1

Zachwyty nad Nico, bo zagral fajnie z gruzja (ktorej w normalnych warunkach nie powinno byc na turnieju) i wszyscy chca transferu.
Ciekawe kiedy prawilni konserwatysci zacznal mowic, ze ta barcelona jak i Hiszpania jakas afrykanska sie robi.

0

Dziekujmy niebiosom czy tez innym silom nadludzkim, ze nie doszlo do meczu Wlochy - Anglia.

0

@koksik2700 to dopiero merytoryczne stwierdzenie. Kolejny zalosny propagandysta

3

@koksik2700 jeszcze zeby tu chociaz byl gram obiektywizmu, a nie pokazywanie tylko tego co pisiarzokonfiarzom pasuje.

0

@tomek8756 To nie przypadek, ze wystarczy zmienic raptem pare liter w Kane i wychodzi "Jest jak rudy, bo gdzie nie pojdzie to jego druzyna przegrywa trofea" :)

1

@Criss18Barca kadry po 25 czy 30 osob (tutaj te klubowe bardziej), a gra 15-17. Moze trenerzy zamiast narzekac na terminarze zacznal wpuszczac mlodych.
Barcelone przymusila sytuacja i ile na tym zyskala? Jakby tak teraz sprzedac Yamala, Cubarsiego, Gaviego, Balde to by pewnie z pol baniaka przytulila jak nie wiecej.

1

@Sysia11 nie jestem super specem od tenisa, ogladam dla przyjemnosci nie ogarniajac nawet w 100% wszystkich pojec itp ale wiem jedno o kobiecym tenisie.
To byla mistrzyni US Open wylosowala Ige, i to ona ma problem.

7

@misterio to nie wiesz ze kazdy porzadny konsewerwatysta tak kocha rodzine, ze musi miec ich kilka? Oni zawsze sa swietni w bronieniu sumienia i norm etycznych, szkoda tylko ze u innych, a rzadziej u siebie

1

@Kgorecki2500 https://pl.wikipedia.org/wiki/Hymn_Niemiec
Ale po 3 rzeszy to mogli by go sobie zmienic, chociaz tak dla lepszego pr

0

Bardzo mi sie podoba gra wlochow. Dzieki nim moge smialo powiedziec, ze potrafie grac i poruszac sie na poziomie 1/8 ME nawet pomimo lekkiej nadwagi :D

0

Kiedys: Buffon, Nesta, Maldini, Zambrotta, Pirlo, Gattusp, Vieri i tak dalej.
Dzis: Donnaruma, Barella, Chiesa i noname squad.

Co za czasy, ze zna sie wiecej skladu Szwajcarow niz Wlochow.

0

@fotohobby Rok kontraktu, powazna kontuzja, negatywnie zweryfikowany przez la lige i seria a, ile za niego bys wyciagnal mistrzu? Pewnie z 50 prawda?

1

@Kgorecki2500 tak jakby nie bylo innych ciekawych osob o ktorych warto wspomniec. Pileckiego to wciskaja wszedzie gdzie sie da. Idac do muzeum fajnie bylo by zobaczyc cos nowego, a nie to co juz wszedzie opowiedziano

3

Zatem walka o tytul "Męczennik rambli - taki talent, a trener go marnuje" bedzie ostra.

1

@Joe_Barbaro ruscy
ukraincy
wszystko co zwiazane z sovietami.

5

@MesQueUnClub96 "jestem średnio stabilny" żodyn tego nie zauważył żodyn...

1

@RosjaninBut zalosny hipokryta.
NA dzien dobry sie zblaznil. Jak kolbe byl "zydosceptyczny bo takie byly czasy" to spoko, ale jak gosc z muzeum jest katolikosceptyczny to juz skandal.

