Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn na tym polega dorosłość, że się ponosi odpowiedzialność swoich czynów. Tak wybrała, to powinna mieć tego świadomość.
3
@marcin62 skoro jej to pasuje i taki ma wybor to nie wiem co komu do tego
7
Witam państwa o poranku cytatem z najczęściej cytowanej osoby czyli klasyka:
"Z jednej strony fajnie że Espana i Argentina awansowały, a z drugiej zajebiście" :)
1
@Messiah10 kolejny zalosny rasista szuka poklasku i innych imbecyli
0
@Ogorinho1974 i co w zwiazku z tym? Moze pora oficjalnie sie przyznac ze jestescie rasistami i uwazacie czarnych za rase podludzi?
1
@tomek8756 Negocjacje trwały długo :
Ale mnie przekonali i mam problem co zrobic z ta kasa:
0
@kubix05 podobno ojciec Yamala jest 7 lat młodszy od Pepe z Portugalii...
0
Dzis udokumentowalem swoja wiare w Hiszpanie bardziej niz zwykle, bo jestem wiernym kibicem ! Zamiast 2zł postawiłem 2,28. Bedzie to milowy krok w budowie mojego imperium finansowego (z tej drogi juz nie ma powrotu).
0
@MesQueUnClub_87 no i jakie ten kolor skory ma znaczenie?
@PaPo czyli jesli jest urodzony we francji, mowi po francusku, to znaczy ze jest z afryki? Czyli z duzo doza prawdopodobienstwa mozna rzec ze jestes zydowskim komunista, bo na spokojnie przodkow mogles miec w tych grupach w latach 40.
2
@PaPo jak francja to afryka, ale jak hiszpania ma nico i yamala to 100% europa... zalosne sa te wasze wypierdy, bo ktos jest czarny
1
@Rastafarnianin dobrze ze mu zespol toureta juz przeszedl, bo by bylo w uy niemilo na komisji.
1
@Safrani co roku ta sama bajka. Dzien w dzien to samo - a to pies, a to dziecko, juz nawet jajka smazyli. I zawsze sie znajdzie taka ameba "a bo to tylko na chwile"
0
@Arden ZP to nie obiektywny konkurs sportowy, tylko konkurs pieknosci powiazany ze sportem.
5
@NeroTFP1 mhmm i te kokosowe. To nie ma co rozważać, to trzeba źreć jak świnia póki są.
0
@Barcasub czyli np matka, babcia i dziecko to nie rodzina, bo pan autorytet od disco polo i random na rambli tak powiedzieli.
A podobno to te straszne lewaki sie innym wpierniczaja w zycie.
0
@Barcasub jak to cudownie ze mamy takie autorytety, ktore ustala innym czy sa rodzina czy nie.
7
@adamek20151 ale o publike to nikt nie zadba. Musze na czarno robic jak @Kessie i nosić. https://memy.pl/mem/285586/Przynioslem_krzesla_dla_tych_Co_czytaja_co_tu_sie_odwala
I kto mi za to zapłaci?
Catering jeszcze by sie jakis przydal, bo sie na gruba drame zanosi.
0
@Kgorecki2500 jeszcze jakbys czytal cos wiecej niz naglowki to by bylo dobrze.
6
@MesQueUnClub96 jak znam zycie to ten typ płakał jakich to debili wychowamy, bo nie bedzie prac domowych, ale jak przychodzi do egzekwowania obowiązku szkolnego to juz wielkie problemy widzi.
0
Oficjalnie: Piranha Bytes dokonało żywota. Twócy Gothica już od dawna mieli problemy, a z dawnego składu zostały wspomnienia.
https://www.cdaction.pl/newsy/piranha-bytes-zamkniete-to-koniec-tworcow-gothica
1
@BulaKG Days gone.
0
@macio_944 prawdziwy prawilny patriota powie ze ma czarne wlosy, a to cos znaczy. Ciekawe jak bardzo sie zapowietrzy na wspomnienie o tym różańcu :D
0
@damianex10 chleba nie zapomnij kupic jak bedziesz wracac :)
0
@Joe_Barbaro bedzie ciezko. Iniesta 40 lat i juz raczej powolania na ten turniej nie dostanie :(
0
@Luciano99 Olmo udowodnil tym turniejem ze jest kapitalnym zawodnikiem nr 12, takim jak byl Cesc kiedys (szkoda ze tylko jesieniami cos gral), bo obskoczy pomocnika, falszywa 9 itp. Problem w tym, ze czasy druzyny i finansow Guardioli juz minely i teraz trzeba zawodnikow "wczesniejszych" niz 12.
0
@arasz1819 ludzie chyba zapomnieli o jednej podstawowej rzeczy: migracja to nie jedyny temat ktorym czlowiek zyje. Sa jeszcze warunki pracy, podatki, sluzba zdrowia i pierdyliard innych.
Tutaj ludzie mysla ze tam jest tylko jeden temat i tylko wokol niego sie kreca wybory, bo w polskim internecie tylko to jedno pokazuja.
1
@Sysia11 najpierw zaczynasz o francji, teraz wymyslasz kolejne historie o niemczech, zebys zaraz na ksiezycu skonczysz. Proponuje sie zdecydowac o czym mowisz.
2
@Sysia11 sowietow z ukrainy tez coraz wiecej i mi jakos nie narzucaja przemytu lewej wodki i papierosow, ani nie kaza mowic cyka blyat, a to wlasnie robia (wiem bo mieszkam blisko granicy)
1
@Kgorecki2500 to wymordujmy ich. Wymordujmy rodowitych europejczykow za Shoah, przeciez to bialy z serca etnicznej europy wymyslil.
1
@Sysia11 rozumie ze jak afryka to sama dzicz, synowie hitlera i szatany oraz antychrysty?