0

@tristan87 ja juz jestem zamozniejszy od brytyjczykow (co prawda od tych co nie maja zupelnie nic, ale jednak).

0

@Kazragore kapitalny pomysl, wydoic ich a potem wyjsc, tak sie buduje wiarygodnosc.
Bedziemy miec zdrowe pyszne zboze jak na ukrainie wzbogacane o rozne pierwiastki wycofane lata temu, i bedziemy tak szczesliwy jak brytyjczycy po wyjsciu.

Unie nalezy reformowac, ale napwne nie jak to robil pinokio z ruska agentura orbanowska poprzez fochy, machanie szabelka i robienie z ludzi debili.

0

@NeroTFP1 o kurde no tak, wiosna przyszla i czas sie umyc. Dzieki za przypomnienie :)

0

@tomek8756 raz obslugiwalem klientke, ktora zostala oszukana przez internet, a pan policjmajster kazal jej przyniesc nr ip tego typa to wtedy zglosza przestepstwo

1

@marcin62 nie jestem lekarzem, ale stawiam diagnoze "Niedoebanie mózgowe"

0

@blakkudium Ciekawe za kogo w betisie niby. Na ich 9 nie ma wzrostu, z lewej Ayoze perez jest kapitalny, na 10 gra isco, a na prawa roque raczej nie pasuje.

0

@Radioactive9705 o ile mi wiadomo zaraz po smierci hitlera to joseph goebbels zostal kanclerzem, a dopiero potem Donitz.

1

@FcPortoFan1999 pis zyje dzieki debilom, a nie sa debilami. Majac sondaze 88% wiadomo bylo ze kazde referendum upadnie. Patrzec na to co robili, a nie to czego nie zrobili.

0

@NeroTFP1 powierdz ze jestes polakiem nie mowiac ze jestes polakiem.
Jestem pewien ze w jego rodzinie od 35 pokolen wstecz nie bylo nawet 1 grama obcej cywilizacji w rodzinie, wszystko polskie :D

0

@Midast Skoro druzyna wybrala go na kapitana to jest autorytetem wiekszym niz Ci sie wydaje.
Machac lapami tez trzeba, bo Fermin czy Yamal graja 1 sezon w elicie, a on 15 i taki doswiadczony typ bardzo sie przydaje.
To nie jest gosc na poziomie Gundo, ktory ma wejsc i nie wiadomo co zrobic. Wejsc i nie zepsuc tez jest bardzo dobrze. Wymaganie zeby pchac na sile 17 latkow do glupia naiwnosc. Nie kazdy bedzie Cubarsim czy Yamalem i czasem trzeba wejsc do druzyny pozniej niz wczesniej. Xavi i tak juz postawil na duza ilosc mlodych i postawi zapewne na kolejnych, a taki rezerwowy z pensja kolo 1 banki to bardzo dobry ruch.

2

@Kgorecki2500 prawie jak marian janusz heinrich gottlieb paździoch von bibersztajn

1

@thcmenel420 kazimierz tokarz nie tracić nadziei
Wspomnienia pana z mojego miasta o tym jak przezyl auschwitz. Byl w pierwszym transporcie.

2

Z perspektywy głownego moglo sie wydawac ze to klatka piersiowa, ale boczny to ma oczy w d. Powinien machac odrazu i drzec jape Roja directa.

1

Wiosna. Znowu słychać te radosne dzwięki wiosenki. Śpiew ptaków, bzykanie pszczółek, krzyki bachorów no i oczywiście somsiad napier...... wiertarką od rana. Skont on wzion na to pienionszki zuodziej jeden.

0

Drodzy państwo zwracam się z zapytaniem:
Czy znacie jakąś stronę, gdzie sztuczna inteligencja przerobi nieco istniejące zdjęcie?

1

@fcbarcafan19 Warsztat imienia Jacka Sasina?

4

@NeroTFP1 kto nie pił z takiej szklanki powinien być oficjalnie pozbawiony obywatelstwa i deportowany daleko stąd (albo do sosnowca za karę).

1

@HighestInTheRoom Obslugiwalem juz takich ludzi z takimi historiami, ze jakbym je tu opowiedzial to w 90% z nich nikt by mi nie uwierzyl (np jak stulejarz 18-20 lat szukal lasek na fb, znalazl taka co mu powiedziala ze portfel zgubila, a pajac jej wyslal 800zl, po czym ona go zablokowala).

Ps. Te 900zl mozesz na promocjach bankowych odrobic. Ja tam co roku jakies 1,5k dostaje i sobie przepierdzielam na glupoty :)

0

@HighestInTheRoom kiedys obslugiwalem typa 92 lata ktorego oebali na 350 tys euro i zalozyli na jego dane konto walutowe. Nie chcial nic blokowac bo powiedzieli ze mu oddadza. Na koncie mial jeszcze 90.

0

W oczekiwani na Grand Derbi pragnę się z wami podzielić wnioskiem do którego doszedłem w swoim ponad 30 letnim życiu.

Jeszcze nigdy nie żałowałem, że się napiłem herbatki, ale za to wielokrotnie żałowałem że się nie napiłem.

Zdróweczko i udanego wieczoru :)

1

Chętnie bym zrobił tak, żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce.

1

@SkN kontraktowac mistrza swiata. Wstyd i kurde hanba.

1

@Radioactive9705 ehhh gimby nie znajo jak to Pauleta wbijal 4 tym co jechali na mundial po złoto.

0

@kamilos1214 jechalem w zeszlym tygodniu. Zapomnij o wifi z ich reklamy.

5

@Kapitan hawk Nie pochodzil nawet przez tydzien na spacerniaku, nie podklepał do nikogo na bajere, i ktos mu pojechal po rajtach i tak swiezak skonczyl kariere :)

1

Cała tą bandę powinni zamknąć w tworkach czy innym zakładzie odosobnienia. Nikt na tych protestach nie korzysta, nic się w temacie ekologii z tego tytułu nie dzieje, a tylko tracą. Samo ekolodzy bo są uważani za debili i szkodników, ludzie w drodze bo mają spóźnienie, a teraz ktoś mógł umrzeć.
Chcesz być ekologiem to idź drzewo zasadzić, las posprzątaj, a smieci wywal tym co robią dzikie wysypiska. Wszyscy na tym skorzystają, a i rozgłos się trafi.


2

@Kapitan hawk i teraz ksiedza bedzie kusic, zeby ta nadprogramowa dyche wydac na to piwo i sie naebac z ministrantami. Diable kusicielu ty !

0

@Varkond nie, ze stala mielec :D Ale byles blisko :D
Wiadomo ze z realem :)

0

13 lat temu Sergio Busquets zaliczył najbardziej spektakularną asystę w historii LM. Ktoś tam po tym podaniu chyba strzelił gola, ale who cares. Ten pomysł, ta finezja, ta technika. Ciasteczko.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?