0

@Jersi1 Oczywiscie. Jak sie komus nie podoba to czyjsj problem, a i pare razy sie zdarzylo sie podchodzili i pytali gdzie kupic :D

1

@don'T.R.I.P.e 10 sekund do wybuchu bomby


Nawet jak sie mialo czysta akcje to i tak czekalem na muzyczkie :D

1

@don'T.R.I.P.e kiedys na servie w cs`a 1,6 to lecialo po rundach, a my jak dzieciaki sie do tego cieszylismy jak glupi do sera :D
https://imgflip.com/i/8z1olf

1

@tadzik447 ja juz jestem w tym wieku, ze najwiecej satysfakcji przynosi mi orientacja w terenie, toteż malo interesuje sie innymi, szczegolnie u obcych :D

2

Po 20 latach sie dowiaduje o czym to bylo ;D
https://www.facebook.com/reel/1369823903698232
Ale to byl kiedys hit, #GimbyNieZnajo

1

@NeroTFP1 tez mi wystep. Moj znajomy jak tak samo samochodem latal i zadnego medalu nie dostal. Powiem mu zeby sie zglosil to moze mu dadza.

A nie, zapomnialem ze nie przezyl :(

1

@MesQueUnClub_87 ja kupuje na ali, mam zaufanego ziomka. Wysylam mu fotke, on przedstawia jak to mniej wiecej bedzie wygladac, jak sie zgadzam to kupuje i mam to co chce.

4

@Messibestplayerintheworld wszystkie te ich komunikaty sa o kant dupy potluc. Kontrakt mial juz byc pewny, teraz ze 5%, zaraz znowu ze w gotowosci. Kupy dupy sie to nie trzyma.

1

To apropo Powstania Warszawskiego ciekawostka:
Powszechnie uznaje się godzinę W (17:00) za początek powstania, jednakże walki w samym powstaniu zaczęły się na żoliborzu już między 13:30, a 14:00.

0

@NeroTFP1 trzeba miec ujemne IQ zeby pisac o sportowcu, ktory jedzie na olimpiade i gra polfinale, ze mu sie nie chcialo :D

Chcialbym poznac ten proces myslowy (jak to brzmi w przypadku takiego "omnibusa"), ktory sobie wyobraza - leci pilka i mysli "a nie chce mi sie", a miedzy gemami pewnie siedzi i mysli "ale bym sobie obejrzala netflixa, co ja tu robie"

0

@AndresCuccittini gra bez farta..... warta

0

@Azazel_Pazuzu wybacz hrabio ze nie zaspokoilem twego wysublimowanego poczucia :)

1

Rampla wydała wyrok, mamy jedna bezrobotna wincyj
https://imgflip.com/i/8yy2y4

1

Jakby powiedzial Schwarzenegger po poczatku seta "She`s back!"

0

@TheNekro94 Idzie taktyka Goku. Najpierw sprawdza na co stac przeciwnika, a potem kamehame elo bajabongo

3

@JohnnySilverhand ta zaufanie do sowietow to wspanialy pomysl

1

@macio_944 Nagrano rowniez reakcje widzow przed tv


0

@Bartas7VeB zeby kogos sprzedac, ktos musi chciec kupic. Szokujaca informacja dla ciebie - zycie to nie fifa.

3

@Hosh wtedy nie bylo rambli i jej expertow, kto mogl im to wyjasnic?:)

0

@ProMILs @Bartas7VeB a kogo i za ile ma kupic skoro nie ma zasady 1:1?

1

@AmigoBlancos na bodo z norwegii

10

@JohnnySilverhand mieli czekac na wywozke do auschwitz, albo rozstrzelanie na ulicy? Albo czekac az umra z glodu jak w gettach? Dzis latwo sie ocenia przed komputerkiem

0

1

@Trojanek23 równie dobry podryw widziałem jak ogladałem bundych. Równie dobre teksty walił Bud Bundy zanim dostał w ryj :D

2

Iga Świątek to Sprite
a ten Phil Collins czy jak jej tam pragnienie

1

@NeroTFP1 niedobrze to wyszlo, teraz sie boje ze na aliexpress mi dodatkowy podatek dopiernicza :(

1

1

1

@AdrianFCB10 juz lepiej kminic ze zmiana pozycji u innych albo stawiac na jakis a barcy athletic lub jeszcze mlodszych, ktorych od bidy bedzie mozna opchnac za sensowny pieniadz.
Za negatywnie zweryfikowanego torre zlotych gor sie juz nie wyciagnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?