Alonso, dojdzie do wymiany i ze niby "przyszedl za darmo, a odszedl w wartosciowej wymianie".
0
@kuz z punktu widzenia katola to kazde zycie od poczecia jest najwazniejsze, czyli mordowali od 20 wiekow. Zatem ludobojstwo nazistów+komunistow < ludobojstwo katolikow.
3
@Arden a dla zainteresowanych polecam
0
@SamuraJack masz powazne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Od twojego wpisu az mi sie nowotwor w mozgu zaczal robic.
3
Przez takich jak Gavi czy Yamal teraz kazdy 17 latek bedzie uznawany za mega talent i bedzie dzika presja na branie ich do 1 druzyny, a jak to sie nie odbedzie to placzki na takich forach beda narzekac jaki to trener zly.
Fakty sa takie ze wiekszosc i tak koniec koncow wyladuje w alaves, las palmas i innych, bo zjadla ich presja, albo przeskok do seniorow okazal sie za trudny.
0
@esem91 szkoda ze caly betis sie nie dostosowal. Praktycznie juz sa poza pucharami.
0
@BulaKG https://youtube.com/clip/Ugkx9qBLO_rcdtneBO7RrDWdAB94BKHhMbeh?si=f3Udm-UQvYut6_rY
0
@ViscaelBarca2007 @MesQueUnClub96 zamiast klepac bez myslenia to zalecam wejsc tam, poczytac (zajmie wam to max 2 minuty) to zrozumiecie ze nie za opoznianie zmiany w meczu.
0
Ale zeby Kevina na swieta nie bylo w TV to normalny skandal.
"Nie o takie polskie walczylem"
0
@Rl9k1nG odpisalbym mu "oskareczku, godnosc zgubiles"
0
@Rastafarnianin To apropo cierpienia jest rozkmina.
Wedlug (chyba) sw Katarzyny, Jezus mial byc juz katowany w nocy. Potem caly dzien bity, musial latac pomiedzy tamtymi krolami, bo nie wiadomo kto mial go sadzic, a na koniec dzwiagac (wedlug badan) 100 kilowy krzyz (to wszystko bez jedzenia i picia), a na koncu wisiec na nim 6 godzin.
Przy zalozeniu ze tamtejsza dieta, jak i fizyczna praca ktora wykonywal daje mu + do wytrzymalosci, tak cala akcja wydaje mi sie malo prawdopodobna. Co prawda ludzie przezyli nawet Auschwitz przez 4 lata, ale czy ludzkie cialo moze byc az tak wytrzymale?
*Jezus mial miec typowo ludzkie cialo wiec argument boskiego ciala, ktore dawalo by mu bonusy odpada.
2
@LukaszFan wszyscy sie musza do tego przylozyc. Zwykly kowalski powinien zaczac od papierowych slomek i recyklingu, a wielkie korpo od emisji swoich co2 (szkoda ze poki co to tylko jedna z tych stron jest cisnieta do reakcji)
1
@Stinger_ @Rl9k1nG zrobiono to dlatego, ze jesli w finale nie gralaby barca lub real to nikt by sie tym nie interesowal. Ludzie ogladali by nawet mecz barcelony z jakims alaves czy cadiz niz taki puchar, dlatego zeby ktokolwiek zauwazal ten final zrobiono jak zrobiono.
0
@Faro czekamy na eksperta z rambli https://imgflip.com/i/8l0475