0

@tbas rewolucja wlasne dzieci zjada :D

1

@AdrianFCB10 tak ogromny ze przepadl w barcelonie, przepadl w gironie i zaraz przepadnie znowu znajac zycie.]
No zeby mu czasem zlotej pilki nie dali omylkowo.

1

@bartulek98 Za jeden fizyczny przedmiot jak zamawiasz (kurtka, stolik, komplet noży do zabicia czasu) płacisz kartą - bo jak nie dojdzie to masz ta procedure (wtedy razme z MC/visa bank stara sie odzyskac kase - w zdecydowanej wiekszosci jest to skuteczne, ale mozesz byc poproszony o udowodnienie ze sam sie kontaktowales ze sklepem i chciales rozwiazac sprawe + ewentualnie dowod ze towar jest uszkodzony/nie taki jak zamawiales etc).

Za subskrypcje typu netflix, silownia i inne nie polecam, bo tego rodzaju instytucje lubia sobie w regulaminach samoistnie przedluzac suba i pobierac kase, a ze regulaminy maja jakie maja to mozna nie odzyskac kasy jak sie nie uzywa ich uslug.

1

@Tabaluga37 w przelewach tez nie, wiec co to ma do rzeczy?

2

@Joe_Barbaro It`s over 9000!

1

@bartulek98 zależy co masz na myśli w kontekście bezpieczni.
Przelewy międzybankowe idą przez KIR, a blik przez PSP więc i tak masz pośrednika, z tym że jeden jest państwowy.

5

30 lipca 1947 na świat przyszedł Arnold Alois Schwarzenegger, czyli legenda kina znany z serii Terminator, Predatora i kilku innych, a także były gubernator oraz 7 krotny wygrany w konkursach Mr. Olympia.

Jest synem nazistowskiego żołnierza Gustava, który delikatnie mówiąc nie pałał miłością, a jeśli już to do starszego brata Arnolda.

W ostatnich latach (będąc już raczej na emeryturze) uaktywnił się bardziej jako społecznik - odwiedził KL Auschwitz, o którym nagrał filmik, odnosząc się do nietoleracji wobec osób dyskryminowanych ze względu na religie, rasę czy wyznanie.
Wystąpił także z odezwą do rosjan podczas gdy ci zaczęli wojne w 22 roku.

Polecam film -


Co tu dużo nie gadać - oby się trzymał jak model 101 cyberdyne system - do 120 lat, albo i dalej !

PS. Jakiś czas temu na jego ulicy powstała dziura, której nikt nie chciał załatać, to sie sam wurwił i załatał ją własnoręcznie. I to jest prawdziwy men, a nie żaden celebryta :)

Ps2. I oczywiscie krol one-linerów. I`ll be back, Come with me if you want to live, If it bleeds we can kill it.

0

@MesQueUnClub_87 a gundogan z kim bedzie rozmawial jako kapitan skoro nie zna jezyka?

4

@tbas jak bardzo ścieżka ewolucji musiała być zawiła, że powstało coś takiego jak rosja

3

@NeroTFP1 zapewne jakas madka ukradla thermomixa i go szukali, a te narkotyki to tak przypadkiem :D

0

@filip1998 oho widze sekcja kabaretow fcbarca com nam sie ukonstytuowala.
Dawajcie teraz moze oficjalnie: Pique wraca do gry i podpisuje 5 letni kontrakt jako podstawowy obronca na lata.

1

@misterio kiedys byla jakas drama w internecie i sraczka jak to oni proboje coffin dance nasladowac i bezczeszcza najswietsza swietosc i inne tego histerie.
Wyszlo ze to jakas lokalna tradycja (na kaszubach albo podlasiu czy cuś takiego)

Edit: znalazlem. pokłon feretronów sie to nazywa i jest z kaszub

1

@zasada22 ohoho taki zarcik, udal sie, bawilismy sie pysznie


Masz wiecej?

