Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 @Kessie
0
@MesQueUnClub96 tymczasem laporta do fermina
https://imgflip.com/i/8w68ou
0
@JordiAlbion taki z niego obronca moralnosci jak i stanowski, a jak mu kase za reklame araby daly to jakos nie wstydzil sie brac. Niech lepiej zamknie morde i patrzy sie na siebie, a nie zal mu zad sciska ze inni ida grac gdzie indziej.
7
@Arden o takie puchary to mozna costam grac :)
1
Wielkie cytaty, wielkich ludzi "Muszę się napić bo nie wytrzymie. Gdzie w tym domu jest wódka?!" - Ferdynand Kiepski. Idealnie pasuje.
2
Dobra kuponik siedzi, teraz szwajcarzy poprosze odeslac syfiarzy, to znaczy wyspiarzy do domku.
0
@tadzik447 W szafie na K
sweter....
Kurtyna.
7
@Michau98
9
@TheNekro94 *bo gra jako szkszydłowy i gra z kontuzjom, jakby hcial to by wygrał całe euro!
0
@ricardo0705 każdy ma swoją prawdę futbolu :)
Obaj oczywiście też by zasługiwali, ale gracze ofensywni zawsze mają te bonusy w tego typu konkursach.
1
@LM10GOAT @NeroTFP1 i do tego potrzebowali więcej meczów, żeby osiągnąć ten wynik.
0
Moja (kontrowersyjna) prawda futbolu na dzis.
Szkoda ze Francja awansowała, bo teraz Kylian będąc w strefie medalowej ma duże szanse na 3 miejsce w ZP. Jeżeli Hiszpania wygra euro, a Yamal dorzuci jeszcze jakąś asyste czy gola to myślę, że mógłby być 3. Zanim mnie zjecie przypominam: Złota piłka nie jest obiektywnym konkursem, a raczej konkursem piękności piłkarskiej powiązanym z wynikami. Yamal zagrał kapitalny sezon jak na 16 latka, gra dobry turniej, a złoty medal podbije jego wizerunek spektakularnie.
0
@Murazor 1. Semedo
2. Douglas.
3. Długo nic.
4. Alves
:D
1
Dobrze ze Semedo wpuscil. Warto przypomniec ze to "najlepszy prawy obronca historii barcelony" :D Mlodzi moga podziwiac.
0
@FcPortoFan1999 ale ogladasz go, czy co innego robisz (na wszelki wypadek nie mow co :D)?
5
W pierwszej polowie wybralem obieranie cebuli i marchewki i sadzac po komentarzach bawilem sie lepiej niz wy podczas ogladania meczu :)
1
@Hosh post dodano 30 sekund temu. zapewne juz jej nie pamietasz :)
0
@Kgorecki2500 To nie moja wina
Ze sie ciesze kiedy tego urwysyna
spotyka zaslozona kara
kopa w żopuł no i nara
2
Gdyby nie kolejny żałosny drybling Ferrana tego gola by nie było. To dopiero umysł, ależ on to wymyślił.
8
Tak po prawdzie wysmiewany Olmo w tym meczu przy naszym rekinie to wyglada jak kandydat do zlotej pilki.
0
@tbas masz video to obadaj. Pare minut chcial jeszcze pobiegac, ale jak lezal i go opatrywali to za bok kolana sie trzymal i pokazywal. Z tego co kojarze to wiazadlo boczne, 2-3 miesiace. Obym przesadzal i to bylo tylko stluczenie, ale jak cos wiecej to wroci razem z gavim
1
@Radioactive9705 pierwszy byl kto inny ale o tym media milcza
2
@NeroTFP1 W jakim ja pięknym świecie żyje, i jakim pięknym miejscu się znajduje. Piękny dywan, piękne fotele, eks...eksluzywna meblościanka, nowiuśki telewizorek kolorowy i Halinka podwyżkę dostała. I mecze ligowe się zaczynają. Biedna starowinka babunia se kurde całkiem przypadkiem rente zgubiła i żem se całkiem przypadkiem znalazł.
I komu to wszystko przeszkadzało?! Tobie kutafonie jeden ty!
Takie piękne, nasza Polska cała jest. Góry bałtyckie i piękne tatry i browary i kto to wszystko wypije?!
1
@Safrani "komentarze jaki to on odklejony milioner za 3...2...1..."
1
@NeroTFP1 a jak za niego nie wyjdzie to też jest nadal Świątek.
0
@Kgorecki2500 z drugiej strony u nas tez nie dostaja sie ludzie co maja po kilka tysiecy, a dostaja sie z mala iloscia glosow.
Uwazam ze powinno byc troche miejsc u nas w stylu "lucky loser" dla tych co zyskali najwieksza ilosc glosow w skali kraju, ale nie weszli z list normalnych.
4
@Kessie podatki odprowadzasz czy robisz na czar....koloro.... to znaczy inaczej niz wszyscy?
0
@NeroTFP1 Pani Idze.... to znaczy guwniarze z paletkom zycze, aby po stwierdzeniu "Ostatni raz przegrala (data)" musialo padac pytanie "Ale ktorego roku?".
1
@Kamilos84 Rok 2137. Sklep kolekcjonerski na rogu
Klyent: Henlo, poproszem włosy mojego ólóbionego influencera Ifckurmader
Obsługa: Oczywiście, była nowa dostawa. Jakie podać łonowe, czy spod pachy?
Tak bedzie, robcie screeny
0
@Ojciec5tkidzieci jedno nie wyklucza drugiego. Ich boss do dzis nie wie czy to ukraina napadla na rosje czy odwrotnie.