Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Po co kotu dom?
Żeby miau... :)
0
Majstry potrzebuje pomocy.
Sprzedaje figurki kolekcjonerskie DB, i napisala do mnie osoba w typie janusz negocjacji, proponujac polowe ceny.
Co mu odpisac, aby miec beke, albo wkurzyc januszexa?
0
@Arden Jedna baba
Drugiej babie
Tak zmieszała
że się zakochała
W ciemnym arabie
a nie polskim chamie
Wiec ta przyszla matka
I arabska czekoladka
Wyrolowały nam biednego chłopa
Tadka, Radka lub Krzysztofa
Tak oto powstała nowa celebrytka
Jedna z wielu, tempa piczka
Nie ma zatem co tu kłamać
Ta historia to jest dramat
0
@Kgorecki2500 za takie cos jak go spotkam to mu naebie :)
0
@takisobiektos a w ich lidze mistrzow bede grali im taki hymn
1
Na spokojnie ogarniemy jeszcze ten turniej. Najpierw pykamy francuzow 1:0, a potem jak wszyscy inni poumieraja to turniej jest nasz.
0
@GeneralXavi https://imgflip.com/i/8ukwig
0
Dzisiaj wychodzimy z grupy. Problem tylko ze grupa ma dwa wyjscia :)
https://imgflip.com/i/8ujkbp
2
@PIWOSZ89 ja pocisnalem za 2 na rozne i wrzuty z auty + karteczka dla naszej ściany Bednarka. Jak wejdzie to ukladam sobie zycie na karajebach czy innej jajorce.
1
@FrankliN7 człowieku, w empire earth i innych to ja nawet imperatorem byłem.
Takze trochij szacunku w morde jeza :)
3
@Safrani moze i nie zna angielskiego ale za to na innych rzeczach tez sie nie zna :)
0
Rozwiązujemy ramble, zostawiamy tylko polityke
https://imgflip.com/i/8ujjjl
4
Polski wątek w tym meczu:
Włosi grają tak marnie jakby byli polakami.
7
Też macie wrazenie, ze na tym euro sedziowie kazdy byle kontakt traktuja jak faul? Co mecz to za byle pierdniecie gwizdek
0
@Hosh zobaczyli "Drzwi otwarte..." i https://imgflip.com/i/8ufo21
1
@speed1 Źródło: MD.
Łykanie wszystkiego level expert.
0
@Tomason pisowcy zbudowali droga fuszerke o ktorej mowa, a ten o opozycji :D
Oczywistym jest ze zadnej poprawki by nie przyjeli, bo pis to beton
2
@Ojciec5tkidzieci i wolny umysł (w przenosni i doslownie) :D
0
@Colon https://imgflip.com/i/8u8vaj
:D
4
@Kamilos84 parafrazujac klasyka "Ze wszystkich jezykow swiata ona wybrala jezyk imbecyli"
2
@Kgorecki2500 Michniewicz: Grali jak zawsze, awansowali jak nigdy.
Probierz: Grali jak nigdy, przegrali jak zawsze.
Ciekawe czy nastepny bedzie:
A) grali jak zawsze, przegrali jak zawsze
B) grali jak nigdy, awansowali jak nigdy
0
@Kozinho. mowisz mi cos co ja doskonale wiem, sam obecnie pisze ksiazke o auschwitz wlasnie po to aby opowiedziec o prawdziwych realiach obozu, zbierajac do niej materialy czytam 4 ksiazke (2 z nich napisali moi krajanie [Anus mundi, Nie tracic nadzei - polecam ksiazki], ktorzy byli w tym pierwszym transporcie i opisali co sie tam dzialo. I to wszystko po to, zeby m.in takie beatki co nie maja pojecia o czym mowia nie zerowaly na niedoedukowanym spoleczenstwie.
2
@Kozinho. ja za to wiedzialem ze bede zyl w czasach kiedy niedouczeni debile beda wycierac sobie mordy pseudopatriotyzmem zgrywajac wielkich bohaterow narodowych. Trzeba odrozniac "bronienie niemcow" od eduokacji o prawdzi historycznej.
Jestem 300% pewien ze duzo ludzi na czele z beatka jakby uslyszala haslo "muzulmanie w auschwitz konczyli w bialym lub czerwonym domku" to nie mieli by pojecia o czymm mowa, ale rzucic sie z morda do dyskusji to by byli pierwsi.
1
@maroon zamiast gadac takie pierdoly moze sie doedukuj o historii KL Auschwitz
1
@koksik2700 jeśli skłamał to powiedz gdzie.
Bezpośrednim powodem utworzenia obozu była powiększająca się liczba aresztowanych masowo Polaków i przepełnienie istniejących więzień. Pierwszy transport Polaków dotarł do KL Auschwitz 14 czerwca 1940 r. z więzienia w Tarnowie. Początkowo miał to być kolejny z obozów koncentracyjnych, tworzonych przez nazistów już od początku lat trzydziestych. Funkcję tę Auschwitz spełniał przez cały okres swego istnienia, także gdy - od 1942 r. - stał się równocześnie jednym z ośrodków „Endlösung der Judenfrage” (ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej) - nazistowskiego planu wymordowania Żydów zamieszkujących okupowane przez III Rzeszę tereny. - https://www.auschwitz.org/historia/
Edit: powiedział głupotę że tylko dla żydów co jest oczywistą nieprawdą, bo także dla m.in jeńców radzieckich (teraz czytam anus mundi gdzie Kielar z pierwszego transportu opisał np 1 gazowanie cyklonem B i powstanie podobozu dla jeńców.)
2
Tak mnie ta belgia urwiła, że francji juz nie ogladam. Ostatni raz sie na ta banda patalachow nabralek i wiecej moich 2zl nie zobacza.
Az sie herbatki musze napic, bo nie przetrzymie.
1
@Pawlak1992 a jakie to ma znaczenie. Czarny to gorszy?
Grunt zeby rudzi nie byli.
0
@FCB_dimiC * przy zalozeniu ze wszystkie pozostale reprezentacje umra, wyjada rezygnujac z turnieju, albo beda brac w 4 w kazdym meczu.
1
@Katalończyk 99 czy euforia czy docenienie to niewiele zmienia. Dramat jest ze w 37 milionowym kraju, gdzie pilka ma miliony do dyspozycji do rangi sukcesu urasta przegranie w troche lepszym stylu niz to sie odbywa od 22 lat (przynajmniej ja tyle obserwuje pilke)
2
@TheNekro94 dostawal 50 baniek co sezon, za podpis zapewne drugie tyle, a za reklamy kolejne. Z pewnoscia mu nie starcza do 1 i bedzie robil wszystko co mu powiedza, byle by jakies grosz dostal.