1

@Kuchar no juz zaproponowal w poprzedniej kampanii. Wszystko Xavi, alleluja i do przodu. Typowy polityk co mysli ze ludzie to debile z pamiecia max 5 dni.

3

@Faro szkoda ze on tych swoich mundrosci nie pokazal z portugalia w 2002.

0

@NeroTFP1 Pecunia non olet.

1

3

@adi7adi8 wlasnie czekam na jego analize, ale chyba ma wyklady na ww. uniwersytecie.

5

Premier cos tam pogadal o CPK. Teraz trzeba zrekrutowac expertow rambli, ktorzy wysluchaja profesorow uniwersytetu chłopskiego rozumu i opowiedza nam co mamy o tym myslec.

I to wszystko podczas euro kiedy nasi experci sa expertami od taktyki, przygotowania fizycznego i organizacji imprez. Jak oni to pogodza to nie wiem.

0

@jacobFCB to apropo perspektywy. Adrian i jego ministranty mówią jakie to umowy nie podpisali i jak ważna to była wizyta. Zapytałem mojego chińskiego kolegi jak o niej mówili w tamtejszych mediach. Niestety w tamtejszych mediach nie wspomniano słowem, że ktoś do nich przyjechał :)

2

@Objectivo no właśnie, dlatego jest to bezużyteczna ciekawostka :)

3

@Jakchcesz Przyjm me wyrazy podziwu, ja takiej mocnej psychiki nie mam :(

1

Bezużyteczna ciekawostka: Paczke czipsów jak i czekolade można otworzyć, zjeść troche i reszte zostawić na później.

3

1

@Kgorecki2500 moze nauczymy sie od nich wygrywac wkoncu?
W koncu dal nam przyklad bonaparte jak zwyciezac mamy

7

15 baniek za goscia z 3 ligi co 1 ligi jeszcze nawet nie powachal.
Z dobra opcja odkupu swietny interes.

1

@xvcWinterSoldier A) Nie kazdy przybysz chce tu niszczyc wszystko i wszedzie.
B) Mowisz jakby polaczki to swiete byly, tak jakby żodyn nie biegał z katana jak ostatnio.

Krotka pilka - chca przyjechac i pracowac to dajemy do tego warunki, jak ktos jest bandyta to win i tyle.

2

Komentarz usunięty

0

@Azi zabawniejsze jest to ze uwazasz ze twoje sa cokolwiek warte

0

@Elvisek 15 baniek za chlopaka z 3 ligi bez doswiadczenia na poziomiei 1 i to ma byc promocja?

3

Tymczasem w radakcji sportu https://imgflip.com/i/8uv4zc

2

@macio_944 jak smiesz wytykac hipokryzje swietemu krzysztofowi, obroncy moralnosci w internecie

0

@IronSanHybrid dla prawicy wolny rynek jest wtedy kiedy oni nie musza placic podatkow i przestrzegac regulacji, ale cala reszta powinna
dla lewicy wolnosc slowa jest wtedy kiedy oni moga mowic co chca, ale reszta nie moze https://imgflip.com/i/8utpii

Pozostali zaliczaja sie do tak zwanej kurwicy kiedy widza jednych i drugich.

0

@D10SLEO *dla mlodszych czytelnikow
To byl taki napastnik co w ekstraklapie strzelal duzo i byl nazywany wiecznie talentem az wkoncu nikt nie zauwazyl i skonczyl kariere. Zagranica byl ale wrocil z podkulonym ogonkiem.

1

@mmaciass ja swoje imperium buduje na pogłębionej, wnikliwej analizie opartej na olbrzymiej wiedzy piłkarskiej (np o te lamusy kopią po autach to dawaj, albo sedziowie gwizdza byle pierdniecie jako faul to dawaj) także to są diametralne różnice :D

1

@Tasde @Comentateiro i teraz nie wiem czy zainwestowac w siebie czy przepierdzielic. Pytalem juz jednego ale sam nie wiem

0

@Kgorecki2500 od 20 lat to samo. "Drużyna w przebudowie"
Za Engela to slyszalem, Janas to samo, Smudy Fornaliki i inni. Każdy jeden bob budowniczy, aby tylko wymówkę do swojego partactwa mieć.

1

Godzina 15 i nie ma meczyku
https://imgflip.com/i/8uqigg

1

Wielka kompromitacja Deco. Nie udalo mu sie przekonac goscia do gry w 2/3 lidze, a ten wybral Ajax ktory slynie z rozwoju mlodych pilkarzy i walki o tytuly w kraju (chociaz ostatnie te plany mocno zrewidowane). No szkok. Żodyn nie mogl tego przewidziec, żodyn.

0

@Ghostface janusze chca w ten sposob udowodnic swoj szamczy instynkt "ahah obrobilem prywaciarza". Najgorsi w tym wzgledzie to sa polaki i wegrzy, a najlepsi litwini (oni to sie zawsze ciesza, ze szybka wysylka i produkt taki jak na fotkach, zawsze 0 problemow, wszyscy zadowoleni)

Jesli idzie o kupywanie to podobnie - wegrzy cena zawsze x5 wzgledem konkurencji, a najlepiej sie kupuje u chinczyka. Ziomkowi ktory robi mi koszulki zlozylem zyczenia to w zamian dal mi 2 gratis, a i na moje urodziny obiecal mi kolejne 2 :D

1

@kulek22 i oto ladnie chodzilo :)


3

@Kgorecki2500 Ja mam dwa rozwiazania.
1) Zrobic mur skladajacy sie ze zgrzewek wody z zakretkami zgodnymi z nowymi normami UE. Nie jednego prawilnego prawicowca pokonala wiec i oni moga polec.
2) Zrobic strefe hodowlana świń na całej długości. Skoro są tam muzułanie to odrazu pouciekaja :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?