Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kuchar no juz zaproponowal w poprzedniej kampanii. Wszystko Xavi, alleluja i do przodu. Typowy polityk co mysli ze ludzie to debile z pamiecia max 5 dni.
3
@Faro szkoda ze on tych swoich mundrosci nie pokazal z portugalia w 2002.
0
@NeroTFP1 Pecunia non olet.
1
@kubix05 https://imgflip.com/i/8v2uv4
3
@adi7adi8 wlasnie czekam na jego analize, ale chyba ma wyklady na ww. uniwersytecie.
5
Premier cos tam pogadal o CPK. Teraz trzeba zrekrutowac expertow rambli, ktorzy wysluchaja profesorow uniwersytetu chłopskiego rozumu i opowiedza nam co mamy o tym myslec.
I to wszystko podczas euro kiedy nasi experci sa expertami od taktyki, przygotowania fizycznego i organizacji imprez. Jak oni to pogodza to nie wiem.
0
@jacobFCB to apropo perspektywy. Adrian i jego ministranty mówią jakie to umowy nie podpisali i jak ważna to była wizyta. Zapytałem mojego chińskiego kolegi jak o niej mówili w tamtejszych mediach. Niestety w tamtejszych mediach nie wspomniano słowem, że ktoś do nich przyjechał :)
2
@Objectivo no właśnie, dlatego jest to bezużyteczna ciekawostka :)
3
@Jakchcesz Przyjm me wyrazy podziwu, ja takiej mocnej psychiki nie mam :(
1
Bezużyteczna ciekawostka: Paczke czipsów jak i czekolade można otworzyć, zjeść troche i reszte zostawić na później.
3
@DLFCB https://imgflip.com/i/8uypjc
1
@Kgorecki2500 moze nauczymy sie od nich wygrywac wkoncu?
W koncu dal nam przyklad bonaparte jak zwyciezac mamy
7
15 baniek za goscia z 3 ligi co 1 ligi jeszcze nawet nie powachal.
Z dobra opcja odkupu swietny interes.
1
@xvcWinterSoldier A) Nie kazdy przybysz chce tu niszczyc wszystko i wszedzie.
B) Mowisz jakby polaczki to swiete byly, tak jakby żodyn nie biegał z katana jak ostatnio.
Krotka pilka - chca przyjechac i pracowac to dajemy do tego warunki, jak ktos jest bandyta to win i tyle.
2
Komentarz usunięty
0
@Azi zabawniejsze jest to ze uwazasz ze twoje sa cokolwiek warte
0
@Elvisek 15 baniek za chlopaka z 3 ligi bez doswiadczenia na poziomiei 1 i to ma byc promocja?
3
Tymczasem w radakcji sportu https://imgflip.com/i/8uv4zc
2
@macio_944 jak smiesz wytykac hipokryzje swietemu krzysztofowi, obroncy moralnosci w internecie
0
@IronSanHybrid dla prawicy wolny rynek jest wtedy kiedy oni nie musza placic podatkow i przestrzegac regulacji, ale cala reszta powinna
dla lewicy wolnosc slowa jest wtedy kiedy oni moga mowic co chca, ale reszta nie moze https://imgflip.com/i/8utpii
Pozostali zaliczaja sie do tak zwanej kurwicy kiedy widza jednych i drugich.
0
@D10SLEO *dla mlodszych czytelnikow
To byl taki napastnik co w ekstraklapie strzelal duzo i byl nazywany wiecznie talentem az wkoncu nikt nie zauwazyl i skonczyl kariere. Zagranica byl ale wrocil z podkulonym ogonkiem.
1
@mmaciass ja swoje imperium buduje na pogłębionej, wnikliwej analizie opartej na olbrzymiej wiedzy piłkarskiej (np o te lamusy kopią po autach to dawaj, albo sedziowie gwizdza byle pierdniecie jako faul to dawaj) także to są diametralne różnice :D
1
@Tasde @Comentateiro i teraz nie wiem czy zainwestowac w siebie czy przepierdzielic. Pytalem juz jednego ale sam nie wiem
1
Wkońcu coś siadło. Budowa imperium finansowego ruszyła z kopyta.
Musk szykuj się :)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiIzOTkwMTQxNzU2NDU5NzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.YufdYQLsinjHxLFMfcbZDDTTlXhBEa89WhZoMqlja6c&source=SB
0
@Kgorecki2500 od 20 lat to samo. "Drużyna w przebudowie"
Za Engela to slyszalem, Janas to samo, Smudy Fornaliki i inni. Każdy jeden bob budowniczy, aby tylko wymówkę do swojego partactwa mieć.
1
Godzina 15 i nie ma meczyku
https://imgflip.com/i/8uqigg
1
Wielka kompromitacja Deco. Nie udalo mu sie przekonac goscia do gry w 2/3 lidze, a ten wybral Ajax ktory slynie z rozwoju mlodych pilkarzy i walki o tytuly w kraju (chociaz ostatnie te plany mocno zrewidowane). No szkok. Żodyn nie mogl tego przewidziec, żodyn.
0
@Ghostface janusze chca w ten sposob udowodnic swoj szamczy instynkt "ahah obrobilem prywaciarza". Najgorsi w tym wzgledzie to sa polaki i wegrzy, a najlepsi litwini (oni to sie zawsze ciesza, ze szybka wysylka i produkt taki jak na fotkach, zawsze 0 problemow, wszyscy zadowoleni)
Jesli idzie o kupywanie to podobnie - wegrzy cena zawsze x5 wzgledem konkurencji, a najlepiej sie kupuje u chinczyka. Ziomkowi ktory robi mi koszulki zlozylem zyczenia to w zamian dal mi 2 gratis, a i na moje urodziny obiecal mi kolejne 2 :D
1
@kulek22 i oto ladnie chodzilo :)
3
@Kgorecki2500 Ja mam dwa rozwiazania.
1) Zrobic mur skladajacy sie ze zgrzewek wody z zakretkami zgodnymi z nowymi normami UE. Nie jednego prawilnego prawicowca pokonala wiec i oni moga polec.
2) Zrobic strefe hodowlana świń na całej długości. Skoro są tam muzułanie to odrazu pouciekaja :)