Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krol211 jedno nie wyklucza drugiego. Gavi wroci na koniec roku, Pedri niewiele wczesniej, Roberto nie ma, Fermin na IO. W pomocy narazie nie ma komu grac.
0
@Hindus a gdzie ja go legenda nazwalem jesli spytac mozna?
3
@Kgorecki2500 podobno jego stary dzwonil, zeby wylaczyc komputer bo burza idzie. Guwniak uznal ze wie lepiej i dzis caly microsoft spalilo.
0
@Dejvo podaj przyklad kiedy tego nie robil? Masz myslenie 13 latka ktory mysli, ze jedyni pilkarze godni szacunku to ci co sa w czubie i kosztuja po 100 baniek, a reszta to smieci.
1
Fcbarca.com i La Rambla kiedy patrzy na windowsa dzisiaj
https://imgflip.com/i/8xjevl
1
@Dejvo za historycznego gola z psg?
Za asysty w klasykach z realem?
Za to ze poprawnie wykonywal swoja prace przez lata, a nie robil cyrku jak neymarątka, dembusie i paru innych?
1
@Kgorecki2500 ja zaczynam od szukania mięśniaka z niemieckim akcentem, ktorego nie sie pozbyl przez 60 lat zycia w usa :D
3
Stało się. 19 lipca 2024 Dzień Sądu. Arnold ostrzegał, ale nikt nie słuchał.
To żadna awaria windowsa. Skynet zyskał samoświadomość, już niedługo zacznie się atak na ruskich. Nie wiem jak wy, ja ide szukać kiosku ruchu i zaczynam pod nim budować swój bunkier. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Sarah Connor jest osobą binarną, identyfikującą się jako kobieta i czeka na kogoś z przyszłości.
4
82 lata temu, w dniach 17-18 lipca do KL Auschwitz przyjechała największa kreatura (ostatnie czym można to coś nazwać jest człowiek) heinrich himmler.
Taka wizyta w obozach zawsze oznaczała czystki, aby lepiej się zaprezentować przez reichfurherem, czyli w praktyce wysyłano wszystkich tzw. muzułmanów do gazu. Sam himmler podczas jednej z takich wizyt osobiście prowadził inspekcję procesu zagazowania, co skończyło się dla niego nieomal utratą przytomności i wymiotami* (a dlaczego to polecam poczytać opis śmierci w takiej komorze - nie polecam robić tego przy jedzeniu).
https://www.dws-xip.com/reich/zaglada/oboz10.html
*Sam hh chciał takiego sposobu, aby żołnierze rzeszy nie musieli patrzeć na tych rozstrzeliwanych, więc gazowanie i proces spalania był realizowany w dużej części za pomocą więźniów z sonderkommando.
@Radioactive9705
1
@blakkudium la cartuja jest, a brak odnowionego benito villamarin to jakas parodia.
Z rolek po papierze toaletowym zrobilbym ladniejszy stadion niz ten syf la kartony
0
@Radioactive9705 jak juz rzesza byla w apogeum swojej ideologii to wreczano MK nowozencom na slubie
6
@Luciano99 *najlepiej czyjes, nie swoje.
2
@pt9 to co to za szpital jak dales rade wrocic o wlasnych silach i jeszcze miec odwage tu wejsc. Jakis trefny
1
@macio_944 *bezalkoholowego :)
0
@Michael24 zrozumiala potencjal swojego intelektu i zaczela dupa swiecic czy oco chodzi?
0
@Encore jeden juz taki byl co kazal wszystkim dookola udowadniac pochodzenie 200 lat wstecz, po to zeby wlaczyc mogli oni zostac uznani ze pelnoprawnych czlonkow spoleczenstwa, tylko ze dosc srednio sie to skonczylo
0
@Encore biedny yamal, co on teraz zrobi po tym jak sie dowie, ze nie jest hiszpanem mimo ze od lat zyje w tym kraju, mowi w tym jezyku, ale jakis encore na rambli mu ustalil co innego i tak ma byc.
1
@KamQiX a ja chcialbym poznac jeden racjonalny powod dla ktorego wypomina sie innym ze sa czarni, albo ich rodzice maja afrykanskie pochodzenie.
Jakos polakom sie nie wypomina zydowskich albo komunistycznych przodkow.
4
@Rivaldinho11 masz racje, swiat byl normalny w 39-45 jak o pochodzeniu czy wyznaniu mowilo sie komus otwarcie, a potem hops to pociagu.
6
@macio_944 @Luciano99 jak sa upały widać więcej cycków.
Tego argumentu nie da sie przebić
1
Jeśli nie zrobiliście formy na lato to pamiętajcie - mężczyzna jest gruby dopiero wtedy kiedy żona na plaży mówi mu "Marian wciągnij chociaż troche ten brzuch", a on już dawno wciągnął :(
1
@marcin62 nikt nie zrozumie - zawsze bedzie "a bo to tylko na chwilke bylo", a ten pajac jak zwykle chce tylko atencji wiecej, tym razem (zapewne nie ostatnim) na kolejnej tragedii to robi.
0
@Kgorecki2500 ciekawe w co gral hitler ze taka wojne zrobil.
0
@VegetaPolska ten kontur to jak vegeta wyglada
1
@VegetaPolska To 2 fajne, zamierzam taka figurke kupic.
Co do vegety to dziadowski (a taka figurke z majin vegeta juz mam :D)
3
@Pawlak1992 Messi zdarze sie raz na historie, wiec na takiej imprezie jak mundial kazdy chce go zobaczyc, szczegolnie ze gra w usa i tam jest mundial. Moze spokojnie tam zakonczyc i nawet jak odpadnie wczesnie to takiej kariery nikt mu juz nie zabierze.
1
@Ojciec5tkidzieci pisalem kiedys prace nt samorzadu Francji. Wniosek mam taki ze nie jest problemem ile ich jest, ale jaka funkcjonuja. Tam jest bardzo rozdrobnione, ale nie ma takich absurdow jak u nas.
1
@Arden jesli idzie o militaria to polecam bardziej ten kanal
Kamerzysta robi kapitalne ujecia :D
3
@Arden - jedziemy na weekend do moich rodzicow
- ale kochanie mam mecz
- a wiec wolisz z kumplami isc na mecz niz jechac do mojej mamusi?!
- kochanie grany final euro
- dobra rob jak uwazasz.
0
Po sportowych emocjach zapraszam państwa na seans czegoś ciekawego.
Jeśli prawdą są liczby zawarte w filmiku to nie dość, że są szokujące tak też dzisiejsze gry o takich liczbach mogą pomarzyć.