0

@Arczi87 wlasnie problem w tym ze nie mamy takich zawodnikow.
Niemcy grali wysoko, a szkocja nie pokazala nic. Przy powaznych druzynach z szybkimi zawodnikami kontry beda wchodzic jak w maselko (w zakonczonym sezonie wlasnie tak wchodzily). Z czlapiacym FdJ, cancelo popelniajacym bledy to Araujo z Kounde sie zajada raz dwa. Bez powaznych pilkarzy, zaangazowanych w gre nie ma szans na taka gre

2

Dostal kontrakt zycia w fajnym miejscu to nie dziwie mu sie ze nie chce z niego rezygnowac.

0

@Guess a ja w Betisie i Ferran moze i fizyczniej wyglada lepiej, ale technika i zmysl do gry to nie ma podjazdu do Ayoze.

3

Jego juz sprzedawali do polowy europy i nadal siedzi w nice. Uroki sezonu ogorkowego.

1

@ACMaldini3 Gimp.
Co do tutoriali kanal Czarny, tam jest sporo tutoriali, przyda Ci sie


1

@Radioactive9705 a tutaj nieco wiecej o tym wydarzeniu


1

@NeroTFP1 w wypozyczalni na 5 dni byla do wypozyczenia za 2zl, do kupienia za 10. Jedna z lepiej zainwestowanych dyszek w historii :)

13

12 czerwca 1994 roku premiere miała animacja pt Król Lew.
Kto nie płakał na śmierci króla Mufasy albo nie śpiewał Hakuna Matata ten życia nie zna :)

3

@AlphaNumeric i jeden i drugi, bez zadnego czy. Nie mozna opierac sie na 17 letnim yamalu na caly sezon, a Raphinh wg mnie by obskoczyl i 10 i falszywa 9, a ja bym nawet i na LO go obadal.

0

@DonMatteo901 racja powinien siedziec cicho jak prawilny pisowiec i mowic ze wszystkie gowno jak zloto swieci.
Ale prawilniaki maja bol zada o wszystko i wszedzie widza wojenki itd.

1

@NeroTFP1 nigdy nie wiadomo czy to ktos nacpany, czy kolejny influencer ze swoim unikanlym performencem :)

1

@Aferzysta u mnie od miesiaca leje doslownie dzien w dzien.
Wyjatkiem bylo wczoraj, bo nie padalo ale bylo pochmurno zimno i wietrznie.

5

Jak czytam co lapcio wygaduje to az bym mu chetnie pojechal Ferdynandem Kiepskim
"Panie nie kompromisuj sie pan, a tak w ogole to wypierdzielaj pan stad".

0

@macio_944 czyli to ze nie tancowal jak inni znaczy ze nie ogarnia?

2

1

@Aferzysta "Ludzie kupia wszystko, nawet gówno w papierku, byle by było na promocji" - Ferdynand Kiepski w odcinku Majty Polskie.

4

@Sulimo i ta ciagla nadzieja zeby trafic swojego ulubionego.
Ja tak ciagle marzylem o "czarizardzie". Do dzis czasem ogarniam jakies gry pokemonowe zeby zebrac swoja ulubiona 6 pokemonow :)
#GimbyNieZnajo

1

@Aferzysta nie jest problemem ze reklamuja lub nie.
Problemem jest bezmozgi motloch co daje sobie wcisnac wszystko tylko dlatego ze reklamuje to celebryta x lub y.

0

@MesQueUnClub96 niesamowite ze znajdujesz czas, aby pomiedzy myslami jak tu zebrac wiecej atencji na rambli pomyslec jeszcze o poczciwym Joe. To dopiero umysl.

2

@MichuZ44 popularnosc takich ludzi to najlepszy dowod na upadek cywilizacji. Dwa beztalencia.
Pamietam drame z ta blondi. Chwalila sie ze to studentka prawa, ktora chciala bronic sie z ochrony wlasnosci intelektualne. Uzywala loga jakiegos projektanta jak swojego nie placac za nie, a jak sprawa wyszla na jaw nie widziala w tym nic zlego...

4

Pokazano 20 minut gameplayu nowego Dragons Age.


Jak mawia klasyk: No tak średnio bym powiedział.

0

@zadafcb odcinek zbrodnia i kara.
Ścisłe top scen w kiepskich.

6

@NeroTFP1 "Wielu takich tu mielismy, ale wszyscy poszli siedziec, a byli dobrzy w napadach"

0

Tymczasem w sztabie reprezentacji Polski:
https://imgflip.com/i/8thx7h

2

@MesQueUnClub_87 jak wygram 500 baniek w jackpota wale odrazu do PS o prawa do days gone na prequel i sequel, takze trzymaj kciuki.

1

@kigani "co z tego ze rzadza" - a co jest celem polityki jak nie rzadzenie?
to tak jakby powiedziec "co z tego ze barcelona ma w chilere tytulow jak lewandowski nie wystawil patelni do raphinhi"

1

@Aferzysta oczywiscie. Wystarczy ze wszystkie inne druzyny zrezygnuja z turnieju albo poumieraja.

0

@Luciano99 a mi sie podoba. Moze dlatego ze dla mnie grafika musi byc znosna (jako dziecko lat 90 dla mnie to i tak wiekszosc grafik jest ok), ale mam nadzieje ze gameplay bedzie dobry, podobnie jak i historia.
Oby questy byly dopracowane, lokacje otwarte i rogalami robilo sie miazge jak i w poprzednich czesciach, tak aby dawalo to pleasure z rozwalki, a nie zachwycanie sie jakimis malymi pierdolami.

1

@Radioactive9705


Profesjonaliscie sprawdzili czy aby na pewno elektryka prad nie tyka :)

0

Wycieklo pierwsze nagranie jak braun trenuje wystapienie w PE
https://youtube.com/clip/UgkxYJNYTHmO8U3gfu87MhPkOss0M93J2itZ?si=DQFBm_ZgABQ3hQ7V

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?