0

@IronSanHybrid idac ta logika. Zlozmy ze takich pan jak ona jest 5 i wszystkie sa w mediach. To jak je publicznie powiesimy, za gadanie glupot to moze i zginie 5 kobiet, ale za to inne oducza sie glupio gadac i nie bedziemy ich wieszac.

Jak mozna byc tak zjeanym zeby ludzie zycie (jakis rodzin, ojcow dzieci braci itp) przyrywnywac do statystyki zamachu.

0

Adrian zawetował ustawę o języku śląskim.
Jakbym był Adrianem to mi by było gańba.

9

@Arden Dowodem na istnienie wyższej formy inteligencji w kosmosie jest to, że się do nas nie odzywają.

2

@kocieek A) Nic szczegolowego w tym tekscie nie ma (moze w samej gazecie jest), bo te nazwiska to od dawna leca po mediach.
B) Rownie dobrze mogli napisac, ze Flick przypuszcza ze po poniedzialku jest wtorek.

0

@Mow_mi_Douglas żeby źli ludzie nie mogli nic ukraść. Tacy som o !

0

@Mow_mi_Douglas ale na dzieci dajo I do kosciola chodzo

0

@WiernyKatalonii a tutaj tlumaczy flickowi co bedzie mial za wygrywanie


0

Dzisiaj: Laporta na kolacji w drogim hotelu
Jutro: Klub potrzebuje kolejnych 100 milionów, aby utrzymać płynność finansową.

2

Już niedługo pod lidlem, wizja kraju według Adriana Dudy.


1

@HighestInTheRoom


Sa rowni i rowniejsi, tak bylo jest i bedzie.

5

@tristan87 smieszki heheszki, a ja czuje transfer do Hiszpanii, bo potencjal ma duzy :)

1

@Kalipso Hiszpania to ma pecha. Taki amator jest selekcjonerem, podczas gdy taki expert marnuje sie przed komputerkiem i musi wypisywać taką wnikliwą analizę na jakiejś stronie.

0

@blakkudium ale co pedri depnal i przyspieszyl przy powrocie to jego. Zeby tylko miesni nie pozrywal.

0

@karci0 czyli jak zainwestuje w dzielo sztuki i je sprzedam z zyskiem to tez 19% place? Wez sie zastanow, nie od tego jest belka.

1

@KamQiX przestan go bronic. Jak Roque zagra ten jeden mecz to z pewnoscia sie rozwinie tak, ze za rok bedzie w walce o ZP. Ten jeden mecz z pewnoscia zmieni wszystko.

0

@karci0 a co ma wymiana waluty do podatku belki?

0

@tristan87 skandal i kurde hańba.


0

@VegetaPolska jak klon GTA podobny to polecam to:


Jak ktos ceni dobra historie to warto.

1

Bardzo dobrze, bo trzeba sie powaznie rozgladac za jego nastepca juz teraz, bo skonczy sie jak z nastepca Busiego.

0

Pan Laporta im większy się robi, tym mniejszym człowiekiem się staje.

0

@NeroTFP1 umiera się dopiero wtedy, kiedy czyjeś imię lub wspomnienie jest wymienione po raz ostatni. Takze WOW, uszanowanko, legenda tak bardzo, szacuneczek, wspomnienieczek.

2

Nic tak nie robi dnia z rana, jak pogłaskanie fajnego piesełka. :)

1

@RosjaninBut takie ubogacenie to ja juz mialem 20 lat temu od miejscowej patologii i to 20 lat temu.

5

@NeroTFP1 laporta bedzie go wspieral z trybun od 1 meczu.


0

Trzeba przyznac ze atalanta pieknie wylaczyla wszystkie atuty bajerfulla.


Co do leverkusen to mysle, ze jakby im zaproponowali taki sezon rok temu to by brali z pocalowaniem wszystkiego co sie da.

0

@Kgorecki2500 z ta roznica, ze kaczynski nie kazal mordowac swoich obywateli jak ten z iranu, a obywatele dosc specyficzne wyrazaja ten zal np poprzez fajerwerki. Ale adrian zobaczyl co zobaczyl, przypomnial mu sie smolensk i chcial zablysnac.
Powinna isc nota dyplomatyczna do ambasady i tyle.

0

@Kgorecki2500 pytaja o to, dlaczego po raz kolejny zachowaj sie jak debil i amator w polityce miedzynarodowej, co w tym dziwnego?

0

@tomek8756 moze jestem dziwny, ale mam swoje zasady i z ta baba ze zdjecia bym sie nie umowil :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?