Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 ból dupy o wplywy ruskie czy niemieckie, tymczasem konfiarze agenci watykanscy w pelni i oficjalnie wypelniaja akt poddanczy Polski wobec watykanu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP1 komicznie wyglada udzial turcji na mundialu
Lata 1962 - 1998 - brak kwalifikacji
Mundial 2002 - brązowy medal
Lata 2006 - 2022 - brak kwalifikacji
No i ten mundial korea japonia - Niemcy Brazylia, sędziowie (dla niepoznaki ubrani w koszulki korei południowej) i Turcja :D
2
@blakkudium ja generalnie nie sledze nowinek muzycznych, ale ja mam 3x na liscie (tam gdzie nie ma juz drog - jak byla mala dziewczynka, Cicho i Ewakuacja - i mniej wiecej w takim stylu bym ja chcial)
2
@blakkudium wg mnie najbardziej zmarnowany potencjal na polskiej scenie. Mogla byc taka fajna metalówą, a wyszla miałka jak cala reszta.
0
@tomek8756 https://www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatoswiadczenia/282/09_014_248_1_odp.pdf
0
@HypeR sam chyba marzyles o kolegach, bo strasznie sztywny jestes
3
Miałeś chamie złoty róg...
0
@HypeR nie po nic sie do tych szkol chodzilo :)
1
@Arden ta planeta raczej nie zasluguje na to zeby przetrwac.
2
@ferdas_rawa ogladalem ostatnio stary wywiad przy okazji making off kiepskich.
On nie odgrywa roli, tylko wciela sie w postac i ma sie wrazenie ze Ferdynand Kiepski istnieje naprawde i jest totalnym debilem. Potem sluchasz wywiadu z Grabowskim i cialo niby to samo, a to kto inny. I to jest ta subtelna roznica miedzy kreacja artysty, a błazenadą.
10
@escarabajo grafik po colegium humanum chyba to robil :D
1
@4drian0 popatrz na oswietlenie, bedziesz wiedzial.
1
@Sulimo a jak taka fuche mozna wylapac?
0
@Stasik91 Austria wygra, przegra, lub zremisuje. Stawiaj dom #PewneInfo.
Nie dziekuj :)
1
@negreanu moze analiza byla dobra i wiedzial ze do grudnia, ale ze wzgledu na wiek zapomnial czy grudziej jest po maju czy po wrzesniu?
Ja go rozumie bo mi tez ze wzgledu na wiek.... o czym to ja mialem napisac?
0
@RosjaninBut juz nominaci partyjni pisowcy sprawe wyjasnili (polecam strone nr 3 i pkt.2)
https://www.senat.gov.pl/download/gfx/senat/pl/senatoswiadczenia/282/09_014_248_1_odp.pdf
Te gadanie o reparacjach od niemiec (nieuki zapomnialy sie doksztalcic ze reparacje dla polski wyplacono zsrr) to tylko bazowanie na kompleksach, aby tylko glosowali.
2
@Mario96w @FCB_dimiC sa tez fajne kotki https://imgflip.com/i/8vosv5
0
@Destroyer_of_Worlds hehehe przeczytal kawalek z artykuly o transferach i mundry :D znafca umow o prace hiszpanskich :D
3
@NeroTFP1 jak zwykle. Mlodzi sie bawia, jest zabawnie, przyjdzie nauczyciel i swoimi mundrusciami wszystko niszczy :D
0
@Destroyer_of_Worlds jesli myslisz ze transfer w dniu x to koniec placenia pilkarzowi w dniu x to chyba nigdy w zyciu zadnego kontraktu pilkarskiego nie czytales.
4
@Destroyer_of_Worlds pro tip: mamy 2 dzien okienka, ktore w niektorych krajach trwa do polowy wrzesnia. Polecam wrzucic na wstrzymanie.
6
@FabianekMrozek porownanie messiego do ronaldo i slowo klucz mental.
Widze ostry atak na gorace.
0
@draxidox jakby tego nie powiedzial to bys sie tu spłapał, ze nie robia nic i uciekaja od historii. Takim trollom jak ty to nigdy nic nie pasuje, aby tylko realizowac swoje kompleksy i spamowac byle czym dla atencji.
0
@SelloutCrowd ja ladniej i ciekawiej pierdze niz oni komentuja.
0
@barcanawieki aaa ok, ja myslalem ze to ledwo zywy sasiad wydaje z siebie ostatnie slowa, a to sie okazuje ze to komentator tvp.
0
@KamQiX wizualizacje akurat robi pan z fabryki, ja robie tylko wzor ze zdjecia :)
0
#Temat pod dyskusje
Jako ze nike robi koszulki syfiaste, albo bardzo slabo (wyjatkiem nadchodzacy sezon) uznalem ze sam sobie bede robil koszulki.
1. Co sadzicie o takim wzorze: https://zapodaj.net/plik-6VPwuzGAsT
2. Jestescie konserwy i uwazacie ze koszulki maja byc klasyczne, czy liberalni i fanaberie typu szachownica sa ok?
1
@maroon moj post mial podkreslic kolejna hipokryzje prawilniakow, ktorzy rasistowsko nazywaja Francje czarna reprezentacja Afryki, a kiedy chodzi juz o inne kraje to czarnoskorzy juz im nie przeszkadzaja.
0
@alone49 ta dobrze ze ty ogldasz wrzechwiedzacy omnibusie