0

@NeroTFP1 takie patusiary z zajeciami komorniczymi po kilkadziesiat tysi stanowia glowna klientele infolinii bankowych. "gdzie som moje pienionszki z 800+, bo mje alimenty jeszcze nie przyszly".

3

@Yamal_Williams no wlasnie chodzilo, a w pilce noznej wygrywaja ci co raczej wiecej biegaja.

1

@macio_944 licze na to. Dla mnie znośnie zaczyna być przy 35, ciepło od 38, a gorąco powyżej, a ja lubie gorąco :)

1

@Kgorecki2500 @Joe_Barbaro @Hasszz @pikass14 są i moi ludzie :D
Kocham zywiec zdroj mocny gaz, ale ze wzgledow zdrowotnych musialem zrezygnowac z gazowanych i pija zwykla, lekko poslodzona daje rade.

0

@lntrowertyk wierzenie w newsy i budowanie na ich podstawie obrazu rzeczywistosci




0

@tbas Widzę że mamy psychofana z żylety muszyny :)

Tylko Żywiec Zdrój
Reszta to tam wielki.... :)

1

@FCB_dimiC burżuj jeden, pewnie jeszcze burbonem czy innym łiskaczem zapijasz :D

2

Jeśli woda mineralna (bez firm) to tylko:
A) Niegazowana
B) Lekko Gazowana
C) Mocno Gazowana
D) Bardziej od wody gazowanej wolałbym tylko gaz rozwodniony

Jakie upodobania macie?

4

@Peciak Kościół nie miał problemu, żeby nazywać LGBT zarazą, księża nie widzą problemu w tym, że ich lider nie wie kto zaczął wojnę, i tak by można wymieniąc i wymieniać. Obie grupy są siebie warte, bo są równie żałosnymi hipokrytami.

1

@MessiForeverTheBest @Aragorn33 Jedyny ksiadz, ktory uzywal mozgu i to na wysokim poziomie -

"Taki ten wasz katolicyzm, jak to wasze kucanie" - najlepsze haslo, ktore podsumowuje polski katolicyzm

2

Gdyby lenistwo było dyscypliną olimpijską, to mógłbym wtedy wystartować w na IO. Mógłbym, ale raczej by mi się nie chciało :)

4

@NeroTFP1 i teraz sie trzeba przebranzowic na kajakarstwo.... ehhh fucha eksperta nie jest latwa https://imgflip.com/i/8ykg70
:D

3

@Kgorecki2500 "Kochanie to nie tak jak myślisz, ja tylko je ru**ałem" :D

2

@Sulimo to bylo chamskie. Troche szacunki do @Kessie on tez ma swoja godnosc, wy rasisci ebani... On jest porzadnym obywatelem i nie wolno go tak obrazac.

Zasluguje na opcje Kup teraz.


0

0

@KamQiX a czemu ma sluzyc wyzywanie i ponizanie kogos? Dehumanizacja tych innych i okreslanie ich jako dewianci, aby pokazac jak to zagrazaja "nam, jestesmy ostoja normalnosci" i trzeba zwalczac tych innych. Takie same mechanizmy spoleczne byly i w 3 rzeszy i u sowietow i wielu innych tworach spolecznych

0

@KamQiX te sutanny spelniaja w pelni definicje sukienkie, wiec jak najbardziej to jest sukienka.
Jak jeszcze marnowalem czas w kosciele to nie raz tak mowili, ze to dobre potrzebne i w ogole cud i mam za to dziekowac.

I jak wszyscy bedziemy sie tak wyzywac od dewiantow, zboczencow i inne=ych najgorszych to do czego to doprowadzi? Adolf tez tak zaczynal z zydami, kontynuowal streicher, udoskonalil goebels, wykonczyc chcial himmler. Moze odrazu zrobimy obozu i bedziemy sie wylapywac i wygraja silniejsi i sobie beda uznawac co jest dewiacja a co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?