Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@pluszek ale wiesz ze exit pole robi prywatna firma?
0
@Mow_mi_Douglas na przeciwko dzwi w drzwi mieszkaja normalni ludzie, zyjemy w przyjaznych relacjach itp. Ogladaja tylko republike, wszedzie widza zlodzei, tylko pis nie ukradl nic, obajtinho nie przewalil 1,5 mld w szwajcarii, nikt nigdzie nie wyciagal kasy no i wierza, ze w kraju chaos bo w rusia, to znaczy republika today tak mowia.
0
@szkudi7 Days Gone i koncze dyskusje.
0
@Crashynski polsat news podal ze chorowala dlugo na pluca. (na inne rzeczy tez ale nie smiertelne) wiec chyba na to.
0
@mrboom wiecej bys zyskal jakbys sobie darowal taki wpis.
0
@Saviola88 @JimMorrisonFCB ponadto miala problemy z alkoholem i brak srodkow do zycia - oba w czasie pandemii.
35
No i z przyzwoitej niedzieli zrobila sie totalna ujnia z grzybnia.
Pani Marzena Kipiel-Sztuka vel Halinka Kiepska odeszla po dlugiej chorobie.
Trzeba podziekowac za te wspaniale lata gdzie dodala takiego kolorytu i naturalnosci tej roli temu serialowi.
Straszny to smutek ze z biegiem lat odchodza Ci przy ktorych w pewnym sensie sie dorastalo.
1
@MesQueUnClub96 @mekston
5
W kontekscie Iga vs Robercik pozostalo jedno pytanie:
https://imgflip.com/i/8t8azd
0
W przyszlym roku zmiana nazwy turnieju na Roland Igo.
1
@fur_Deutschland po co, jeszcze przepierdzieli na glupoty :)
6
Iga gra na takim poziomie na jakim gralby moj stary gdyby nie kontuzja z 1974. :)
3
Ale to musi urwiać. Robisz co możesz, starasz się, wymyślasz co możesz, a nawet więcej i wychodzi taka Iga i cie wyjaśnia.
1
@NeroTFP1 W razie jakby przegrala to ogladaj tyle powtorek az wygra.
0
Tłuściutki kuponik wszedl, teraz Iguś golimy ją do zera :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTQxNjAzMTUyNTAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.2HDzyQkI-EwNC9WP6-O90QiwGimZGRDxZGNrN0j1U5Q&source=SB
0
@tomek8756 Jako fan serii Xena wojownicza ksiezniczka nadmienie ze zagral tam kilka ról np Juliusza Cezara :)
0
@tomek8756 jesli chodzi oto nagranie gdzie bija taka dziewczyne w czerwonym to najgorsze w tym jest to, ze tak koles na rowerze jechal i nie zrobil nic. Jestem przeciw przemocy ale jakbym je zobaczyl to autentycznie zrobilbym im scene z arnoldem vs ci w bialych.
0
@FcPortoFan1999 widze ze nie zaczailes zartu ale ok :D
Pewnie to ze to starych kiejkutach mialo byc to tajne wiezienie cia.
0
@FcPortoFan1999 a jakie maja byc? To prawie 20 lat temu bylo, to mlode juz nie sa ::)
3
@Radioactive9705 komisja ktora okazala sie totalna parodia.
Ogolnie cala historia zabojsta JFK to cos tak niesamowitego. Zamordowany na oczach calego swiata, a nie wiadomo praktycznie nic.
2
@Ojciec5tkidzieci Jesli to serial na podstawie ksiazki o tym samym tytule to ostrzegam, ze zawiera bledy historyczne.
Sam pisze ksiazke o auschwitz i poszukujac literatury skutecznie mi odradzono to dzielo (bardziej polecam wspomnienia autentycznych bylych wiezniow).
2
@_Specjalista czyli to UE nakazuje pod grozba inwazji zbrojnej sie zadluzac?
Porowanie tak z d. ze az kartofle w piwnicy gnija.
Ps. Podawanie danych o samym dlugu jest zalosne, bo powinienes jeszcze podac jego % wzgledem pkb, koszty obslugi itp. Sama wartosc dlugu jest tylko durna statystyka, ot tak zeby sie motloch rzucil i poklaskiwal.
2
@Destroyer_of_Worlds pracujac w banku za ich 2 kadencji obslugiwalem tez firmy. Te ludzie to musza byc strasznymi imbecylami skoro im pis tak dobrze robil, a dzialalnosci otwieralem z klientami kilka (w ciagu calego roku), a pytan o zamkniecie konto mialem kilka ale dziennie.
U jednego pana widzialem wplywy z jdg w miesiacu - 27k.
Koszty energi 31k.
Szkoda ze ten pan nie czytal tego wpisu, zrozumialby jaki to kraj piekny i moze placic niskie podatki i doplacac kilka tysiecy do interesu.
0
@Colon wspomnieli dzisiaj o vor der leyen? ogladam chwile i czekam, a postawilem z kursem 3.0 :D
0
@marcin62 dla mnie w DA zawsze najwazniejsze bylo ownowanie, czochranie, miąchanie i niszczenie przeciwników. W dwojce gra na dwa łotrzyki z dagerami to była miazga, a w inkwizycji jak varikiem nawalałem tymi jego granatami to przeciwnicy tylko latali w powietrzu.
0
@marcin62 co masz do inkwizycji. Bardzo dobra gra (aczkolwiek nawet na hard modzie w 3/4 gry juz nie ma po co ładować skilli bo wszystko pada ot tak). No moze poza IQ towarzyszy.
1
Sikorski. - Żądamy, aby władze białoruskie ustaliły tożsamość tego mordercy i wydały go polskim władzom
Władze bialorusi: https://imgflip.com/i/8t0qaz
0
@pepo_barcarzadzi oho widze profesor chlopskiego rozumu z metropoli wiejskiej :D szkoda slow na takich zacofanych jak ty.
1
@NeroTFP1 To apropo zabawy muzyka polecam kanal the Kiffness.
Tutaj przyklad. Polecam najpierw zobaczyc oryginal tego zydowskiego psalmu i co z niego zrobil.
No i uwielbia przerabiac spiewajace zwierzaki :D
0
Panie i pany miał ktoś z was kiedyś dredy i może coś opowiedzieć o nich? Jak robione, jak długo je nosiliście, jak to jest z myciem itp?