1

@Antimadridista_WR majac konto w santanderze mozna do 20k bluecash przelewem wyslac (prawie to samo co natychmiastowy) https://pomoc.autopay.pl/platnosci-natychmiastowe-bluecash/o-usludze/w-jakich-bankach-mozna-skorzystac-z-systemu-platnosci-bluecash

2

@Antimadridista_WR https://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci
Czy działa to sprawdz w swojej tabeli, znaczna wiekszosc dziala w weekend.
Kwota - kazdy bank ma ustalona przez KIR inna kwote maxymalna do przelewu natychmiastowego

2

@marcin62 jakby byl ciemnej karnacji to by wszyscy prawilniacy sie rzucili, a internet by wybuchl. Ale spoko, bandyta swoj nasz prawilny katolicki to looz, najwyzej pojdzie na cele grypsujaca

1

Adrian Duda podczas wizyty w Chinach podobno dogadał swoje stanowisko w organizacji międzynarodowej po zakończeniu kadencji. Dodatkowo jest ono zgodne z jego kompetencjami
https://imgflip.com/i/8vaau4

0

@RosjaninBut Ahmed: Musimy zrobic zamach na palac kultury
Muhamad: Poyebalo cie? Oni przeciez zgasili swieczki, to nasi sa.
Ahmed: O tak, allah akbar te swieczki nam zagrazaly.

0

@Who_you_mam wiec twoj wiarygodny dziennikarz mowi o 15 milionach z 3 ligii podczas gdy:
23/24 - 12 mln za obronce z ich ligi.
10 mln za pomocnika z ich ligii.

22/23 - 20 mln za obronce bragi (top 4 ligi)
10 mln za atakujacego z brazylii

21/22 - skrzydlowy z brazylii za 15.

Zatem uwazasz ze daja wiecej za kogos bez 1 meczu na poziomie 1 ligi, podczas gdy w ciagu ostatnich 3 lat tylko raz dali za kogos wiecej i raz tyle samo (przy czym obaj znacznie bardziej doswiadczeni). Gralutuje analizy.

1

@FCB_dimiC dokladnie tak. Szczegolnie ze te dziennikarzyny moga byc czescia gry agentow z jednej i zdrugiej strony, bo moglo byc i tak ze dziennikarz x podaje kwote y, bo ma "pewne zrodlo" tylko po to zeby inni klub wkroczyl i podbil stawke/dal lepsze warunki umowy itp.

0

@Arden a teraz inny koles pisze o 5. I tak kazdy sobie wierzy w to co chce, a konczy sie to jak wlodarczyk, ktory sie okazal rowniez wiarygodny co do polskich transferow i fermina w rakowie.

1

@Who_you_mam jprdl.
Jak można tak wszystko łykać to ja nie wiem. Najpierw jedne źródła sobie cośtam wymyślają, potem te same piszą co innego, a tacy jak ty bezmyślnie to łapią. Serio mają dać 15 baniek za typa z 3 ligi?

0

@Bykunn pół miasta u Ciebie mieszka czy wtf? U mnie moi znajomi/rodzina mieszkają po 5 osób i nie płacili nigdy wiecej niż 200-250, a tam oszczednosc energi to fikcja.

0

@Hindus ale nominalnie to PO, a gra tez nie zachwyca.

0

@DonCarletto a po czym go oceniac? Mial plan, ktory wyszedl w klubie srednio, teraz nie ma jakos specjalnie sprecyzowanego wiec po czym?

1

@Arden Szczesny - nie zagral na swoim poziomie.
Orban - moze to nie top obronca, ale takiej tragedii to sie nie spodziewalem.
Kiwior - Moglo byc lepiej
Grimaldo - tutaj bardziej rozczarowanie ze go wyprzedza nijaki Cucurella
Onana - spodziewalem sie ze bedzie bardziej decydujacy w Belgii, a tutaj nijakość
Szymański - cień samego siebie.
Xavi Simons - mial byc super star
Lukaku - uwielbiam go, ale tyle akcji co spalil bez sensu to nie przystoi
Mbappe - W sumie to nie pokazal zbyt wiele w tej fazie
Dembele - ale w sumie to norma, takie losowanie meczy mial

Tylko PO nie wiem kto rozczarowal, arnold moze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?