5

@pluszek ale wiesz ze exit pole robi prywatna firma?

0

@Mow_mi_Douglas na przeciwko dzwi w drzwi mieszkaja normalni ludzie, zyjemy w przyjaznych relacjach itp. Ogladaja tylko republike, wszedzie widza zlodzei, tylko pis nie ukradl nic, obajtinho nie przewalil 1,5 mld w szwajcarii, nikt nigdzie nie wyciagal kasy no i wierza, ze w kraju chaos bo w rusia, to znaczy republika today tak mowia.

0

@szkudi7 Days Gone i koncze dyskusje.

0

@Crashynski polsat news podal ze chorowala dlugo na pluca. (na inne rzeczy tez ale nie smiertelne) wiec chyba na to.

0

@mrboom wiecej bys zyskal jakbys sobie darowal taki wpis.

0

@Saviola88 @JimMorrisonFCB ponadto miala problemy z alkoholem i brak srodkow do zycia - oba w czasie pandemii.

35

No i z przyzwoitej niedzieli zrobila sie totalna ujnia z grzybnia.
Pani Marzena Kipiel-Sztuka vel Halinka Kiepska odeszla po dlugiej chorobie.
Trzeba podziekowac za te wspaniale lata gdzie dodala takiego kolorytu i naturalnosci tej roli temu serialowi.

Straszny to smutek ze z biegiem lat odchodza Ci przy ktorych w pewnym sensie sie dorastalo.

1

5

W kontekscie Iga vs Robercik pozostalo jedno pytanie:
https://imgflip.com/i/8t8azd

0

W przyszlym roku zmiana nazwy turnieju na Roland Igo.

1

@fur_Deutschland po co, jeszcze przepierdzieli na glupoty :)

6

Iga gra na takim poziomie na jakim gralby moj stary gdyby nie kontuzja z 1974. :)

3

Ale to musi urwiać. Robisz co możesz, starasz się, wymyślasz co możesz, a nawet więcej i wychodzi taka Iga i cie wyjaśnia.

1

@NeroTFP1 W razie jakby przegrala to ogladaj tyle powtorek az wygra.

0

@tomek8756 Jako fan serii Xena wojownicza ksiezniczka nadmienie ze zagral tam kilka ról np Juliusza Cezara :)

0

@tomek8756 jesli chodzi oto nagranie gdzie bija taka dziewczyne w czerwonym to najgorsze w tym jest to, ze tak koles na rowerze jechal i nie zrobil nic. Jestem przeciw przemocy ale jakbym je zobaczyl to autentycznie zrobilbym im scene z arnoldem vs ci w bialych.




0

@FcPortoFan1999 widze ze nie zaczailes zartu ale ok :D
Pewnie to ze to starych kiejkutach mialo byc to tajne wiezienie cia.

0

@FcPortoFan1999 a jakie maja byc? To prawie 20 lat temu bylo, to mlode juz nie sa ::)

3

@Radioactive9705 komisja ktora okazala sie totalna parodia.
Ogolnie cala historia zabojsta JFK to cos tak niesamowitego. Zamordowany na oczach calego swiata, a nie wiadomo praktycznie nic.

2

@Ojciec5tkidzieci Jesli to serial na podstawie ksiazki o tym samym tytule to ostrzegam, ze zawiera bledy historyczne.
Sam pisze ksiazke o auschwitz i poszukujac literatury skutecznie mi odradzono to dzielo (bardziej polecam wspomnienia autentycznych bylych wiezniow).

2

@_Specjalista czyli to UE nakazuje pod grozba inwazji zbrojnej sie zadluzac?
Porowanie tak z d. ze az kartofle w piwnicy gnija.

Ps. Podawanie danych o samym dlugu jest zalosne, bo powinienes jeszcze podac jego % wzgledem pkb, koszty obslugi itp. Sama wartosc dlugu jest tylko durna statystyka, ot tak zeby sie motloch rzucil i poklaskiwal.

2

@Destroyer_of_Worlds pracujac w banku za ich 2 kadencji obslugiwalem tez firmy. Te ludzie to musza byc strasznymi imbecylami skoro im pis tak dobrze robil, a dzialalnosci otwieralem z klientami kilka (w ciagu calego roku), a pytan o zamkniecie konto mialem kilka ale dziennie.
U jednego pana widzialem wplywy z jdg w miesiacu - 27k.
Koszty energi 31k.
Szkoda ze ten pan nie czytal tego wpisu, zrozumialby jaki to kraj piekny i moze placic niskie podatki i doplacac kilka tysiecy do interesu.

0

@Colon wspomnieli dzisiaj o vor der leyen? ogladam chwile i czekam, a postawilem z kursem 3.0 :D

0

@marcin62 dla mnie w DA zawsze najwazniejsze bylo ownowanie, czochranie, miąchanie i niszczenie przeciwników. W dwojce gra na dwa łotrzyki z dagerami to była miazga, a w inkwizycji jak varikiem nawalałem tymi jego granatami to przeciwnicy tylko latali w powietrzu.

0

@marcin62 co masz do inkwizycji. Bardzo dobra gra (aczkolwiek nawet na hard modzie w 3/4 gry juz nie ma po co ładować skilli bo wszystko pada ot tak). No moze poza IQ towarzyszy.

1

Sikorski. - Żądamy, aby władze białoruskie ustaliły tożsamość tego mordercy i wydały go polskim władzom
Władze bialorusi: https://imgflip.com/i/8t0qaz

0

@pepo_barcarzadzi oho widze profesor chlopskiego rozumu z metropoli wiejskiej :D szkoda slow na takich zacofanych jak ty.

1

@NeroTFP1 To apropo zabawy muzyka polecam kanal the Kiffness.


Tutaj przyklad. Polecam najpierw zobaczyc oryginal tego zydowskiego psalmu i co z niego zrobil.

- a to pokazywalem mojemu chinskiemu koledze, byl zachwycony.

No i uwielbia przerabiac spiewajace zwierzaki :D

0

Panie i pany miał ktoś z was kiedyś dredy i może coś opowiedzieć o nich? Jak robione, jak długo je nosiliście, jak to jest z myciem itp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?