Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jersi1 Oczywiscie. Jak sie komus nie podoba to czyjsj problem, a i pare razy sie zdarzylo sie podchodzili i pytali gdzie kupic :D
1
@don'T.R.I.P.e 10 sekund do wybuchu bomby
Nawet jak sie mialo czysta akcje to i tak czekalem na muzyczkie :D
1
@don'T.R.I.P.e kiedys na servie w cs`a 1,6 to lecialo po rundach, a my jak dzieciaki sie do tego cieszylismy jak glupi do sera :D
https://imgflip.com/i/8z1olf
1
@tadzik447 ja juz jestem w tym wieku, ze najwiecej satysfakcji przynosi mi orientacja w terenie, toteż malo interesuje sie innymi, szczegolnie u obcych :D
2
Po 20 latach sie dowiaduje o czym to bylo ;D
https://www.facebook.com/reel/1369823903698232
Ale to byl kiedys hit, #GimbyNieZnajo
0
@Krzysztof1987 Koszulki:
https://zapodaj.net/plik-XetTvLXk7k
https://zapodaj.net/plik-KL7cxErtuB
https://zapodaj.net/plik-KJ1dxrgW9q
https://zapodaj.net/plik-W1ZtyGyK5R
https://zapodaj.net/plik-JoXMNJO9VV
A tu niektore grafiki zrodlowe
https://pl.pinterest.com/pin/391039180155664485/
https://pl.pinterest.com/pin/1129418412785238593/
https://pl.pinterest.com/pin/1129418412792820412/
1
@NeroTFP1 tez mi wystep. Moj znajomy jak tak samo samochodem latal i zadnego medalu nie dostal. Powiem mu zeby sie zglosil to moze mu dadza.
A nie, zapomnialem ze nie przezyl :(
1
@MesQueUnClub_87 ja kupuje na ali, mam zaufanego ziomka. Wysylam mu fotke, on przedstawia jak to mniej wiecej bedzie wygladac, jak sie zgadzam to kupuje i mam to co chce.
4
@Messibestplayerintheworld wszystkie te ich komunikaty sa o kant dupy potluc. Kontrakt mial juz byc pewny, teraz ze 5%, zaraz znowu ze w gotowosci. Kupy dupy sie to nie trzyma.
1
To apropo Powstania Warszawskiego ciekawostka:
Powszechnie uznaje się godzinę W (17:00) za początek powstania, jednakże walki w samym powstaniu zaczęły się na żoliborzu już między 13:30, a 14:00.
0
@NeroTFP1 trzeba miec ujemne IQ zeby pisac o sportowcu, ktory jedzie na olimpiade i gra polfinale, ze mu sie nie chcialo :D
Chcialbym poznac ten proces myslowy (jak to brzmi w przypadku takiego "omnibusa"), ktory sobie wyobraza - leci pilka i mysli "a nie chce mi sie", a miedzy gemami pewnie siedzi i mysli "ale bym sobie obejrzala netflixa, co ja tu robie"
0
@AndresCuccittini gra bez farta..... warta
0
@Azazel_Pazuzu wybacz hrabio ze nie zaspokoilem twego wysublimowanego poczucia :)
1
Rampla wydała wyrok, mamy jedna bezrobotna wincyj
https://imgflip.com/i/8yy2y4
1
Jakby powiedzial Schwarzenegger po poczatku seta "She`s back!"
0
@TheNekro94 Idzie taktyka Goku. Najpierw sprawdza na co stac przeciwnika, a potem kamehame elo bajabongo
3
@JohnnySilverhand ta zaufanie do sowietow to wspanialy pomysl
1
@macio_944 Nagrano rowniez reakcje widzow przed tv
0
@Bartas7VeB zeby kogos sprzedac, ktos musi chciec kupic. Szokujaca informacja dla ciebie - zycie to nie fifa.
3
@Hosh wtedy nie bylo rambli i jej expertow, kto mogl im to wyjasnic?:)
0
@ProMILs @Bartas7VeB a kogo i za ile ma kupic skoro nie ma zasady 1:1?
1
@AmigoBlancos na bodo z norwegii
10
@JohnnySilverhand mieli czekac na wywozke do auschwitz, albo rozstrzelanie na ulicy? Albo czekac az umra z glodu jak w gettach? Dzis latwo sie ocenia przed komputerkiem
0
@Katalończyk 99
1
@Trojanek23 równie dobry podryw widziałem jak ogladałem bundych. Równie dobre teksty walił Bud Bundy zanim dostał w ryj :D
2
Iga Świątek to Sprite
a ten Phil Collins czy jak jej tam pragnienie
1
@NeroTFP1 niedobrze to wyszlo, teraz sie boje ze na aliexpress mi dodatkowy podatek dopiernicza :(
1
@Kidd https://imgflip.com/i/8ytvj1
1
@Kidd https://imgflip.com/i/8ytv4s
1
@AdrianFCB10 juz lepiej kminic ze zmiana pozycji u innych albo stawiac na jakis a barcy athletic lub jeszcze mlodszych, ktorych od bidy bedzie mozna opchnac za sensowny pieniadz.
Za negatywnie zweryfikowanego torre zlotych gor sie juz nie wyciagnie.