2

@GABVI36 Pedro i Busquets.

5

@NeroTFP1 byl ktos kto wiedzial o rudych wiecej niz inni.
https://imgflip.com/i/8u1m2k

0

@MateuszDoniec Jest tez druga opcja. Sprzedajemy za 15, seria kontuzji i nie ma pilkarza (np Fati). Przy wypozyczeniu nie bylo by nic, tylko problem z pilkarzem. W takim ukladzie jak powyzej jest 15 baniek, ktore sa bardzo cenne.

Kluczem do oceny jest i tak opcja odkupu za jakas sensowna kwote.

0

Z rana tak mocno sie wszyscy modlili o pomyslny mecz, a tu znowu to samo.
Ciekawe co nie pyklo?

0

Ale ten piotrowski jest podobny do fermina lopeza. Kto wie moze tata nie mowil wszystkiego o delegacji w espania :)

0

@Prorokk az strach pomyslec co bedzie jak wyjda z hotelu.

26

Trzeci dzien turnieju, a Polska nadal bez straconej bramki. Probierz stworzył potworaa

3

Jeśli dzisiaj postawicie 100zł na to że Polska wygra mistrzostwa, to już 14 lipca będziecie bogatsi o myśli jak można było lepiej tą stówkę zainwestować :)

0

@Death_voice kolejny yntelygent co nie ma nic merytorycznego do powiedzenia, a tylko wywyzsza sie. Gratuluje.

0

@Kubsoleon zgodnie z przewidywaniami argumentow merytorycznych nadal brak.
PS. To ze ktos szydzi z postawy takiej jak w temacie to nie znaczy ze jest ateista. To tylko wy milosierni chrzescijanie wszedzie myslicie ze caly swiat przeciwko wam i przesladuje was, bo wytyka wam hipokryzje i inne przewiny.

0

@EkspertzOrlikq najpierw sobie cos wymyslasz, a potem ciagniesz temat :D
To moze teraz ja. Pewnie sie nie myjesz i okna uszczelniasz brudem ktory zwijasz w kulki :)

1

@Trojanek23 takiej propagandy to chyba nawet w seminariach nie sieja.
PS. Proszenie boga o lepszy wynik w pilce kopanek to wcale nie jest infantylne, to obraz dojrzalosci religinej tak?

0

Komentarz usunięty

2

Bandyckie starcia miedzy kibicami Albani i Wloch. Doszło do poważnych starć w których ucierpiało wielu włochów. Poziom pogardy dla włochów osiągnął szczyty.

Dodaje filmik, ale ostrzegam tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
https://www.facebook.com/watch/?v=654086973588010

2

@Aferzysta https://messi.starplayerstats.com/en/season
Czyli zakladasz ze Yamal pobije 11-12 i zrobi nie 82 gole, a 100 (bo przeciez znacznie lepszy).
Ponadto bedzie pykal srednio po 50 gole co sezon (w tym nie mial 10, czyli bedzie musial srogo nadgonic srednia)?

3

Komentarz usunięty

3

@maroon zalezy kto wiecej datkow da. Wiadomo, niebo tez sie musi z czego utrzymywac prawda?

3

Komentarz usunięty

8

@tristan87 katolizycm w wydaniu super nowoczesnej prawilnej Polski. Wojny, głód, susze, kataklizmy i miliony innych powaznych rzeczy, a ci mysla ze siedzi tam jakis stworca i wyslucha ich, zeby 11 typa zagralo lepiej w pilke kopana niz 11 innych typa.

1

@Adran360 ale patelni nie wystawil jak.... nie wazne. Mial szczescie ze trafil :)

0

@kamiVeB pewne rzeczy sie nie zmieniaja i to dobrze :D
"Pilkarz szukal szczescia miedzy nogami przeciwnika ale go nie znalazl".... :D

3

Xavi Iniesta Busquets to sie w fotelach przewracaja jak widza taka kreatywnosc i zdolnosc dominacji Hiszpanii.

2

Obrona węgrów imienia FC Barcelony 23/24. Zero podejscia do strzelajacego.

0

@Gall jedna w ta czy tamta juz mi roznicy nie robi :D

1

@Herato remake gothica, gta 6, dragons age nowy itd. Po co ma biegac na stare lata , jak tyle gier do ogrania :)

0

Nauka sie rozwija bardzo mocno. Mam nadzieje ze kiedys opracuja gen, ktory potwierdzi mozgowi ze
1. tak wylaczylem zelazko
2. Tak zamknalem drzwi
3. Tak wzialem wszystko (w tym portfel i klucze) jak wychodze z domu.

Poki co do tego czasu pozostaje takie zycie https://demotywatory.pl/5254108/A-ty-wylaczyles-zelazko

0

@clyde nie powiedzialem ze to hindusi, tylko ze grali paletka popularna w indiach*, jednak karnacja mocno zblizona do takich jak na zdjeciach.

*zwroce uwage na slowo chyba, bo to tylko przypuszczenie, nie znam sie specjalnie.

0

@Kgorecki2500 u mnie w miescie niedaleko ukrainy takich 4 wzielo zamkniety lokal (niewypal inwestycyjny lokalnego barona) i zrobili kebab. Ruch maja umiarkowany ale nie idzie najgorzej, nikt im problemu nie robi, oni nikomu, ostatnio za parkingiem sobie grali jakas pileczka (to chyba jakis sport popularny w indiach, bo taka charakterystyczna palke mial). Czyli sie da, wystarczy odrobina dobrej woli. A ci nasi "bliscy kulturowo ukraincy" to tylko papierosy i wode pod biedronka wciskaja, jeszcze nie widzialem zeby jakas firme zrobili.

13

@Hosh polacy ciagle slabo. 0 strzalow, 0 goli. Srednio to wyglada, tylko defensywa dobrze bo na 0, ale to zasluga przeciwnikow bo nic nie graja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?