Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 ja juz jestem zamozniejszy od brytyjczykow (co prawda od tych co nie maja zupelnie nic, ale jednak).
0
@Kazragore kapitalny pomysl, wydoic ich a potem wyjsc, tak sie buduje wiarygodnosc.
Bedziemy miec zdrowe pyszne zboze jak na ukrainie wzbogacane o rozne pierwiastki wycofane lata temu, i bedziemy tak szczesliwy jak brytyjczycy po wyjsciu.
Unie nalezy reformowac, ale napwne nie jak to robil pinokio z ruska agentura orbanowska poprzez fochy, machanie szabelka i robienie z ludzi debili.
0
@NeroTFP1 o kurde no tak, wiosna przyszla i czas sie umyc. Dzieki za przypomnienie :)
0
@tomek8756 raz obslugiwalem klientke, ktora zostala oszukana przez internet, a pan policjmajster kazal jej przyniesc nr ip tego typa to wtedy zglosza przestepstwo
1
@marcin62 nie jestem lekarzem, ale stawiam diagnoze "Niedoebanie mózgowe"
0
@blakkudium Ciekawe za kogo w betisie niby. Na ich 9 nie ma wzrostu, z lewej Ayoze perez jest kapitalny, na 10 gra isco, a na prawa roque raczej nie pasuje.
0
@Radioactive9705 o ile mi wiadomo zaraz po smierci hitlera to joseph goebbels zostal kanclerzem, a dopiero potem Donitz.
1
@FcPortoFan1999 pis zyje dzieki debilom, a nie sa debilami. Majac sondaze 88% wiadomo bylo ze kazde referendum upadnie. Patrzec na to co robili, a nie to czego nie zrobili.
0
@NeroTFP1 powierdz ze jestes polakiem nie mowiac ze jestes polakiem.
Jestem pewien ze w jego rodzinie od 35 pokolen wstecz nie bylo nawet 1 grama obcej cywilizacji w rodzinie, wszystko polskie :D
0
@Midast Skoro druzyna wybrala go na kapitana to jest autorytetem wiekszym niz Ci sie wydaje.
Machac lapami tez trzeba, bo Fermin czy Yamal graja 1 sezon w elicie, a on 15 i taki doswiadczony typ bardzo sie przydaje.
To nie jest gosc na poziomie Gundo, ktory ma wejsc i nie wiadomo co zrobic. Wejsc i nie zepsuc tez jest bardzo dobrze. Wymaganie zeby pchac na sile 17 latkow do glupia naiwnosc. Nie kazdy bedzie Cubarsim czy Yamalem i czasem trzeba wejsc do druzyny pozniej niz wczesniej. Xavi i tak juz postawil na duza ilosc mlodych i postawi zapewne na kolejnych, a taki rezerwowy z pensja kolo 1 banki to bardzo dobry ruch.
2
@Kgorecki2500 prawie jak marian janusz heinrich gottlieb paździoch von bibersztajn
1
@thcmenel420 kazimierz tokarz nie tracić nadziei
Wspomnienia pana z mojego miasta o tym jak przezyl auschwitz. Byl w pierwszym transporcie.
2
Z perspektywy głownego moglo sie wydawac ze to klatka piersiowa, ale boczny to ma oczy w d. Powinien machac odrazu i drzec jape Roja directa.
1
Wiosna. Znowu słychać te radosne dzwięki wiosenki. Śpiew ptaków, bzykanie pszczółek, krzyki bachorów no i oczywiście somsiad napier...... wiertarką od rana. Skont on wzion na to pienionszki zuodziej jeden.
0
Drodzy państwo zwracam się z zapytaniem:
Czy znacie jakąś stronę, gdzie sztuczna inteligencja przerobi nieco istniejące zdjęcie?
1
@fcbarcafan19 Warsztat imienia Jacka Sasina?
4
@NeroTFP1 kto nie pił z takiej szklanki powinien być oficjalnie pozbawiony obywatelstwa i deportowany daleko stąd (albo do sosnowca za karę).
1
@HighestInTheRoom Obslugiwalem juz takich ludzi z takimi historiami, ze jakbym je tu opowiedzial to w 90% z nich nikt by mi nie uwierzyl (np jak stulejarz 18-20 lat szukal lasek na fb, znalazl taka co mu powiedziala ze portfel zgubila, a pajac jej wyslal 800zl, po czym ona go zablokowala).
Ps. Te 900zl mozesz na promocjach bankowych odrobic. Ja tam co roku jakies 1,5k dostaje i sobie przepierdzielam na glupoty :)
0
@HighestInTheRoom kiedys obslugiwalem typa 92 lata ktorego oebali na 350 tys euro i zalozyli na jego dane konto walutowe. Nie chcial nic blokowac bo powiedzieli ze mu oddadza. Na koncie mial jeszcze 90.
0
@RysiuBaza https://kawa365.pl/product-pol-5157-Chelton-Noble-House-FBOP-with-TIPS-100g.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=4aaac5f4-cab1-5b07-c8a8-75d8ff9a01c8
Jedna z kilku jakie dostałem na urodziny. Bardzo dobra firma.
0
W oczekiwani na Grand Derbi pragnę się z wami podzielić wnioskiem do którego doszedłem w swoim ponad 30 letnim życiu.
Jeszcze nigdy nie żałowałem, że się napiłem herbatki, ale za to wielokrotnie żałowałem że się nie napiłem.
Zdróweczko i udanego wieczoru :)
1
Chętnie bym zrobił tak, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce.
1
@SkN kontraktowac mistrza swiata. Wstyd i kurde hanba.
1
@Radioactive9705 ehhh gimby nie znajo jak to Pauleta wbijal 4 tym co jechali na mundial po złoto.
0
@kamilos1214 jechalem w zeszlym tygodniu. Zapomnij o wifi z ich reklamy.
5
@Kapitan hawk Nie pochodzil nawet przez tydzien na spacerniaku, nie podklepał do nikogo na bajere, i ktos mu pojechal po rajtach i tak swiezak skonczyl kariere :)
1
Cała tą bandę powinni zamknąć w tworkach czy innym zakładzie odosobnienia. Nikt na tych protestach nie korzysta, nic się w temacie ekologii z tego tytułu nie dzieje, a tylko tracą. Samo ekolodzy bo są uważani za debili i szkodników, ludzie w drodze bo mają spóźnienie, a teraz ktoś mógł umrzeć.
Chcesz być ekologiem to idź drzewo zasadzić, las posprzątaj, a smieci wywal tym co robią dzikie wysypiska. Wszyscy na tym skorzystają, a i rozgłos się trafi.
2
@Kapitan hawk i teraz ksiedza bedzie kusic, zeby ta nadprogramowa dyche wydac na to piwo i sie naebac z ministrantami. Diable kusicielu ty !
0
@Varkond nie, ze stala mielec :D Ale byles blisko :D
Wiadomo ze z realem :)
0
13 lat temu Sergio Busquets zaliczył najbardziej spektakularną asystę w historii LM. Ktoś tam po tym podaniu chyba strzelił gola, ale who cares. Ten pomysł, ta finezja, ta technika. Ciasteczko.